Super rata

Nasza ocena: 4.8
super rata logo
Kwota pożyczki: 1000 - 10000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Super rata

Dane firmy

Nazwa strony: super-rata.pl
kwota pożyczki: od 2000 zł do 20 000 zł
okres pożyczki: od 2 miesięcy do 50 miesięcy

Dane kontaktowe

Serwis super-rata.pl to miejsce w którym możesz pożyczyć od 2000 zł do nawet 20 000 zł. Spłaty dokonasz w okresie od 2 miesięcy do nawet 50 miesięcy, tak więc jest to pożyczka ratalna. Główną zaletą firmy jest to, że składasz jeden wniosek o pożyczkę, a Twoje zapytanie składane jest u większości pożyczkodawców dostępnych na rynku pożyczkowym w Polsce, a następnie dobierana jest dla Ciebie oferta od najlepszego pożyczkodawcy, który chce udzielić Ci finansowania. Jest to świetny sposób na pożyczenie pięniędzy, ponieważ nie musimy składać wniosków do kilku firm i często spotykać się z odmową. Z super-rata.pl składasz jeden wniosek i masz 99% szans na otrzymanie pięniędzy!

Ile i na jaki okres czasu możemy pożyczyć na super-rata.pl?

Jak wspomnieliśmy wyżej, kwota pożyczki to od 2000 do 20 000 zł, a okres spłaty to od 2 do 50 miesięcy. O pożyczkę można wnioskować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wnioski pożyczkowe sa rozpatrywane na bieżąco, a czas wypłaty pożyczki zależy od poszczególnych pożyczkodawców, jednak wacha się od 15 minut do 24h.

Kto może wziąć pożyczkę w super rata?

Pożyczkę może otrzymać każdy kto spełni poniższe warunki:

 • jest w wieku od 18 do 75 lat
 • jest zameldowany w Polsce
 • posiada ważny dowód osobisty
 • ma konto bankowe w Polskim banku
 • posiada udokumentowane źródło dochodu
 • ma własny numer telefonu komórkowego
 • ma własny adres e-mail

Serwis super-rata.pl nie sprawdza klientów w bazach dłużników. Mogą to jednak zrobić niektórzy z pożyczkodawców, którzy zdecydują się udzielić Ci pożyczki. Po wypełnieniu formularza, system dobiera na podstawie podanych przez Ciebie danych najlepszą ofertę pożyczki, którą będziesz mógł otrzymać. Jeśli szukasz pożyczki dla osób z wpisami do baz, zachęcamy do sprawdzenia naszego rankingu pożyczek bez BIK. Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, posiadającym dowód osobisty. Nie musisz wypełniać wielu wniosków i przedstawiać zaświadczeń o dochodach.

Jak wziąć pożyczkę na super rata?

Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces wzięcia pożyczki:

 1. Wejdź na stronę super-rata.pl
 2. Wybierz suwakiem kwotę oraz okres na jaki chcesz wziąć pożyczkę
 3. W pierwszym kroku formularza podaj swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres email, PESEL, kod pocztowy i numer telefon, zaakceptuj zgody i kliknij przycisk „kontynuuj”
 4. W kolejnym kroku podaj swoje dane osobiste oraz informacje o swoim banku
 5. W kolejny etapie musisz podać dodatkowe informacje potrzebne do przetworzenia wniosku i udzielenia Ci pożyczki. Dane te są potrzebne pożyczkodawcom, aby ocenić ryzyko udzielenia Ci ponczyki. Nie musisz obawiać się podania tych wrażliwych danych, ponieważ wszystkie przesłane informacje są szyfrowane i użyte jedynie w celu udzielenia CI pożyczki.
 6. Teraz twój wniosek zostanie przetworzony. Twoje dane zostaną wysłane do pożyczkodawców dopasowanych do Twojego zapytania, aby odpytać ich która z firm chce udzielić Ci pożyczki
 7. Wyświetlona zostanie Ci oferta pożyczki. Dokończ składanie wniosku na stronie pożyczkodawcy.
 8. Otrzymaj pieniądze nawet w 15 minut i ciesz się z otrzymanych pieniędzy!

Super rata – opinie użytkowników i recenzja

Serwis super-rata.pl jest chwalony w internecie przez jego użytkowników. Głównymi zaletami jest dostęp do wielu ofert pożyczek w jednym miejscu oraz wysoka przyznawalność wniosków. Poniżej znajdują się opinie użytkowników, którzy korzystali z usług firmy super rata.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 11791,18 zł, oprocentowanie stałe – 3,99%, całkowity koszt kredytu – 1791,18 zł (w tym: prowizja 1087,35 zł, odsetki 695,73 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, 1–35 miesięcznych rat po 332,23 zł, ostatnia, 36. rata 332,33 zł. Maks. RRSO wynosi 178,38%. RRSO wynosi przeciętnie 17,28%.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0