pieniadze-pozyczka.pl 

Nasza ocena: 3.1
Kwota pożyczki: 1000 - 5000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy pieniadze-pozyczka.pl 

Dane firmy

Nazwa firmy: DOAFF SIA
adres: ul. Vezu 1-25, LV-1045 Ryga

Kapitał zakładowy: 2 800.00 EUR
NIP: 40203426084
Identyfikator SEPA: LV20ZZZ40203426084

Dane kontaktowe

Strona: https://pieniadze-pozyczka.pl

e-mail: info@pieniadze-pozyczka.pl

Wiele osób szuka pożyczki z pomocą pośredników, ponieważ często jest to znacznie szybsza i wygodniejsza opcja, niż samodzielne porównywanie wszystkich dostępnych ofert. Nową propozycją wśród takich rozwiązań jest serwis pieniadze-pozyczka.pl. Co wyróżnia go na tle konkurencyjnych pośredników pożyczkowych? Jest to głównie dłuższy czas spłaty, niż w przypadku drobnych chwilówek. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są szczegóły i zasady działania tego serwisu, a także co na jego temat sądzą inni użytkownicy. 

Podstawowe informacje o firmie

Opisywany portal pieniadze-pozyczka.pl należy do spółki DOAFF SIA, która swoją siedzibę ma w Łotwie, a dokładniej w Rydze. Jest to ta sama firma, która posiada serwis credityes.pl – pośrednika pożyczkowego, któremu mieliśmy okazję przyjrzeć się wcześniej na łamach naszego portalu. Nie można więc mówić o całkowicie nowym graczu, lecz o podmiocie z pewnym doświadczeniem w dziedzinie pośrednictwa finansowego. 

Serwis pieniadze-pozyczka.pl sam w sobie nie udziela pożyczek, a jedynie pomaga w znalezieniu odpowiedniej propozycji. Przedstawiane oferty pochodzą więc od firm pożyczkowych, które współpracują z pośrednikiem, i to z tymi podmiotami użytkownik może zawrzeć umowę. Nie uświadczymy w Polsce żadnych stacjonarnych placówek, do których można by złożyć wniosek, ponieważ całość działa w pełni zdalnie. 

Jak działa pieniadze-pozyczka.pl?

Zasada działania pieniadze-pozyczka.pl jest prosta: zainteresowani mogą przejrzeć wiele dostępnych ofert pożyczek i chwilówek, składając tylko jeden wniosek. Nie jest wymagane w tym celu założenie konta, a całość nie jest zobowiązująca. Jeżeli przedstawione produkty finansowe nie będą odpowiadały potrzebom danej osoby, to może ona w każdej chwili zrezygnować i nie podpisywać umowy. 

Strona działa całodobowo, w każdym dniu tygodnia. Jest to narzędzie dostępne bezpłatnie, z poziomu niemal dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Chętni mogą sprawdzić stronę za pomocą swojego komputera, laptopa, tableta, a nawet zwykłego smartfona. 

Jak skorzystać z pośrednictwa pożyczkowego? Krok po kroku

 1. Dobierz parametry pożyczki (kwotę finansowania, czas spłaty) według swoich preferencji, a następnie kliknij w przycisk “Weź pożyczkę”. 
 2. Wypełnij wniosek wymaganymi informacjami. Nie zajmuje to długo, więc warto upewnić się, że dane zostały wprowadzone prawidłowo i zgodne ze stanem faktycznym. 
 3. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz listę produktów finansowych, z których możesz skorzystać. Jeżeli któraś z ofert Ci odpowiada, to możesz podpisać umowę z wybraną firmą i skorzystać z pożyczki. 

Jakie pożyczki znajdę na pieniadze-pozyczka.pl?

Pożyczki, które można znaleźć z pomocą pieniadze-pozyczka.pl, są większe od zwykłych chwilówek. Dzięki serwisowi możemy znaleźć pożyczkę na kwotę od 100 do 10 000 złotych. Jak wygląda kwestia czasu spłaty? Wybór jest niestety ograniczony, gdyż dostępne produkty finansowe udzielane są na okres od 61 do 90 dni. Pod względem dostępnych parametrów jest więc dobrze, ale nie idealnie. 

Interesującym jest fakt, iż poszczególni partnerzy pośrednika pozwalają na skorzystanie z pierwszej pożyczki za darmo. W przypadku skorzystania z takiej pożyczki należy zwrócić jedynie taką kwotę, jaka została udzielona w jej ramach. Niestety, nie znajdziemy na stronie dokładnego spisu partnerów, którzy oferują takie rozwiązanie. 

Ile kosztuje skorzystanie z pożyczki?

Samo korzystanie z serwisu jest bezpłatne, ale jak jest z pożyczkami? W tej kwestii wiele zależy od przedstawianych ofert. Znaleźć można zarówno pożyczki z 0% RSSO, jak i te obarczone dodatkowymi opłatami. To użytkownik decyduje, z jakiego produktu finansowego skorzysta, toteż serwis nie podaje dokładnie zakresu kosztów przedstawianych pożyczek. 

Kto może otrzymać pożyczkę przez pieniadze-pozyczka.pl? 

Po pozabankowe rozwiązania często sięgają osoby w trudnej sytuacji finansowej, które potrzebują dodatkowych środków bez konieczności weryfikowania swoich dochodów bądź zdolności kredytowej. W przeciwieństwie do instytucji bankowych, wymagania firm pożyczkowych nie są przesadnie restrykcyjne. Co więcej, czasem na pożyczkę może liczyć nawet dłużnik. Czy tak jest również w przypadku pożyczek przedstawianych przez pieniadze-pozyczka.pl? Zobaczmy. 

Jakie są wymagania do otrzymania pożyczki? 

 • przedział wieku od 18 do 75 lat,
 • numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
 • polskie obywatelstwo i adres zamieszkania na terenie kraju,
 • posiadanie konta w banku i ważnego dowodu osobistego,

Co ciekawe, serwis nie sprawdza historii kredytowej, co oznacza że istnieje duża szansa na znalezienie w ten sposób pożyczki dla zadłużonych. Mimo tego, formularz wymaga podania informacji dotyczących sytuacji finansowej, toteż część pożyczkodawców może wymagać odpowiednich dochodów i kredytowej zdolności.

Jakie informacje zbiera serwis?

W celu skorzystania z pośrednictwa pożyczkowego, konieczne będzie wypełnienie wniosku. Jakie dane będą wymagane? Okazuje się, że ich ilość jest naprawdę spora. 

Wymagane dane to m.in.:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • numer PESEL,
 • numer i seria dowodu osobistego,
 • data wydania dowodu osobistego,
 • stan cywilny i wykształcenie,
 • urodzenie się w Polsce (tak lub nie),
 • cel pożyczki,
 • miesięczny dochód (netto) i wydatki,
 • miesięczny dochód gospodarstwa domowego (netto) i jego wydatki,
 • ilość osób na utrzymaniu,
 • forma zatrudnienia i branża,
 • wynagrodzenie na konto bankowe (tak lub nie),
 • numer konta bankowego.

Jak widać, aby skorzystać z pieniadze-pozyczka.pl trzeba podać dużą ilość danych osobowych. Trudno mówić tutaj o jakiejkolwiek dyskrecji, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że podobne rozwiązania (np. wyszukiwarki i rankingi pożyczek) nie wymagają od użytkowników podania jakichkolwiek informacji na swój temat. 

Jak skontaktować się z firmą?

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, użytkownicy mogą skontaktować się z obsługą klienta, wysyłając wiadomość na adres info@pieniadze-pozyczka.pl. Niestety, serwis nie informuje o godzinach funkcjonowania działu obsługi klienta. Jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z serwisem, ponieważ na stronie nie znajdziemy informacji o infolinii, czacie, rozmowie wideo lub mediach społecznościowych. 

Jak wygląda spłata pożyczki w pieniadze-pozyczka.pl?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, pieniadze-pozyczka.pl jest jedynie pośrednikiem, co oznacza że nie podpisuje on umów z użytkownikami. Umowę zawiera się z pożyczkodawcą, którego oferta została przedstawiona na stronie i to z nim uzgadniane są szczegóły spłaty zobowiązania. Całość najczęściej polega na przelaniu odpowiedniej kwoty w wyznaczonym umownie terminie, a w przypadku ratalnych zobowiązań, dokonania określonej ilości wpłat. 

W tym miejscu przypominamy naszym czytelnikom o konieczności spłaty zaciągniętej pożyczki w terminie. Nie warto zwlekać z rozliczeniem się i ryzykować licznymi negatywnymi skutkami, takimi jak odsetki za opóźnienie, działania windykacyjne i wpisy do baz dłużników. W najgorszym przypadku niespłacone zobowiązanie może doprowadzić do egzekucji komorniczej

Czy można odstąpić od pożyczki?

Zgodnie z treścią ustawy o kredycie konsumenckim, każdy konsument może w ciągu 14 dni odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Należy przy tym podkreślić, iż dotyczy to jedynie zobowiązań udzielanych odpłatnie. Darmowe pożyczki nie są objęte tym prawem. 

Opinie klientów o pieniadze-pozyczka.pl

Oceny wystawiane przez innych użytkowników często pomagają podjąć właściwą decyzję, a co ważniejsze, upewnić się że dany serwis jest rzetelny i warty zaufania. W przypadku pieniadze-pozyczka.pl nie natkniemy się na praktycznie żadne internetowe opinie. Dlaczego tak jest? Powody są dwa: jest to stosunkowo nowe rozwiązanie i jest to jednocześnie pośrednik pożyczkowy. Internauci częściej wystawiają oceny nie pośrednikom, lecz firmom u których wzięli pożyczkę. 

Recenzja pieniadze-pozyczka.pl – nasz werdykt

Pieniadze-pozyczka.pl to narzędzie, które może zainteresować osoby chcące zaoszczędzić swój cenny czas na wysyłaniu wielu wniosków. Na pochwałę zasługuje prosty i czytelny interfejs oraz szansa na skorzystanie z darmowej pożyczki. Niestety, są także minusy. 

Wady, takie jak wymóg podania naprawdę sporej ilości informacji i niewielki zakres czasu spłaty przedstawianych pożyczek, mogą jednak skutecznie zniechęcić. Trudno mówić tutaj o idealnym rozwiązaniu, mając na uwadze liczne alternatywy, pozbawione wskazanych niedogodności.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0