Hapi Pożyczki

Nasza ocena: 4.8
Hapi pożyczki
Kwota pożyczki: 2000 - 1000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Hapi Pożyczki

Dane firmy

Nazwa firmy: PF Polska Sp. z o. o.
Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

KRS: 0000333174

NIP: 7010191956
REGON: 141948913
Kapitał zakładowy: 17.400.000,00 zł

Dane kontaktowe

Obsługa klienta:22 395 85 87/ 22 395 85 85

E-mail: bok@hapipozyczki.pl
Strona: https://www.hapipozyczki.pl/

Hapi Pożyczka jest instytucją finansową działająca na terenie naszego kraju od 2014 roku. Przez 7 lat swojej działalności zyskała uznanie i uwagę wielu polskich pożyczkobiorców. Jest częścią międzynarodowej grupy IPF (do której należy również Provident), czyli dostawcy produktów finansowych, który obsługuje klientów w wielu państwach na całym świecie. To co Hapi Pożyczki jako firma podkreśla, to stosunek do pieniędzy. Szybkie tempo życia i wciąż rozwijające się technologie sprawiają, że człowiek pomimo planów, może napotkać trudności finansowe. Niezapowiedziany wydatek, wycieczka czy remont to tylko niektóre cele, na jakie możemy przeznaczyć pieniądze z pożyczki długoterminowej, bo to właśnie ten produkt jest charakterystyczny dla firmy.

Oferta pożyczkowa w Hapi Pożyczki

Obecnie firma Hapi Pożyczki udostępnia dla swoich klientów 2 typy pożyczek długoterminowych ratalnych:

  1. Pożyczka długoterminowa ( oferowana wyłącznie dla nowych klientów, wyłącznie przez internet)- od 2000 do 10000 zł na okres 6-24 miesięcy
  2. Pożyczka ratalna ,,Hapipożyczka’’- od 800 zł do 15.000 zł na okres 6-36 miesięcy

Dodatkowe usługi w Hapi Pożyczki

Dodatkowe usługi jakie oferuje nam firma, są przede wszystkim ustalane na podstawie elastyczności to znaczy, że klient decyduje jaki dzień miesiąca jest dla niego najlepszy na spłatę miesięcznej raty i kiedy zacznie ją spłacać. Instytucja daje możliwość uiszczenia pierwszej wpłaty nawet do 2 miesięcy od wzięcia pożyczki. Jeśli natomiast zdarzy się miesiąc, w którym środków nam zabraknie, Hapi Pożyczki daje nam opcję jednorazowych, nieodpłatnych wakacji kredytowych, czyli zamrożenia spłaty raty przez miesiąc. Wstrzymana rata ląduje na koniec okresu rozliczeniowego, należy więc mieć na względzie, że czas spłaty wydłuży się o ilość miesięcy rat, które wstrzymaliśmy.

Kolejnymi usługami całkowicie za darmo jest oczywiście decyzja pożyczkowa, wypłata środków, przypomnienie co miesiąc o zbliżającym się terminie spłaty, zmiana pierwszego terminu spłaty oraz przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie poprzedniej. W tym samym czasie klient może mieć tylko jedną aktywną pożyczkę.

Do każdej pożyczki mamy możliwość ubiegania się o pakiet ubezpieczeniowy. Pakiet Hapispokój to koszt tylko 10 zł / mies, a może uratować sytuację materialną. W razie wypadku lub tymczasowej niezdolności do pracy, firma zapewni wpłatę na konto przez okres 6 miesięcy ( około 10.000 zł). Jeśli klient przebywa w szpitalu dłużej niż 3 dni z powodu wypadku lub innego zdarzenia losowego, również może liczyć na wpłatę na konto przez 180 dni ( do około 27.000 zł). Drugim Pakietem jest Pakiet Hapizdrowie. W tym przypadku koszt ustalany jest rocznie; jeśli będzie zamówiony wraz z pożyczką wtedy wyniesie 300 zł rocznie, a jeśli jako całkowicie osobny produkt 360 zł. W ramach tego pakietu otrzymamy możliwość konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostycznych.

Wymagania względem pożyczkobiorców:

Każdy zainteresowany pożyczką ratalną długoterminową, aby uzyskać pozytywną decyzję pożyczkową musi spełniać określone warunki. Pierwszym kryterium jest oczywiście wiek, klient musi mieć ukończone 18 lat, nie jest natomiast podana górna granica wieku, dlatego także i emeryt lub rencista ma szansę na wsparcie finansowe z Hapi Pożyczki. Posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest wymaganiem standardowym jeśli chodzi o parabanki, podobnie jak aktywny numer telefonu komórkowego, e-mail, konto osobiste w banku oraz ważny dowód osobisty. Klient w tym samym czasie może mieć podpisaną tylko jedną aktywną pożyczkę, ale to nie oznacza, że nie może mieć aktywnych pożyczek lub kredytów w innych instytucjach finansowych, na przykład w banku. Głównym celem jest to, aby klient wykazał zdolność do bezproblemowego uregulowana zobowiązania poprzez swoje dochody. Jeśli będą one odpowiednio wysokie, nie będzie problemu z podpisaniem współpracy z Hapi Pożyczki.

Weryfikacja Klienta w Hapi Pożyczki

Każda firma, podobnie jak każdy pożyczkobiorca chce mieć pewność i ufać drugiej stronie w otrzymaniu lub świadczeniu usług.

  1. Sprawdzenie danych osobowych. Instytucjom finansowym służą ku temu narzędzia pozwalające przeanalizować prawdziwość przesłanych informacji oraz zdolność finansową klienta.
  2. Weryfikacja danych. Weryfikacja danych osobowych jest drugim etapem zaraz po wypełnieniu formularza informacyjnego. Zazwyczaj jesteśmy proszeni o przesłanie symbolicznego grosza na wskazany adres bankowy. Hali Pożyczki ma wtedy pewność, że dane osobowe podane we wniosku są prawdziwe i nikt nie podaje się pod fałszywą tożsamość.
  3. Weryfikacja zdolności kredytowej. Weryfikacja zdolności kredytowej jest kolejnym punktem bardzo ważnym do tego, aby uzyskać pozytywną decyzję pożyczkową. Wszelkie negatywne wpisy w bazach dłużników, prawdopodobnie przekreślą szansę na hapipożyczkę. Prawdopodobieństwo przyznania natomiast rośnie w momencie, kiedy na naszym koncie widnieje pozytywny wpis lub/i nasza historia kredytowa udowadnia rzetelność i terminowość w spłacie poprzednich kredytów czy pożyczek.

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

  1. Rejestracja konta lub określenie za pomocą suwaków kwoty oraz okresu spłaty + wypełnienie formularza informacyjnego.
  2. Weryfikacja danych osobowych- przelanie grosza na podane konto bankowe lub (w ostatnim czasie pojawiła się również) telefoniczna weryfikacja zgodności danych
  3. Wysłanie wniosku i analiza zdolności kredytowej. Sprawdzanie klienta w BIK-u oraz innych Biurach Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD)
  4. Decyzja pożyczkowa —–> Przelanie pieniędzy na konto klienta

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0