Kasa Stefczyka

Nasza ocena: 4.6
kasa Stefczyka
Kwota pożyczki: 1000 - 160000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Kasa Stefczyka

Dane firmy

Nazwa firmy: SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO – KREDYTOWA IM. FRANCISZKA STEFCZYKA
adres: ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6, 81-455 Gdynia
KRS: 0000080915
NIP: 5861040096
REGON: 190408529

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: 801600100; 587829300

E-mail: kasa@kasastefczyka.pl

Adres korespondencyjny:: SKOK im. F. Stefczyka
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

Strona: www.kasastefczyka.pl

SKOKi, czyli spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe to popularna gałąź sektora finansowego. Stanowią one alternatywę dla takich rozwiązań jak kredyty gotówkowe i pożyczki przez internet, ale działają na nieco innych zasadach. Kasa Stefczyka czyli Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka powstawała w 1993 roku w Gdyni. Kieruje nią złożony z 5 członków, Zarząd. Firma zajmuje się nie tylko działalnością finansową, ale również charytatywną. Jest organizatorem i sponsorem wielu wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Jako tzw. SKOK nie jest ani bankiem ani instytucją pożyczkową, działa na odrębnych zasadach. Jej historia sięga lat 90. XX wieku, działała wtedy pod nazwą ,,SKOK Stefczyka’’ i obsługiwała głównie pracowników działu morskiego. Na przełomie ostatnich kilku lat, podjęto jednak decyzję o zmianie nazwy na ,,Kasa Stefczyka’’,rozszerzono działalność na terenie Polski oraz wprowadzono nowe udogodnienia takie jak bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.

Jak działa Kasa Stefczyka?

Historia funkcjonowania Kasy Stefczyka sięga lat 90. XX wieku, a dokładniej 1993 roku. Od tego czasu firma wyrobiła sobie renomę oraz dobre imię. Przez pierwsze dwie dekady działalności spółka znana była pod nazwą “SKOK Stefczyka”. W celu zwiększenia rozpoznawalności marki i celebrowania historii firmy, nazwę tą zmieniono na obecnie znaną Kasę Stefczyka.

Obecnie firma posiada placówki stacjonarne na terenie całej Polski, a także oferuje swoje usługi przez internet. Klienci mogą skorzystać z oferty zarówno poprzez przeglądarkę, jak i przez mobilną aplikację. Dla konsumentów ceniących sobie wygodę dobrą wiadomością będzie fakt, iż konto również można założyć zdalnie.

Kasa Stefczyka – pożyczki dla klientów indywidualnych

Oferta pożyczek w Kasie Stefczyka jest zróżnicowana i trafi w gusta naprawdę szerokiej grupy docelowej. Przyjrzyjmy się więc, jakie pożyczki są dostępne, i czym się od siebie różnią:

Pożyczka gotówkowa – standardowa pożyczka, której czas spłaty wynosi od 4 do 120 miesięcy. Minimalna kwota finansowania to 1000 złotych, natomiast maksymalna kwota takiej pożyczki to 200 000 złotych. Oprocentowanie wynosi od 8% do 17,5%. Wnioskowanie o pożyczkę może odbyć się nawet bez wychodzenia z domu, ale podpisanie umowy może wymagać udania się do stacjonarnej placówki.

Pożyczka online – internetowa pożyczka umożliwia klientom otrzymanie maksymalnie 30 000 złotych. Czas spłaty to od 4 do 60 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki przez internet wynosi do 11,42%. Rozwiązanie to reklamowane jest jako najwygodniejsze, ponieważ formalności ograniczone są do minimum, a na decyzję kredytową czeka się naprawdę krótko.

Pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem– korzystny dla klienta produkt finansowy oferuje zerową prowizję. Pożyczka jest dostępna w kwotach: 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł i 4000 zł. Wysokość raty to 25 zł od każdego tysiąca np. pożyczka na kwotę 4000 zł będzie miała ratę w wysokości stu złotych. RRSO wynosi 9,27%. Warto mieć na uwadze, że ta usługa dostępna jest jedynie dla klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie korzystali z innych pożyczek i kredytów Kasy Stefczyka.

