InCredit

Nasza ocena: 3.6
incredit logo
Kwota pożyczki: 1000 - 9500zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy InCredit

Dane firmy

Dane firmy: INCREDIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

Kapitał zakładowy: 200.000,00 zł
KRS: 0000604092
NIP: 525-264-87-95

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 22 598 71 00
Email: info@incredit.pl
Strona: https://www.incredit.pl/

W dobie szeroko dostępnego połączenia internetowego coraz popularniejsze stają się internetowe alternatywy dla bankowych kredytów. InCredit to pożyczki online, które można zaciągnąć z zacisza własnego domu. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, co oferuje ta usługa i jakie wymagania należy spełnić, aby z niej skorzystać. Przejrzymy także opinie innych użytkowników, aby sprawdzić czy pozabankowe pożyczki od tej firmy to rozwiązanie godne uwagi i cennego czasu naszych czytelników.

Pożyczka InCredit – podstawowe informacje

InCredit oferuje pożyczki ratalne. Spłatę można rozłożyć na okres od dwóch do czterech miesięcy, jednak zaciągnięte zobowiązanie można także spłacić wcześniej. Pożyczkę można spłacić zarówno poprzez przelew elektroniczny, jak i tradycyjny. Maksymalna kwota jaką klient może uzyskać to 9,5 tysiąca złotych (w przypadku pożyczek konsumenckich). Okres na jaki klient może pożyczyć pieniądze to nawet 24 miesiące. W przypadku specjalne pożyczki 4 za 3, jeśli spłacisz w terminie trzy pierwsze raty to czwarta będzie bez kosztowa. Tą pożyczkę możesz wziąć na okres do 4 miesięcy na kwotę do 4000 zł.

Pożyczka od InCredit wymaga przelewu weryfikacyjnego na kwotę jednej złotówki, wykonanego z konta bankowego klienta. To na to konto zostaną klientowi przelane pieniądze w przypadku pozytywnej decyzji firmy. Jeżeli z jakiegoś powodu stanowi to problem, polecamy nasze rankingi pożyczek bez weryfikacji konta.

W tym samym czasie może być zaciągnięta tylko jedna pożyczka w InCredit. Nie oznacza to jednak, że klienci z aktywnym kredytem w banku bądź innej instytucji finansowej nie mają szans na otrzymanie takiej pożyczki.

Cena pożyczki InCredit

Warto zauważyć, że rozkładając spłatę na dłuższy termin, koszt usługi wzrasta. Przykładowo, pożyczka konsumencka na kwotę tysiąca złotych będzie miała inną cenę w zależności od okresu spłaty. Klient będzie musiał zapłacić 1169 złotych w przypadku dwumiesięcznego okresu spłaty, ale ta sama pożyczka udzielona na okres czterech miesięcy to już koszt 1178,50 złotych.

W przypadku braku spłacenia pożyczki w terminie, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Wówczas całościowy koszt pożyczki zwiększa się, a dane klienta mogą zostać przekazane do baz dłużników takich jak BIK i BIG.

Wymagania do pożyczki InCredit

Aby otrzymać pożyczkę od InCredit, należy spełnić określone przez firmę wymagania. Są one dość restrykcyjne, ponieważ z góry skreślają osoby zadłużone, bądź znajdujące się w trudnej sytuacji. Kryteria, od jakich zależy decyzja odnośnie pożyczki to:

 • Pozytywna historia kredytowa
 • Polskie obywatelstwo
 • Posiadanie adresu mailowego i aktywnego numeru telefonu
 • Konto w polskim banku
 • Wiek między 21 a 70 lat
 • Regularne miesięczne dochody klienta
 • Obecność w bazach dłużników
 • Historia zadłużeń i zaległości finansowych

Pożyczkę od InCredit mogą otrzymać jedynie osoby bez długów i zaległości finansowych. Do wypełnienia i wysłania wniosku o pożyczkę klient potrzebuje jedynie danych z dowodu osobistego, adresu e-mail i dostępu do swojego konta bankowego. Dla wielu klientów wymóg posiadania dobrej historii kredytowej oznacza  brak możliwości uzyskania środków. Dla takich osób przygotowaliśmy zestawienie, w którym znajdują się najlepsze pożyczki bez zdolności kredytowej. Figurują w nim bezpieczne i zaufane alternatywy, które będą dobrą opcją dla dłużników.

Proces uzyskiwania pożyczki

Zaciągnięcie pożyczki w InCredit jest niezwykle proste. Najpierw należy wybrać, na jaką kwotę i w ilu ratach chce się uzyskać pożyczkę. Po wybraniu dogodnej oferty klient musi jedynie wypełnić wniosek, przelać złotówkę w celach weryfikacyjnych i czekać na decyzję firmy. Każda kolejna pożyczka nie będzie już wymagała weryfikacji, co znacznie uprości cały proces.

Promocje i oferty specjalne

Na chwilę obecną nie ma możliwości uzyskania w InCredit pierwszej pożyczki za darmo. Jest natomiast możliwość skorzystania z oferty 4 za 3, w przypadku której ostatnia z czterech rat jest bezkosztowa. Warunkiem jest regulowanie w terminie każdej poprzedniej raty.  Maksymalna wysokość pożyczki w tej ofercie wynosi 4 tysiące złotych.

Opinie o usłudze i oceny użytkowników

Przeglądając internet w poszukiwaniu opinii o usłudze InCredit, łatwo dojść do wniosku, iż klienci są z niej przeważnie zadowoleni, chociaż pojawiają się nieliczne głosy krytyki.

Za co klienci chwalą InCredit?

 • czytelna i zrozumiała umowa
 • brak ukrytych kosztów
 • wbudowany kalkulator kosztu pożyczki na stronie internetowej
 • szybki i bezproblemowy proces zaciągania pożyczki
 • stosunkowo krótki czas oczekiwania na decyzję i pieniądze
 • pożyczki na wysokie kwoty
 • obsługa w każdy dzień tygodnia
 • nastawienie obsługi do klienta

Za co klienci krytykują InCredit?

 • rygorystyczne wymagania do otrzymania pożyczki
 • brak pierwszej pożyczki za darmo
 • sprawdzanie baz dłużników
 • weryfikacja zdolności kredytowej
 • w niektórych przypadkach wysoka cena pożyczki

Nie tylko opinie, ale również i oceny klientów są na ogół pozytywne. Wszelakie agregatory ocen internautów pokazują, że średnia ocen użytkowników to zazwyczaj 4,3 na 5 gwiazdek.

Bezpieczeństwo i rzetelność

Wielu klientów obawia się o swoje bezpieczeństwo w przypadku pożyczki przez internet. Są to jednak obawy mocno przesadzone, a pożyczkobiorcy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych i finansów. InCredit to spółka działająca w pełni legalnie, zarejestrowana w Polsce. Firma ta figuruje w wielu rankingach pożyczek, które zestawiają ze sobą zaufane i sprawdzone rozwiązania.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0