Profi Credit

Nasza ocena: 4.2
profi credit
Kwota pożyczki: 1000 - 25000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Profi Credit

Dane firmy

Dane firmy: PROFI CREDIT Polska S.A. 

ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała

Kapitał akcyjny: 793 951 000 PLN
KRS: 0000518190
NIP:  547-215-10-80

REGON: 243624011

Dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 801 700 999
Email: info@proficredit.pl
Strona: https://proficredit.pl/

Poniedziałek-Piątek: 7:00 – 19:00

Weekend: nieczynne

 

Jako rzetelna i dobrze prosperująca firma, Profi Credit działa od 2004 roku w Polsce. Spółka składa się z wielu fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, pomagają tysiącom osób. Na terenie naszego kraju znajduje się kilkadziesiąt biur, z których mogą skorzystać klienci zainteresowani dodatkową gotówką. Firma wspiera osoby, które z różnych przyczyn, nie mają szans na zaciągnięcie kredytu w banku. Doradcy finansowi indywidualnie ustalają warunki umowy, w taki sposób, aby klient bez przeszkód zrealizował zamierzone cele, dlatego też na stronie internetowej nie znajdziemy tradycyjnego kalkulatora kredytowego. Oferta dostępna jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm.

Oferta Profi Credit

Spółka oferuje połączenie cech bankowości tradycyjnej z metodami nowoczesnymi, w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającą osobę. Nie jest to jednak firma dla ludzi szukających szybkich chwilówek. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana klientowi, to kwota 25.000 zł na okres 36 miesięcy. Możliwość rozłożenia zobowiązania na raty (zaciągnięcie pożyczki na raty) pozwala na lepsze zorganizowanie wydatków i budżetu domowego. Decydując się na jakąkolwiek pomoc bankową lub pozabankową , spłacenie jednego zobowiązania drugim szybkim kredytem, może przyczynić się do spirali zadłużenia i innych przykrych konsekwencji, dlatego rozważne pożyczanie i planowanie jest kluczową kwestią.

To co wyróżnia Profi Credit to to, że proces pożyczkowy jest tylko częściowo internetowy. Po podaniu kwoty, jaka nas interesuje, zostajemy poproszeni o imię oraz numer telefonu, pod który jeden z konsultantów skontaktuje się z nami w celu podpisania umowy. Obsługa klienta jest przeprowadzana za pomocą dwóch wybranych sposobów. Zainteresowany pożyczką zostawia swoje namiary na stronie internetowej, a następnie umawia się na wizytę przedstawiciela terenowego. Drugi sposób to odwiedza go w placówce

Rodzaje pożyczek w Profi Credit

Pożyczka dla osoby indywidualnej:

 1. Pożyczka na oświadczenie: 200- 4000 zł na okres 6-48 miesięcy Adresowana głównie dla klientów potrzebujących gotówki ,,na już’’, którym przytrafił się niespodziewany wydatek. Wiele akceptowalnych źródeł dochodu.
 2. Pożyczka na zaświadczenie: 2000- 9000 zł na okres 12-48 miesięcy Opcja przedłużenia terminu spłaty nawet o 3 miesiąca, jedna z najbardziej uniwersalnych pożyczek na rynku. Dogodne warunki dla wielu grup odbiorców.
 3. Pożyczka premium: 9000-25.000 zł na okres 12-48 miesięcy

Dla klientów, którzy mają odpowiednią zdolność finansową. Charakterystyką jest mała liczba formalności i możliwość odroczenia rat.

Pożyczka dla firmy:

Profi Credit oferuje również swoje usługi dla firm. Maksymalna dostępna kwota to 6.000 zł. Warunki umowy, podobnie jak w przypadku klienta indywidualnego, są dostosowane bezpośrednio do przedsiębiorcy i jego sytuacji finansowej. Prosty proces kredytowania i pomoc ze strony przedstawicieli sprawią, że w dużo szybszy i sprawniejszy sposób firma może uzyskać wsparcie pieniężne. Formalności są ograniczone do minimum, z porównaniu do rozbudowanych procedur bankowych.

