Jakikredyt.pl opinie i szczegóły oferty

jakikredyt.pl

Dziś konkurencja na rynku usług finansowych jest ogromna. Z jednej strony oznacza to dla klientów możliwość pożyczania pieniędzy na dobrych warunkach od jednej z wielu firm. Kłopot bogactwa może się jednak wiązać z trudnością w wyszukaniu najlepszej pożyczki lub kredytu gotówkowego. Z pomocą przychodzą tu firmy pośredniczące i porównywarki pożyczek online. Jedną z nich znajdziemy na stronie jakikredyt.pl. Korzystając z pomocy tej strony możesz zaoszczędzić sporo czasu i porównać ze sobą oferty pożyczek przez Internet i nie tylko. W dzisiejszym artykule postaramy się sprawdzić szczegóły oferty jakikredyt.pl oraz opinie o tej firmie.

Jakikredyt.pl – co to jest?

Jak działa platforma Jakikredyt.pl? Portal łączy wiele funkcji wynikających z pośrednictwa w składaniu wniosków o pożyczki online. Oferta jakikredyt.pl jest jednak znacznie szersza i zakłąda także możliwość wnioskowania o kredyt hipoteczny, także kredyt dla młodych lub kredyt mieszkaniowy dla singla. Dzięki usługom dostęnym w jakikredyt.pl możesz między innymi:

 • porównać oferty banków, sprawdzić ich aktualne promocje i warunki przyznania kredytów różnego typu
 • zbadać swoją zdolność kredytową, pozwoli to lepiej ocenić swoje  możliwości jeśli chodzi o otrzymanie kredytu w banku (poznaj sposoby na zwiększenie swojej zdolności kredytowej)
 • pomoc w złożeniu wniosku kredytowego, konsultant pomoże skompletować niezbędną dokumentację i podpowie, jak wypełnić wniosek kredytowy

Co wyróżnia usługi Jakikredyt.pl?

Strona skierowana jest w dużej mierze do osób szukających ofert kredytów hipotecznych. W jednym miejscu zestawionych jest wiele propozycji, co znacznie ułatwia rozeznanie się w rynku. W przeciwieństwie do innych porównywarek kedytów, w jakikredyt.pl poznasz oferty pozwalające na buowę lub zakup nieruchomości.

Poszukiwanie nieruchomości i związane z kredytowaniem zakupu formalności zwykle są bardzo czasochłonne. Z tego względu Jakikredyt.pl może okazać się bardzo pomocną stroną. Poznasz oferty wielu banków bez wychodzenia z domu i z dowolnego miejsca. Samo przeglądanie ofert jest bardzo intuicyjne i przejrzyste. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia konsultanta, kontakt odbywa się przez Internet lub drogą telefoniczną.

Nie trzeba się umawiać na spotkanie z przedstawicielem platformy Jakikredyt.pl, by skorzystać z jej usług. Spora część procesów wyszukiwania ofert i składania wniosków jest zautomatyzowana, w pozostałej części możesz liczyć na wsparcie konsultanta. Dzięki temu możesz dość łatwo i szybko złożyć wniosek o kredyt hipoteczny nawet do kilku banków za jednym razem.

Dane pożyczki jakikredyt.pl

Siedziba znajduje się we Wrocławiu. Dane firmy jakikredyt.pl to:

 • Adres siedziby: 2018 Solo Project Sp. z o.o., ul. Klasztorna 31/3, 52-234, Wrocław
 • Adres e-mail do kontaktu: info@jakikredyt.pl
 • Strona www: jakikredyt.pl
 • Telefon do kontaktu: 790 604 004
 • Numer KRS: 0000631736
 • Numer NIP: 8992796063
 • Numer REGON: 365160695
 • Kapitał zakładowy: 5.000 złotych

Jak złożyć wniosek o kredyt hipoteczny przez Jakikredyt.pl?