Pożyczka Na Nowe – maksymalna kwota finansowania to 7000 zł, przy miesięcznej racie 99 zł. Informację kredytową można otrzymać nawet w ciągu 15 minut od wysłania wniosku. Klienci mają możliwość odgórnego ustalenia dnia spłaty miesięcznych rat. RRSO: 14,65%.

Pożyczka hipoteczna – można zaciągnąć ją na dowolny cel, a kwota finansowania wynosi od 10 000 zł do 500 000 zł. Okres spłaty takiego zobowiązania jest stosunkowo długi, wynosi od 5 do 25 lat. RRSO pożyczki hipotecznej w Kasie Stefczyka wynosi 9,97%.

Pożyczka konsolidacyjna FIT – dzięki kredytowi konsolidacyjnemu klient może połączyć wszystkie swoje zobowiązania w jedną ratę, która będzie prostsza do spłaty. Kwota finansowania wynosi od 1000 zł do 160 000 zł. Podobnie jak w przypadku pożyczki Zaratki, i tutaj mamy zerową prowizję. RRSO wynosi maksymalnie 8,35%. Konsumenci mają także możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty o 60 dni.

Kredyt hipoteczny – kwota finansowania wynosi aż do 2 000 000 zł, przez co oferta kierowana jest do osób, które pragną uzyskać środki na zakup lub przebudowę nieruchomości. Okres kredytowania wynosi od 5 do 30 lat, ale zobowiązanie można spłacić wcześniej bez żadnych dodatkowych kosztów. RRSO kredytu hipotecznego w Kasie Stefczyka wynosi 6,91%. Klienci z kredytem hipotecznym zwolnieni są z opłat za prowadzenie rachunku przez cały okres kredytowania.

Szybka Pożyczka Odnawialna – niewielkie wsparcie finansowe, którego maksymalna kwota wynosi 2000 zł. Produkt ten działa na zasadzie odnawialnego limitu w banku, ponieważ po uregulowaniu zobowiązania można nadal korzystać z przyznanych pieniędzy. RRSO dla tego rozwiązania wynosi 18,86%.

Uwaga: W przypadku niektórych usług nie podaliśmy wartości RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania) ponieważ jest ona dla nich zmienna i zależy od czynników takich jak ilość rat i typ pożyczki. Kasa Stefczyka w przypadku takich ofert umożliwia skorzystanie z kalkulatora rat na swojej stronie internetowej.

Warunki do otrzymania pożyczki w Kasie Stefczyka

Uzyskanie jednej z wyżej wymienionych pożyczek wiąże się ze spełnieniem pewnych warunków. W przypadku wysokich kwot, np. podczas udzielania kredytu hipotecznego, kryteria te są bardziej restrykcyjne. Jakie są podstawowe wymagania, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

 • Odpowiedni wiek klienta – oczekuje się, że wiek klienta będzie znajdował się w przedziale od 18 do 75 lat.
 • Polskie obywatelstwo, wraz z polskim adresem zamieszkania.
 • Brak obecności w bazach i rejestrach dłużników – Kasa Stefczyka przeszukuje bazę BIK w celu sprawdzenia, czy klient nie jest, lub nie był wcześniej zadłużony. Osoby w ciężkiej sytuacji, takie jak dłużnicy z komornikiem mają małe szanse na pozytywną decyzję kredytową.
 • Posiadanie niezbędnych dokumentów – potrzebny jest dowód osobisty, a w niektórych przypadkach zaświadczenie o dochodach.

Kasa Stefczyka – rachunki płatnicze

Obecnie klienci Kasy Stefczyka mają do wyboru cztery typy kont osobistych. W celu rozwiania wątpliwości naszych czytelników, postanowiliśmy zestawić je ze sobą i krótko opisać, aby pokazać ich główne zalety:

Rachunek Płatniczy IKS Classic – konto osobiste z kartą debetową Visa, którego prowadzenie jest bezpłatne, o ile suma wpływów zewnętrznych w danym miesiącu kalendarzowym przekroczyła 2000 zł. Internetowe krajowe polecenia przelewów są darmowe, podobnie jak wypłata z placówek Kasy Stefczyka i bankomatów SKOK24.

Rachunek Płatniczy IKS Podstawowy – ten rachunek reklamowany jest jako dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają jeszcze swojego konta osobistego. Podobnie jak w przypadku oferty Classic, tak i tutaj dołączona jest karta debetowa Visa, a samo konto prowadzone jest w walucie PLN.

Rachunek Płatniczy IKS Classic dla Młodych – konto dla osób poniżej 25. roku życia. Prowadzenie tego typu rachunku jest bezpłatne. Dużą korzyścią tej oferty jest brak opłat za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na terenie Polski (tyczy się jedynie osób przed 25. rokiem życia).

Rachunek Płatniczy IKS Senior – konto osobiste przeznaczone dla osób starszych, np. emerytów i rencistów. Konto można prowadzić bezpłatnie jeżeli w danym miesiącu suma wpływów zewnętrznych wyniosła przynajmniej 1000 zł. Wypłaty w placówkach Kasy Stefczyka są darmowe, a samo konto dostarczane jest z kartą Visa.

Kasa Stefczyka – lokaty

Osoby planujące oszczędzić lub przechowywać swoje środki być może zainteresuje oferta lokat. Kasa Stefczyka na chwilę obecną daje klientom następujące możliwości w tej kwestii:

Lokata Skokowa i Skokowa Plus – bardzo korzystna oferta ze względu na cały czas rosnące oprocentowanie. Przykładowo, w pierwszym miesiącu wartość oprocentowania wynosi 0,30%, ale już po 10 miesiącach wzrasta do 1,80%. Lokata Skokowa pozwala na 12 miesięcy oszczędzania środków, z kolei opcja Plus podwaja ten czas. Jest to usługa odnawialna, która przedłuża się automatycznie.

E-lokata z oprocentowaniem stałym i zmiennym – usługa oferuje 3, 6, 12, 24, 36 lub nawet 60 miesięcy oszczędzania z oprocentowaniem stałym a także 3, 6 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym. Oprocentowanie może wynosić nawet do 2% w skali roku, przy minimalnej wpłacie 300 złotych. Tego typu lokatę można założyć zarówno stacjonarnie jak i online.

Rachunek Oszczędnościowy Moja Skarbonka – lokata, która pozwala klientowi zasilać ją nieustannie małymi kwotami. Można ją spersonalizować poprzez nadanie jej wybranej nazwy, a także przekazywać drobne pieniądze do innych osób, które mają rachunek płatniczy w Kasie Stefczyka. Jedna osoba fizyczna może posiadać maksymalnie trzy takie lokaty naraz. Oprocentowanie wynosi 2,50% przez 6 miesięcy od otworzenia rachunku do kwoty 3000 zł. Powyżej tej sumy, bądź po upłynięciu sześciu miesięcy, lokatę obejmuje oprocentowanie zmienne o wysokości 0,11%.

Lokata Witaj w Kasie – przeznaczona dla nowych użytkowników. Oferuje możliwość ulokowania nawet do 50 000 zł, przy minimalnej pierwszej wpłacie w wysokości 300 zł.  Oprocentowanie tej usługi jest stałe i wynosi 2,20% w skali roku. Okres oszczędzania to 2 miesiące, a po zakończeniu lokaty środki zostaną automatycznie przelane na rachunek klienta w Kasie Stefczyka.

Rachunek Oszczędnościowy KSO – Książeczka Symetrycznego Oszczędzania, bo taka jest pełna nazwa lokaty, oferuje codzienne naliczanie odsetek. Klient może wpłacać na lokatę dowolną kwotę w dowolnym czasie. Pierwsza wypłata środków w danym miesiącu jest darmowa, niezależnie od tego czy będzie to gotówka, czy też przelew. Oprocentowanie zmienne wynosi 0,11% w skali roku.

Lokata i e-Lokata specjalna terminowa – Wysokość minimalnej pierwszej wpłaty wynosi 1000 zł, na okres 4 lub 13 miesięcy. Oprocentowanie stałe różni się w zależności od okresu oszczędzania i wynosi 0,61% dla 4 miesięcy i 1,02% dla 13 miesięcy (w skali roku).

Lokata na nowe środki –  lokata z oprocentowaniem stałym w wysokości 2,20% w skali roku. Kwota jaką można ulokować wynosi od 300 zł do 15 000 zł na okres 9 miesięcy. Na lokacie można przechować jedynie pieniądze, które nie znajdowały się wcześniej na rachunku w Kasie Stefczyka.

Rachunek Oszczędnościowy – lokata pozwalająca wpłacać pieniądze na dowolny cel, ze zmiennym oprocentowaniem w wysokości 0,11%. W przeciwieństwie do wielu innych lokat, tutaj nie ma ograniczenia co do minimalnej i maksymalnej kwoty. Rachunek można otworzyć zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie.

Kasa Stefczyka – oferta dla firm

Popularny SKOK oferuje swoje usługi nie tylko klientom indywidualnym, lecz także firmom. Firmy mogą skorzystać z takich usług jak pożyczki, kredyty, lokaty i rachunki.

Na jakie produkty i usługi pożyczkowe mogą liczyć firmy?:

Kredyt Inwestycyjny – środki z takiego kredytu mogą zostać przeznaczone na rozwój firmy i inwestycje związane z działalnością. Kwota takiego zobowiązania to od 100 000 zł do nawet 10 mln zł. Okres kredytowania wynosi między 4 a 240 miesięcy.

Szybka Pożyczka Gospodarcza – przeznaczona na podobne cele co kredyt inwestycyjny. Kwota takiej pożyczki to od 5 000 zł do 200 000 zł, na okres 4 do 120 miesięcy.

Linia Tandem –  pożyczka do 30 000 zł na okres dwunastu miesięcy. Warto pamiętać o tym, że usługa odnawia się automatycznie do 36 miesięcy. Oprocentowanie w przypadku Linii Tandem wynosi 7,20%, z prowizją od 7% do 10%.

Pożyczka Obrotowa – dostępna na okres od 4 do 36 miesięcy pożyczka na kwotę od 50 000 zł do 500 000 zł. Można ją przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, przez co będzie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują środków na rozwój firmy.

Jak więc widać, oferta pożyczek dla firm również jest atrakcyjna. A jak jest z lokatami? Do wyboru w chwili obecnej są dwie lokaty dla firm, są to:

Lokata dla przedsiębiorczych Tandem – minimalny wkład w przypadku tej lokaty wynosi 1000 zł, ale nie ma kwoty maksymalnej, przez co przedsiębiorcy nie muszą obawiać się o żadne limity. Lokata zakładana jest na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem stałym. Oprocentowanie zmienne dostępne jest na okres 6 lub 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania to maksymalnie 1,00% w skali roku.

e-Lokata dla przedsiębiorczych Tandem – tutaj również minimalny wkład wynosi 1000 zł, bez ograniczenia kwoty maksymalnej. Lokata zakładana jest na okres 12 miesięcy. Stałe oprocentowanie wynosi 1,00%, z kolei zmienne wynosi 0,86% w skali roku.

Kasa Stefczyka oferuje także Rachunek Firmowy Tandem, czyli konto przeznaczone dla przedsiębiorców. Taki rachunek jest darmowy, jeżeli suma wpływów zewnętrznych przekracza 3000 zł, bądź gdy zostały zaksięgowane transakcje bezgotówkowe kartą Visa na kwotę minimum 500 zł. Nieodpłatne jest również wpłacanie środków w placówkach do wysokości 10 000 zł dziennie. 0 zł kosztuje wypłata pieniędzy z bankomatów SKOK24 na terenie całej Polski.

Jak zawnioskować o pożyczkę lub założyć konto lub lokatę?

Kasa Stefczyka daje 3 możliwości dla nowych klientów, aby podjąć współpracę z firmą. Można udać się do placówki, aby wraz z przedstawicielem uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące produktu, na jaki się zdecydowaliśmy. Złożyć internetowo wniosek, na przykład o pożyczkę i poczekać na decyzję. Nie wychodząc z domu mamy także możliwość założyć konto lub lokatę. Trzecim sposobem jest infolinia, dzięki której nie tylko mamy możliwość otwarcia rachunku osobistego lub złożenia wniosku, ale także rozwiania wątpliwości lub pomocy ze strony konsultanta.

Kasa Stefczyka – opinie klientów

W dobie wszechobecnej technologii i dostępu do internetu, recenzje użytkowników mają bardzo duże znaczenie. Przeglądając liczne agregatory ocen internautów można dojść do wniosku, iż użytkownicy mają podzielone zdania na temat usługi. Z jednej strony konsumenci chwalą sobie Kasę Stefczyka, z drugiej zaś łatwo jest się natknąć na negatywną opinię.

Znaczna część użytkowników chwali usługi Kasy Stefczyka za:

 • Dostępne w całej Polsce placówki stacjonarne
 • Niskie prowizje i konkurencyjne ceny usług
 • Szeroka i różnorodna oferta pożyczek i produktów oszczędnościowych
 • Produkty i usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też firm
 • Przyjemna i prosta współpraca drogą telefoniczną i internetową

Negatywne recenzje zwracają uwagę na:

 • Konieczność odwiedzenia stacjonarnej placówki w celu podpisania umowy. Dotyczy to usług i produktów, których wartość przekracza 7 tys. złotych.
 • Stosunkowo wysokie wymagania odnośnie zdolności kredytowej np. weryfikacja w bazach BIK. Dłużnicy i osoby w ciężkiej sytuacji zazwyczaj spotykają się z negatywną decyzją kredytową i decydują się na pożyczki bez zdolności kredytowej

Pożyczka FIT – czym jest, i ile kosztuje kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka?

Jednym z ciekawszych produktów finansowych jakie można znaleźć w ofercie Kasy Stefczyka bez wątpienia jest kredyt konsolidacyjny, figurujący pod nazwą Pożyczka FIT. Klienci, którym zależy na wygodnej spłacie wielu zobowiązań dzięki tej usłudze mogą zamienić liczne zadłużenia w jedną, wygodną ratę.

Mogłoby się wydawać, iż tak wygodne rozwiązanie będzie bardzo kosztowne. Nie jest to prawda, ponieważ Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka jest naprawdę atrakcyjna cenowo. Zerowa prowizja i RRSO w wysokości maksymalnie 8,35% to naprawdę konkurencyjne cechy takiego kredytu. Maksymalna kwota finansowania to 160 000 zł, na okres od 12 do 120 miesięcy. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty o okres nawet 60 dni.

Jakie zobowiązania można skonsolidować dzięki Pożyczce FIT?

Pożyczka FIT jest rozwiązaniem dostępnym jedynie dla klientów Kasy Stefczyka, którzy posiadają w niej konto. Za pomocą kredytu konsolidacyjnego można połączyć wiele zadłużeń w jedną, wygodną ratę. To pożyczkodawca decyduje, jakie elementy zadłużenia ulegają scaleniu.

Jakie zobowiązania mogą podlegać konsolidacji?

 • kredyty gotówkowe
 • kredyty ratalne
 • kredyty samochodowe
 • kredyty mieszkaniowe
 • pożyczki ratalne
 • pożyczki gotówkowe
 • ujemne saldo na rachunku bankowym

Czym wyróżnia się Kasa Stefczyka?