Pożyczka dla zadłużonych:

Bez względu na to czy jesteśmy osobami zadłużonymi przed wzięciem pożyczki w Profi Credit, czy mamy trudności ze spłatą bieżących długów, firma podkreśla, że do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Pomaga osobom zadłużonym wyjść z dołka finansowego. Bierze pod uwagę obecne i przeszłe obciążenia i redaguje umowę w sposób dogodny dla pożyczkobiorcy. Daje możliwości odroczenia spłaty, wakacji kredytowych, a także obniżenia rat nawet do 50%. We wszystkim pomaga Doradca Finansowy. Profi Credit udziela także pożyczek bez BIK.

Wymagania względem pożyczkobiorców w Profi Credit

 • odpowiedni wiek: 25- 75 lat
 • ważny dowód osobisty
 • zamieszkanie pod stałym adresem na terenie Polski
 • posiadanie konta bankowego, numeru telefonu komórkowego – uzyskiwanie stałych dochodów, które możemy udowodnić, np. za pomocą wyciągu z konta

Wszelkie informacje dotyczące danych osobowych lub finansowych, które podajemy, mogą zostać dodatkowo zweryfikowane. Przykładem jest telefon do pracodawcy, w celu sprawdzenia wiarygodności co do charakteru pracy oraz zarobków, nie jest to jednak częsta praktyka.

Nieterminowe uregulowanie długu w Profi Credit

Pomimo tego, że firma wyraża chęć i zaangażowanie, aby dwie strony były zadowolone ze świadczonych lub uzyskanych usług, zdarzają się sytuacje, kiedy klient nie spłaca zobowiązania, a wręcz uchyla się niego. Co wtedy? Podstawową opłatą, którą ponosi klient są odsetki karne. Naliczane są one od momentu zaprzestania płacenia raty. Firma ma prawo egzekwować całość ( razem z dodatkowymi kosztami), a to już prosta droga do komornika lub w najgorszym przypadku, wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

27 komentarzy

Barbara

Witam, też brałam pożyczkę w profi na 7000zł, trafił mi się miły konsultant, możliwe że miałam szczęście, a większość jest taka jak inni piszą. Nie miałam windykacji więc na ten temat się nie wypowiem ale nie wspominam tej firmy aż tak źle. Tak jak mówię może po prostu miałam farta.

Odpowiedz
Darek

banda złodziei wypełniają weksel na dowolną kwotę sprawa w sądzie Profi credit przegrał pożyczka 6tys wypełnili weksel na 24 tysiące

Odpowiedz
  Konrad

  Dziś do mnie zadzwonili i chcieli kod do ubezpieczenia podałem czy umowa została podpisana??.Nic więcej nie podawałem kwoty też nie otrzymałem od nich na konto bo nie podałem im konta..Szybko zakończyłem z nimi współpracę.

  Odpowiedz
Dorota

NIE POLECAM!!!! Za wzięte 7000 trzeba oddać 17000,dwa dni opóźnienia i już telefony do zakładu pracy .I straszenie windykacjami.

Odpowiedz
Kasia

banda skurw…. straciłam pracę zadzwoniłam z prośbą o przesunięcie jednej raty a ta pierdo…… na windykacji mówi że umowę mi wypowie

Odpowiedz
Babajaja

zgadzam się nie warto Profi Credit bo biuro cały czas siedzi na stół kawę jak Prezes.

Odpowiedz
XYZ

PANI MONIKA Z WINDYKACJI TO WREDNA CHAMSKA KOBIETA, JA JUŻ POCZYNIŁAM/EM ODPOWIEDNIE KROKI I JESZCZE DO UOKIK PODAM, STRASZY PROKURATURĄ, NAWET NIE WIE ŻE TO KARALNE, ZDZIWI SIĘ PANI MONIKA OJ ZDZIWI, SWOIM POSTĘPOWANIEM NA ZŁOŚĆ LUDZIE NIE POWINNI NIC PŁACIĆ SKORO POLUBOWNIE NIE IDZIE, A W SĄDACH PRZEGRYWAJĄ:)

Odpowiedz
  Malgorzata

  witam. czy ta pani Monika z Gdańska?

  Odpowiedz
Basia

Dno i 4 metry mułu, wystawiają sobie sami opinie prymitywów i mafii spod ciemnej gwiazdy. Unikajcie jak ognia. Pomimo spłaty kierowniczka terenowa drze mrode pdo domem, trąbi i zachowuje się jakby myślała że ma do czynienia z debilami którzy się jej wystrasza. Najbardziej ordynarne i prymitywne babsko z jakim miałam do czynienia, jeśli i tak tam pójdziecie po pożyczkę to jesteście niespełna rozumu. Nigdy więcej.

Odpowiedz
Łukasz

Pożyczyłem 9000 zł – oddałem 13000. Zażądali jeszcze dodatkowe 9000 zł. Po blisko dwóch latach Sąd oddalił ich powództwo i nakazał zwrócić mi koszta postępowania. Także można z tymi dziadami wygrać.

Odpowiedz
  Dawid

  Firma ta to masakra, Grożą ,straszą

  Odpowiedz
Ma

Banda cwanych złodziei, już niedługo padną i będą żreć piach

Odpowiedz
  Beata

  Racja to złodzieje i oszuści, z daleka od nich

  Odpowiedz
Marcin

Potwierdzam powyższe opinie, wszystko fajnie jak chcesz od nich wziąć pożyczkę, natomiast jeśli wystąpią jakieś kłopoty i spóźnisz się z ratą, chcesz z Jakimś doradca wyjaśnić sprawę, to brak kompetentnych osób, w zamian dostajesz chamskie i bezczelne telefonistki które obrażają Cię przez telefon, grożą i zastraszają. Banda złodziei, oszustów i wyłudzaczy. Omijać tą firmę z daleka

Odpowiedz
Joanna

Potwierdzam wszystko co wcześniej piszą inni klienci.Chamstwo ,bezczelność brak słów na odżywki,głupie podsmiechujki, wredne komentarze,a ja tylko spóźniam się z rata,ale zawsze płacę każdy m-c.Za spóźnienie biorą odsetki,więc i tak zarabiają.Nigdy więcej u nich,i bardzo,bardzo odradzam!!!!!!!!!!!!Kogo oni zatrudniają do kontaktu z klientami,,renomę” sobie wyrabiają….powodzenia.Chamstwo!!!!!!

Odpowiedz
Daniel

Potwierdzam to co jest napisane , chamstwo,w trakcie spłaty dali sprawę do komornika nie można sprawdzić jaki jest dług zlikwidowali profil klienta,odradzam ekipa od pługa oderwana

Odpowiedz
Sandra

UNIKAJCIE JAK OGNIA. Weźmiesz 2tysiace spóźnisz się z 1 rata i rozwiązują umowę po czym przychodzi pozew z sądu na ponad 15 000 bo takie kary i odsetki naliczają za zerwanie umowy. Jedna wielka lichwa!!! Wysyłają ludzi jako 'straszakow’ do prywatnych domów żądając pieniędzy z portfela tu i teraz. Podkładają WEKSLE ,które człowiekowi robią problemów.

Odpowiedz
Piotr

Niekompetencja i brak kultury w ludziach tam pracujących. Już na etapie wniosku błędy i brak wiedzy. Na szczęście udało mi się zrezygnować za wczasy.

Odpowiedz
Ewa

I rzuca słuchawka kiedy dzwonię z pytaniami.

Odpowiedz
Ewa

Bezczelna, arogancka i chamska baba z windykacji. Podnosi głos, obraża. Dno totalne.

Odpowiedz
  Klient

  Nie polecam. Odradzam. Mili są jak wpłacasz raty a jak spóźnisz się kilka dni to nękają smsami dzwonią grożą komornikiem. Pan z windykacji przyjechał wszedł na posesję bez mojej zgody, wyszłam do niego, chciał odemnie pieniądze, powiedziałam że nie dam mu żadnej gotówki, ponieważ nie dostane od niego żadnego potwierdzenia wpłaty. Zobaczyl moją babcię która spacerowała po czym powiedział że jeżeli ja nie mam to do niej pójdzie po nie. I co państwo na to?? tak się zachowuje windykator?? ma takie prawo??? Unikać i jeszcze raz unikać.

  Odpowiedz
Klient

Zgadzam się z tym że panie windytatorki są bardzo nie miłe i nieuprzejme dzwonie do nich z wyjaśnieniem jednej sprawy a ta namnie głos podnosi chodzbym była jakaś głupia i zwala na mnie że nie umiem czegoś zrobić i mówi że rozmowa jest na grywana jak ino chciałam sie czegoś dowiedzieć i cos wyjaśnić bardzo nie miła obsługa .

Odpowiedz
Klient

Złodzieje, oszuści, kłamcy! Unikać jak ognia. Pominę fakt że moja opinia została usunięta więc będę pisać do skutku.. Po pierwsze zatajenie faktów umowy.. tzn.. pobranie z wypłaty gotówki kwoty na ratę gdyby czasem coś.. po drugie brak kompetencji przedstawicielek.. chamskie zachowanie i brak kultury osobistej świadczy tylko o tym iż panie które tam pracują są po prostu zatrudnione z ulicy.. już nie wspomnę o oprocentowaniu pożyczki.. totalne dno.. unikać jeszcze raz unikać

Odpowiedz
  Grzegorz

  Witam moja kobieta zapomniała zapłacić w terminie i wypowiedzieli umowę odrazu pani była bardzo hamska nie słuchała dodam że żona zapłaciła dwie raty jedno po drugim i mimo to wypowiedzieli umowę

  Odpowiedz
   Rafał

   Zgadzam się mam wzięte dwie porzeczki jedna spłaciłem została mi jedna i chcą wrobić mnie w jeszcze jedna pożyczkę której nie brałem a co najmniej nawet pieniędzy nie widzałem

   Odpowiedz
Katarzyna

W piątek po południu babsko z windykacji informuje mnie, że mam niedopłatę do raty w wysokości 50 groszy! Czego nie widzę na profilu klienta( tam rata jest w całości zaksięgowana)…ale niech będzie, wpłacam te 50 groszy, po czym w poniedziałek o 8 rano!!! dzwoni do mnie ponownie z mordą, że jak natychmiast nie wpłacę tych pieprzonych 50 groszy, to rozwiązują ze mną umowę! Co to w ogóle ma znaczyć? Jak pracownik firmy może dzwonić do klienta i drzeć na niego mordę??? Czy ktoś ma kontrolę nad tymi niby pracownikami? Tym bardziej, że jak ponownie weszłam na profil klienta, wpłata była u nich zaksięgowana tego samego dnia, więc tym bardziej nie rozumiem tego rozdartego babsztyla, który nie powinien pracować z klientem, tylko na bazarze…
Totalne dno

Odpowiedz
  Maciek

  Witam tak omijajcie to firmę szerokim łukiem sami namawiajo nagabujo do porzyczania u nich pieniędzy w świadomy sposób majoc to na uwadze że dany Kowalski nie będzie wydolny finansowo żeby móc to spłacić druga rzecz oprocentowanie od pożyczki i koszta jej poniesienia to jest trzy razy tyle nękanie później ludzi brak słów naprawdę dod że ta firma zapłaciła 4 miliony kary bo urzod kontroli i konsumentów tako karę na to spółkę nałożył za ich przekręty nie za darmo nie nie ale to za mało ta firma i ich banda powinna zniknąć z rynku wogle większość spraw loduje w sodzie moja sprawa z nimi też ludzie majo prawo się bronić i bardzo dobrze że tak robio im się wydaje że wygrali bitwę ale wojna dopiero się zaczyna i ludzie sprawy wygrywają mi też pomaga pani Mecenas i dobrze jej to wychodzi sprawa się odbyła i tylko zwrot kosztów kredytu a nie trzy razy tyle ale wyrok został już zaskarżony także czekamy uczulam jeżeli to ludzie czytacie to nie dajcie się wciognoc w ich gierki i bajeranckie gadki omijać jeszcze raz omijać .

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0