Składanie wniosków o kredyt hipoteczny zwykle jest żmudnym i bardzo czasochłonnym procesem. Serwis jakikredyt.pl może znacznie w tym pomóc i przyspieszyć proceddurę. Jak krok po kroku złożyć wniosek o kredyt? Na początku pojawi się formularz, do którego musisz wpisać wszystkie niezbędne informacje. Pojawią się tam pytania o wysokość Twojego wkładu własnego, wartość nieruchomości. Nie trzeba podawać dokładnych informacji jeszcze na tym etapie – pozwolą one jednak na znalezienie ofert, które mogą być dla Ciebie interesujące. Z tego względu wystarczy podanie przedziału kwotowego, jaki jest dla Ciebie interesujący. W tym momencie musisz także podać okres kredytowania, o jaki chcesz wnioskować. W formularzu znajdzie się też między innymi pytanie o rodzaj nieruchomości i czy jest z rynku wtórnego czy pierwotnego.

Platforma jakikredyt.pl spyta Cię, czy na tym etapie interesuje Cię poznanie swojej zdolności kredytowej, czy chcesz sprawdzić oferty banków bez badania Twojej zdolności kredytowej. W tym momencie systemy bankowe sprawdzą, czy możesz skorzystać z jednego z kredytów. W oparciu o podane informacje i dane, analityk zaproponuje Ci najlepsze oferty kredytów hipotecznych

Kilka zapytań do banków za jednym kliknięciem

Wysyłanie do wielu banków zapytań o możliwość otrzymania kredytu hipotecznego jest zwykle dość skomplikowane i czasochłonne. Jakikredyt.pl pozwala natomaist na wypełnienie tak zwanego multiwniosku. Pozwoli na wysłanie zapytań o oferty wielu banków.

Na końcu otrzymasz też listę dokumentów, które musisz skompletować w celu finalizacji procesu wnioskowania o kredyt hipoteczny.

Możliwość składania zapytań do kilku banków pozwoli najlepiej poznać dostępne na rynku oferty. W przeciwnym wypadku trzeba by poświęcić naprawdę wiele czasu, aby kontaktować się z kilkoma bankami. Każdy z nich ma także swoje wymagania co do wniosków i wymaganych dokumentów. To jeszcze bardziej wydłuża proces poszukiwania kredytu hipotecznego.

Kto może skorzystać z usługi Jakikredyt.pl?

Warto przypomnieć, że Jakikretyt.pl nie udziela kredytów, a jest platformą między wnioskodawcą a bankiem. Nie ma więc specjalnych wymagań, które musi spełnić użytkownik serwisu Jakikredyt.pl. Dodatkowo, usługi platformy są łatwo dostępne dla każdego oraz darmowe. Warunki, jakie są stawiane potencjalnemu kredytobiorcy, pojawią się natomiast dopiero w momencie, gdy przejdziemy do wypełniania wniosku. Te zależą jednak od konkretnych banków. W większości z nich osoba zainteresowana kredytem musi spełnić pewne wymagania:

 • posiadać udokumentowane dochody, na przykład wyciągi z konta potwierdzające pobieranie wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę
 • dobra historia kredytowa w BIK, kredyty hipoteczne nie są przyznawane osobom, które w przeszłości nie spłacały zobowiązań lub są aktualnie zadłużone
 • dodatkowe dokumenty wymagane przez banki, na przykład umowa przedwstępna na zakup mieszkania, kosztorysy budowy i inne

Jakie oferty banków znajdziemy w Jakikredyt.pl?

Jakikredyt.pl jest pośrednikiem, który współpracuje z wieloma bankami. W jednym miejscu możesz więc znaleźć sporo ofert kredytów hipotecznych, które łatwo ze sobą zestawisz. Nie trzeba więc kontaktować się z wieloma bankami z osobna, wystarczy wypełnić multiwniosek jeden raz na stronie jakikredyt.pl. To spora oszczędność czasu, pieniędzy, a także dużo prostsza procedura. Efektem porównania będzie czytelna tabela zawierająca najkorzystniejsze kredyty hipoteczne dla konkretnego zapytania.

Platforma może pobrać oferty z aż 17 polskich banków i zaprezentować je osobie zainteresowanej kredytem hipotecznym. Lista ofert będzie wygenerowana na podstawie wpisanych w formularzu informacji, zdolności kredytowej, itp.

