Smartney

Nasza ocena: 4.3
smartney
Kwota pożyczki: 3000 - 60000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Smartney

Dane firmy

Dane firmy: Smartney Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46,

02-255 Warszawa,

Kapitał zakładowy: 25500000,00 PLN
KRS: 0000747738
NIP: 5272859012

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 22 528 88 88
Email: kontakt@smartney.pl
Strona: smartney.pl

Firma pożyczkowa, należąca do francuskiej grupy Oney Bank, zrzeszająca ludzi na całym świecie. Na polskim rynku finansowym działa od niedawna, bo została zarejestrowana w 2018 r.. Łączy tradycyjną bankowość z innowacyjnymi pomysłami. Smartney oferuje pożyczki online, które zawierają w sobie najlepsze cechy kredytu konsumenckiego, na jednocześnie prostych warunkach, opartych na nowoczesnych technologiach. W związku z narastającymi potrzebami finansowymi klientów, Smartney udoskonalił produkt, który bez dwóch zdań wyróżnia się na tle propozycji kredytowych w Polsce.

Pożyczka w Smartney

To, czym charakteryzuje się firma Smartney to produkt finansowy, którego parametry rzadko spotyka się na gruncie pozabankowym czy pożyczek ratalnych. Pożyczkobiorca ma do wyboru od 3000 do 60000 zł z terminem spłaty wynoszącym nawet 7 lat. Jak przedsiębiorstwo zapewnia, pożyczka oparta jest na dogodnych warunkach cenowych. Idealna perspektywa dla każdego, kto potrzebuje większego zastrzyku gotówki lub woli rozplanować każdą ratę. Aktualna promocja polega na spłaceniu pożyczki w okresie 60 dni. Wtedy klient uniknie kosztów związanych z prowizją lub odsetkami, całkowity koszt pożyczki wyniesie 0 zł, tym sposobem klient oddaje więc sam kapitał. Jeżeli chcemy spłacić zobowiązanie w terminie, pamiętajmy o dokładnym sprawdzeniu harmonogramu spłat, który dostajemy w momencie podpisywania umowy. Realizować płatności możemy za pomocą tradycyjnego przelewu lub podpięcia karty kredytowej do konta, co pozwala na automatyczne przelewy.

Jeśli chodzi o nowoczesne technologie, którymi chwali się Smartney jest to na przykład opracowanie raportu, z którego wynika, że ponad 77% procesów udzielonych pożyczek trwało mniej niż 4 minuty. Usługa ,,Szybkie Przelewy’’ Dotpay to prędkość i sprawność działania, czyli cecha sektora pozabankowego, który jest na rękę każdemu zainteresowanemu pożyczką. Może być przyznana o każdej porze dnia i nocy, także w weekendy lub święta. Do dyspozycji mamy obsługę telefoniczną lub mailową, z której możemy skorzystać w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Wymagania dotyczące pożyczkobiorców:

  • wiek: 23-70 lat
  • dowód osobisty, jedynym wymaganym dokumentem
  • rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze
  • status osoby fizycznej
  • zdolność kredytowa pozwalająca na terminową spłatę
  • adres e-mail, numer telefonu komórkowego
  • polskie obywatelstwo i zameldowanie

Proces wnioskowania i weryfikacja klienta w Smartney

Jak podkreśla firma, ale i klienci, którzy skorzystali już z sług Smartney, cały proces odbywa się w kilku prostych krokach, system jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Całość działań odbywa się poprzez stronę internetową. Za pomocą suwaków ustalamy kwotę i okres spłaty, jaki nas interesuje. Następnie przechodzimy do formularza osobowego, wybieramy czy mamy już konto, czy chcemy skorzystać po raz pierwszy. Dane osobowe mogą być weryfikowane na 3 możliwe sposoby: przelew tradycyjny dla osoby, która nie posiada bankowości elektronicznej, szybki przelew Blue Media, dla każdego, kto lubi nowoczesne technologie i zależy mu na czasie, a także aplikacja Kontomatik, która łączy portal z kontem bankowym, co pozwala na natychmiastową, systemową weryfikację dochodów. Dwie pierwsze metody pozwalają na zaciągnięcie pożyczki na maksymalną kwotę 15.000 zł. Za pomocą ostatniego sposobu, klient może wnioskować nawet o 60.000 zł. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej szybki system DotPay gwarantuje wypłatę środków i zaksięgowanie ich na koncie osobistym pożyczkobiorcy.

Czy Smartney sprawdza bazy danych dłużników

Smartney sprawdza zdolność kredytową swoich klientów w bazach danych, z których korzystają również banki lub inne przedsiębiorstwa finansowe. Tradycyjną dokumentację o dochodach, firma zastąpiła właśnie systemem Kontomatik, który pozwala na tymczasowy wgląd w sytuację finansową wnioskującego. Jednocześnie dbając o dane osobowe,a więc zapewniając bezpieczeństwo, Smartney ma nadzieję na dostęp do wartościowych informacji dotyczących klienta, niezbędnych do oceny ryzyka kredytowego i decyzji o współpracy.

Smartney, a Covid-19

W związku z pandemią, firma Smartney na swojej stronie internetowej poinformowała o możliwości wsparcia każdego pożyczkobiorcy, który ma trudności ze spłatą długu. Forma wsparcia to zawieszenie wykonania pożyczki. Klient może jednorazowo, maksymalnie do 3 rat kapitałowo – odsetkowych zawiesić spłatę. Aby zrealizować tę możliwość, trzeba spełnić przynajmniej dwa z trzech warunków:

  • stracić pracę lub główne źródło dochodu po 13.03.2020 r.
  • zawrzeć umowę kredytową przed 13.03.2020 r., której zakończenie przypada nie wcześniej niż 14.09.2020 r.
  • wypełnić wniosek o zawieszeniu spłaty rat i przekazać go firmie mailem lub pocztą

Należy pamiętać, że Smartney jako wierzyciel, przekazuje informację o naszej decyzji do Biura Informacji Kredytowej. Koszty pożyczki nie ulegną zmianie, natomiast wydłuży się okres spłaty, proporcjonalnie do ilości zawieszonych rat. Klient ma prawo 14 dni do odstąpienia od wniosku, z możliwością spłacania go na pierwotnych warunkach.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

1 komentarz

DANIEL

ABSOLUTNIE NIE POLECAM, INNI POŻYCZKODAWCY TAK NIE ROBIĄ dopiero po 30 dniach !! TYLKO 4 DNI OPÓZNIENIA W SPŁACIE PRZEZ OKRES ŚWIĄTECZNY I WPIS DO BIK O OPÓZNIENIU W SPŁACIE PORAŻKA, JESZCZE KŁAMIĄ CO DO ZWROTU PROWIZJI ZA WCZEŚNIEJSZĄ SPŁATĘ, TWIERDZĄ ŻE NIE ODDAJĄ I NIE MOŻNA ODZYSKAĆ, ALE ADWOKAT TWIERDZI ZE MOŻNA I JUŻ TAKIE SPRAWY WYGRAŁ.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0