Kasa Stefczyka nie jest standardową spółką pozabankową. To unikalna fuzja banku i firmy pożyczkowej, z której powstał szereg wygodnych i bezpiecznych rozwiązań. W przeciwieństwie do licznych firm, które działają od stosunkowo niedawna, Kasa Stefczyka posiada swoją historię i dziedzictwo. Pierwsza kasa oszczędnościowo-pożyczkowa została otworzona w 1890 roku. Można więc rzec, że jest to firma głęboko zakorzeniona w polskim sektorze finansowym.

Co wyróżnia Kasę Stefczyka to jej wielofunkcyjność. W ofercie firmy znajdują się nie tylko liczne pożyczki i kredyty, lecz także ubezpieczenia, lokaty, konta a nawet rozwiązania dla firm i organizacji. Ponadto, stale zmieniająca się pula promocji i ofert specjalnych sprawia, że usługi SKOK-u zadowolą naprawdę sporą grupę klientów.

Nasza opinia o Kasie Stefczyka

Kasa Stefczyka reprezentuje najwyższą jakość pod względem tego, jak podchodzi do swoich klientów. Wygodna i responsywna strona internetowa, bogata oferta, i wyrobiona renoma pozwalają nam z czystym sercem polecić Kasę Stefczyka jako rozwiązanie warte uwagi. Na pochwałę zasługuje także przejrzystość oferty. Klienci są dobrze informowani o tym, jakie poniosą koszty, przez co nie ma mowy o nieporozumieniach. Atrakcyjne ceny usług czynią tą firmę ciekawą alternatywą dla banków, firm i osób prywatnych działających w sektorze finansów.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

7 komentarzy

mieczysław

naciągacze!!!! chciałem 4000, a oni chcieli mnie zmusić do 11 koła. Szantaż 11000 albo nic!!!!
PS. 4000 było bez prowizji, 11 000 z prowizją ok 800 zł. Szwindel!!!!!!

Odpowiedz
Suchy

Nieucziwa placówka kredyt konsolidacyjny spłacony odsetki w 70% oddane a gdzie prowizja i reszta odsetek

Odpowiedz
Anna

Jasne zasady, personel otwarty, sympatyczny, próbuje pomoc lub znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji, a tam gdzie już nie może jasno informuje o tym klienta. Często my klienci boimy się zapytać jak czegoś nie rozumiemy. Oczywiście oddział oddziałowi nie równy ( jak w każdym zespole) ale tą placówkę polecam. Pomogła mi, moim znajomym wyjść ze spirali zadłużenia. Polecam ją moim znajomym i rodzinie, szczególnie produkt FIT gdzie nie masz prowizji i ubezpieczenia oraz innych kosztów oprócz odsetek do spłaty, ktore obecnie spłacam na 8%. Znajomy przeniósł kredyt do KASY STEFCZYKA właśnie na FITa i zaoszczędził na odsetkach w tym samym okresie spłaty aż 16tyś. Placówki partnerskie, to placówki partnerskie. Na ten temat się nie wypowiadam. Lepiej iść do oddzialu 😀

Odpowiedz
Irena

Irena.S
Bardzo miła i kompetentna osoba udzielająca mi pożyczki. Pospłacam trochę zaległości znów skorzystam z dobrej oferty.Polecam

Odpowiedz
Tomasz

Polecam spotkałem akurat profesjonalne podejście oraz realne warunki współpracy.

Odpowiedz
Teofil

Nie polecam, brak wiedzy merytorycznej, oraz kultury osobistej. Dotyczy to całej Kasy Stefczyka. Naruszenia obowiązujących ustaw i przepisów finansowych. Jeśli kochasz swoje ciężko zarobione pieniądze omijaj ten parabank.

Odpowiedz
  Paweł Rodziewicz

  Najgorszą głupotą Teofilu jest wyrażanie zdania na temat Kasy Stefczyka. Jeżeli nie znasz się na usługach tej kasy to nie zabieraj głosu.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0