Ile kosztują usługi Jakikredyt.pl?

Porównywarka działa w oparciu o funkcjonujące w Polsce przepisy. Oznacza to tyle, że za sprawdzenie ofert, czy badanie swojej zdolności kredytowej nie musisz nic płacić. Także weryfikacja historii kredytowej wnioskodawcy nic nie kosztuje.

W jaki sposób jakikredyt.pl zarabia na pośrednictwie? Otrzymuje po prostu prowizję od banków, które udzielają kredytu. Nie oznacza to jednak, że klient musi się obawiać gorszych warunków kredytu, niż jakby kontaktował się bezpośrednio z danym bankiem. Jakikredyt.pl jako partner wysyłający do banków wielu klientów może bowiem liczyć na niezłe warunki współpracy, o wiele lepsze niż w przypadku osób indywidualnych. Bank otrzymuje dane klientów zainteresowanych kredytem, platforma pośrednicząca otrzymuje swoją prowizję, a kredytobiorca może liczyć na dobre warunki i pomoc w wypełnieniu wniosku. Taki układ jest korzystny dla każdej ze stron, prawda?

Wniosek kredytowy a dane osobowe – jakie będą potrzebne?

Aby poprawnie wypełnić wniosek kredytowy, trzeba w nim podać sporo swoich danych osobowych. Tak więc we wniosku musimy wpisać takie informacje jak:

 • swoje dane osobowe, imię i nazwisko, PESEL, numer dokumentu tożsamości, skan dowodu osobistego
 • adres aktualnego miejsca zamieszkania
 • dokładne dane o zatrudnieniu – miejsce pracy, stanowisko, staż pracy, rodzaj umowy
 • wysokość dochodów otrzymywanych w każdym miesiącu (zwykle dla ostatnich kilku miesięcy)
 • suma miesięcznych wydatków, liczba osób na utrzymaniu
 • informacja o dotychczasowych zaległościach w spłatach kredytów, czy kredytobiorca jest zadłużony, czy ma kartę kredytową, itp.
 • podać swoje wykształcenie

Opinie o jakikredyt.pl – czy porównywarka online może zastąpić osobistą wizytę w wielu bankach?

W teorii usługa jakikredyt.pl jest bardzo pomona dla wszystkich osób zainteresowanych kredytem hipotecznym. Wystarczy wypełnić kilka pól we wniosku, by poznać szczegółową ofertę wielu banków. Po wybraniu najlepszej z nich strona pomaga w złożeniu skutecznego wniosku o kredyt hipoteczny. Do dyspozycji mamy analityka i doradcę kredytowego, którzy pomogą ocenić naszą zdolność kredytową i wybrać najlepszą ofertę. Co na ten temat myślą dotychczasowi klienci? Jakie są opinie o jakikredyt.pl? 

Okazuje się, że bez trudu znajdziemy sporo opinii. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google “jakikredyt.pl opinie”, aby wyświetliło nam się kilka stron wyników. Użytkownicy doceniają możliwość szybkiego wyszukania taniego kredytu hipotecznego. Pomoc doradcy kredytowego okazuje się nieoceniona, a to nie koniec zalet tej strony. Użytkownicy chwalą możliwość poznania swojej zdolności kredytowej i bezpłatne badanie historii kredytowej. Ciężko wskazać na jakieś minusy tej porównywarki kredytów. Warto jednak każdorazowo sprawdzić oferty banków także w innych miejscach, by mieć pełen ogląd sytuacji i by znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny dla swoich potrzeb.

Jaku Bielecki
Jakub Bielecki
Zafascynowany ekonomią, gospodarką i polityką. Interesuje się najnowszymi trendami, a także zmianami w prawie wpływającymi na sektor finansów. Stale poszerza wiedzę, która pozwala mu na profesjonalne doradztwo. Na co dzień korzysta z najlepszych rozwiązań i możliwości dostępnych w zakresie finansów osobistych i inwestycji. Poza ekonomią interesuje się nowymi technologiami, muzyką i podróżami. Zobacz pozostałe artykuły autora

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły