Creditron

Nasza ocena: 0.1
creditron
Kwota pożyczki: 300 - 15000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Creditron

Dane firmy

Nazwa firmy: SIA „LeadProm Media” (Matisa iela, 61–31, Ryga, Łotwa, LV-1009 (Matīsa iela, 61–31, Ryga, Łotwa, LV-1009))
adres: 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48
KRS: 0000229344
NIP: 9222770826
REGON: 060009833

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: +48 221 530 522

E-mail: support@creditron.org

Obsługa klientów: 24h na dobę
Strona: creditron.org

Serwis Creditron udostępnia użytkownikowi ranking pożyczek za opłatą rejestracyjną, pobieraną przy złożeniu wniosku Po wykonaniu płatnej rejestracji mamy dostęp do rankingu ofert, który normalnie jest dostępny w internecie za darmo. Dużo lepszy, darmowy i rzetelnie przygotowany ranking pożyczkę bez BIK mogę jednak Państwo sprawdzić na stronie super-pozyczka.pl, dlatego nie polecamy korzystania z usług firmy Creditron.

Opłaty za korzystanie ze strony Creditron

Wysoka opłata cykliczna w wysokości 19.90 EUR jest naliczana każdemu klientowi który zarejestruje się na stronie. Oczywiście, możemy z tej opłaty zrezygnować i wypisać się z subskrypcji, co zostało zawarte w regulaminie strony creditron.org:
„,1.6. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wypowiedzieć subskrypcję (wypowiedzieć Umowę). Takie wypowiedzenie spowoduje utratę całego dostępu do strony internetowej Operatora, a Operator nie jest zobowiązany do zwrotu Użytkownikowi żadnych kosztów. Aby wypowiedzieć subskrypcję, Użytkownik musi odwiedzić stronę „Dane osobowe” (https://creditron.org/pl/home), wybrać sekcję „Dane do faktury” i wybrać opcję „Wypisz się”. Po wykonaniu tych kroków dane osobowe zostaną usunięte, a karta bankowa zostanie usunięta z konta.”

Creditron – opinie

Opinie na temat działania strony Creditron znalezione przez nas w Internecie są w większości negatywne. Klienci nieświadomie zarejestrowali się na stronie i została pobrana od nich opłata w wysokości 19,90 Euro. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat firmy Creditron w komentarzach. Na bieżąco będziemy aktualizowali informacje na podstawie Państwa opinii i komentarzy.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

6 komentarzy

Marta

Konto usunięte a nadal pobierają pieniądze. UWAGA OSZUŚCI

Odpowiedz
Damian

Jeżeli usunołem konto a nie wypisałem się to co dalej będzie się działo

Odpowiedz
  Kasia

  Też tak zrobiłam, pobrali coś z konta?

  Odpowiedz
Kamila Małnowicz

A jak wypisać się z programu? Mi również zabrano pieniądze z konta

Odpowiedz
Iwona Trawińska

Proszę o zlikwidować moje konto. Bez mojej wiedzy pobrano mi z konta 19,99 euro

Odpowiedz
  Redakcja super-pozyczka.pl

  Dzień dobry, zalecamy wypisanie się z programu Creditron bo firma nic nie oferuje, a pobiera te skandaliczne opłaty. Wypisać z programu może się Pani w każdej chwili.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0