Kredyt OK

Nasza ocena: 4.3
kredyt ok
Kwota pożyczki: 1000 - 6000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Kredyt OK

Dane firmy

Nazwa firmy: CAPITAL SERVICE Spółka Akcyjna

adres: ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
KRS: 0000407127
NIP: 758-235-17-11
REGON: 145914495
kapitał zakładowy 4.000.000 zł.
godziny pracy: w godzinach 8.00-20.00 (poniedziałek – piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota).

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: 601 500 500

E-mail: kontakt@kredytok.pl
Strona: https://kredytok.pl

Firma należąca do spółki akcyjnej Capital Service, która powstała ponad 20 lat temu. Głównym celem spółki jest oferowanie różnorodnych produktów finansowych we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży, skupia się na jej podzieleniu pomiędzy sprzedażą online, a udoskonaleniem modeli hybrydowych. Pomimo silnej konkurencji ze strony młodych firm pożyczkowych, klienci wciąż wykazują zadowolenie i chęć korzystania z usług Kredyt OK. Firma zapewnia o stale rozwijającej się ofercie, dostosowanej do bieżących potrzeb klientów oraz o najwyższej jakości obsługi, co w efekcie ma przyczynić się do współpracy z jak największą liczbą odbiorców.

Oferta pożyczkowa KredytOK

W Kredyt OK można ubiegać się o kwoty od 1000 zł do 7000 zł. Charakterystyką firmy jest pożyczka ratalna,tak więc klient ma do dyspozycji 12, 24 lub 36 miesięcy na spłatę. Indywidualne warunki są dostosowywane do obecnej sytuacji finansowej klienta, dlatego aby poznać ich finalne wartości, należy skontaktować się z Doradcą Klienta. Do dyspozycji wniosek całkowicie online lub przez telefon Podobnie wygląda sytuacja z wypłatą środków. Firma zdaje sobie sprawę, że nie każdy preferuje przelew pieniędzy na konto, więc oprócz tej metody, szczególnie starsi klienci mogą liczyć na wypłatę na poczcie lub nawet dowóz pożyczki do domu!

Istnieje możliwość wzięcia wakacji kredytowych na okres 1-3 miesięcy, z powodu utraty pracy lub innego źródła dochodu. Przed przystąpieniem do wniosku o wakacje kredytowe należy jednak pamiętać, że w zależności od czasu trwania wakacji kredytowych, okres kredytowania zwiększy się o tą właśnie wartość, ponadto jest to zawieszenie tymczasowe płatności, a nie ich całkowite zanulowanie.

Warunki stawiane pożyczkobiorcom w Kredyt OK

  • wiek (ukończenie 25 roku życie)
  • stały dochód (wiele dopuszczalnych form: umowa o pracę, zlecenie, dzieło, alimenty, zasiłki, emerytura, renta, własna działalność, gospodarstwo rolne)
  • obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej
  • ważny dowód osobisty
  • numer telefonu komórkowego oraz e-maila
  • numer rachunku bankowego

Przyznanie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta. Jeśli widnieje on w bazach dłużników, prawdopodobnie przekreśli to jego szanse na zaciągnięcie pożyczki w Kredyt OK. Bazy danych, z jakich korzysta firma to na przykład BIK,ERIF czy KRD.

Proces wnioskowania online

Na stronie internetowej kredytok.pl za pomocą suwaka ustalamy kwotę, która nas interesuje, wpisujemy także nasze imię, nazwisko,numer PESEL oraz numer telefonu. Po wysłaniu wstępnego wniosku,na numer telefonu zostaje przesłany kod, który należy wpisać w odpowiednią rubrykę, aby potwierdzić prawdziwość danych. Następnie zostajemy przekierowani do formularza informacyjnego, gdzie podajemy informacje uzupełniające: dotyczące wydatków i dochodów,a także numer konta bankowego. Drugim etapem weryfikacji jest system Kontomatik, firma nie daje możliwości przelewu 1 grosza tak jak to robi większość instytucji pozabankowych. Następuje rozmowa z konsultantem, który przedstawia nam najkorzystniejszą ofertę, dostosowaną do bieżącej sytuacji finansowej. Jeśli ją zatwierdzimy, w zaledwie kilkanaście chwil dostajemy decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki, za pomocą SMS-a i maila. W zależności od banku, w którym posiadamy konto bankowe, pieniądze zostają zaksięgowane na naszym rachunku podczas najbliższej sesji.

Trudności w spłacie pożyczki Kredyt OK

Podstawową zasadą w pożyczaniu jest mierzenie sił na zamiary. Może zdarzyć się jednak, że się pomylimy lub wydarzy się losowa sytuacja życiowa, uniemożliwiająca spłatę aktywnego zobowiązania. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest kontakt z pożyczkodawcą, w celu ustalenia dalszych kroków. Najgorsze co możemy zrobić to unikać jakiegokolwiek kontaktu lub całkowicie zaprzestać spłat rat. W przypadku upływu terminu zwrotu którejkolwiek z rat i braku odzewu z naszej strony, firma ma prawo do telefonicznego lub pisemnego wezwania do zapłaty. Najczęściej jednak jako wierzyciel, od razu kieruje sprawę pod postępowanie windykacyjne. Warto sprawdzić nasz poradnik jak uchronić się przed egzekucją komorniczą.

Jeśli i ten sposób nie okaże się skuteczny i dług nie zostanie uregulowany, firma pożyczkowa kieruje sprawę do sądu i przeciwko klientowi będzie toczyło się postępowanie egzekucyjne. Wszelkie koszty postępowania, opłaty i prowizje karne będą ciążyły na dłużniku, co więcej zostanie on wpisany do baz osób zadłużonych, co może uniemożliwić przyznanie pożyczki w przyszłości.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

5 komentarzy

Ludwika

Trzymajcie się od nich z daleka. Chyba, że chcecie żeby zacisneli wam pętlę na karku.

Odpowiedz
Ania

Dzień dobry chciałam się zapytać czy dostanę porzyczke odwas jak mam komornika

Odpowiedz
Monika

potrzebuję pożyczki na opłacenie bieżących zaległości pracuje w Grobberen ,kwota pożyczki to 5000

Odpowiedz
Marta

jak mam komornika czy mogę wziąść pożyczkę 1200 zł na24 miesiące była to rata mieseca na 500plus i rodzinne 120 zl

Odpowiedz
Aneta

czy jak mam komornika czy moge wziasc pozyczke 3000zl na 12 ratjaka byla by rata miesiecznie

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0