Bocian Pożyczki – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena: 4.3
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Bocian Pożyczki – opinie klientów i recenzja

Dane firmy

Nazwa firmy: Everest Finanse Sp. z o.o. Sp.K.
adres: ul. Stary Rynek 88, Poznań
KRS: 0000541824
NIP: 7831722320
REGON: 360730596
kapitał zakładowy 5 000 000,00 zł .

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: 600 100 100

Godziny pracy: poniedziałek – piątek 7:30-21:00

E-mail: biuro@bocianpozyczki.pl
Strona: www.bocianpozyczki.pl

Pożyczki od bociana przez Internet

Firma Bocian Pożyczki należy do dużego przedsiębiorstwa finansowego Everest Finanse S.A.. Od ponad 20 lat oferuje pożyczki pieniężne, obsługując ich realizację także w domu klienta. Swoje produkty udostępnia do coraz więcej miejsc w Polsce, zdobywając tym samym coraz szersze zasięgi w liczbie pożyczkobiorców. Świadczy usługi o najwyższym poziomie obsługi i dzięki dużemu doświadczeniu, stale rozwijając się, udoskonala procedury działania, dostosowując je do aktualnej sytuacji finansowej. Standardy pracy, firma Bocian Pożyczki opiera na Zasadach Dobrych Praktyk, stanowiących wzór postępowania ogólnych norm moralnych w świadczeniu usług finansowych.

Oferta pożyczkowa:

Instytucja finansowa Bocian Pożyczki proponuje dość nietypowy produkt na polskim rynku, jakim jest pożyczka domowa. Udziela ekspresowych chwilówek w domu klienta. W ciągu 24 godzin przedstawiciel firmy, ma za zadanie dostarczyć przyznaną kwotę pożyczki klientowi do domu. Bocian zwalnia nas z koinieczności wypełniania dużej ilości dokumentów, oraz załatwiania formalności dlatego Bocian pożyczka na dowód do świetna opcja dla każdego kto szybko potrzebuje pieniędzy. Istnieją dwie formy tej pożyczki, jedną z nich jest tradycyjna gotówka, a drugą karty przedpłacone. Jeśli chodzi o ofertę pożyczkową tej firmy, należy dodać, że gdy potrzebujemy pilnej gotówki, mamy także możliwość wzięcia pożyczki Bocian jako pożyczki na 500 plus.

Pożyczkę możemy uzyskać na kwotę od 500 do 1000 zł, na okres 35 tygodni (około 9 miesięcy). Górny limit pożyczki zależy tak naprawdę od zdolności i sytuacji finansowej klienta. Pierwsza spłata rozpoczyna się po 7 dniach od otrzymania pożyczki. Wszelkie szczegóły dotyczące dnia tygodnia i godziny, w której przedstawiciel będzie odbierał od klienta raty, są ustalane indywidualnie podczas konsultacji. A zatem, pierwszym produktem jest pożyczka ratalna, dostępna stosunkowo na niewielką kwotę.

Tą samą kwotę możemy uzyskać w formie kart przedpłaconych, na które środki zostaną przelane automatycznie po podpisaniu umowy. Taką kartą możemy zrobić zakupy w sklepie lub wypłacić dowolną ilość pieniędzy z bankomatu. To co ważne dla każdego klienta to to, że komornik nie ma wpływu na środki dostępne na karcie przedpłaconej. Tak więc, dla osób z zajętym rachunkiem bankowym, forma pożyczki domowej może być idealną alternatywą.

Dodatkowe usługi w Bocian Pożyczki

Lista dodatkowych usług:

 • Bezpłatna usługa dostępu do Platformy, gdzie zostaje założony Profil Klienta. Znajdziemy tam informacje o bieżących zobowiązaniach, przygotowanych ofertach, a także w przyszłości za pośrednictwem tej platformy możemy podpisywać umowę.
 • Ubezpieczenie Bezpieczny Dom ( AXA)
 • Ubezpieczenie Opieka po Wypadku (AXA)
 • Ubezpieczenie Bezpieczne Zdrowie (AXA)
 • Pakiet Prawnik- porady prawne & doradztwo podatkowe
 • Pakiet Doradca Informatyczny- pomoc w zakresie funkcjonowania komputera, smartfona, tabletu lub rozwiązanie bieżących problemów informatycznych ( przywracanie danych, aktualizacja oprogramowania itd.)

Wymagania względem pożyczkobiorców w Bocian Pożyczki, jakie dokumenty są potrzebne?

 • wiek ( 18-74 lata)
 • numer PESEL
 • pełna zdolność do czynności prawnych
 • ważny dowód osobisty
 • tytuł własności lokalu np. umowa najmu, rachunek za media wystawiony na adres lokalu
 • stałe źródło dochodów – różne formy: umowa o pracę, emerytura, renta

Bocian Pożyczki, czy sprawdza w bazach dłużników?

Co ciekawe, w żadnej zakładce na stronie internetowej nie znajdziemy informacji dotyczącej weryfikacji klienta w bazach biur informacji gospodarczej lub kredytowej. Nie jest wspomniane nic o ocenie zdolności kredytowej. Dlatego firmę Bocian Pożyczki można zaliczyć do pożyczek bez BIK. Należy się jednak spodziewać, że tak samo jak i każdy inny parabank, pomimo indywidualnej oceny klienta, firma będzie miała wgląd we wpisy w rejestrach. Nie możemy więc mówić o pożyczce pieniężnej bez BIK. W tej sytuacji jednak, Bocian Pożyczki podchodzi bardzo indywidualnie i wyrozumiale do każdego pożyczkobiorcy. Dlatego też wpis w rejestrze dłużników nie musi być równoznaczny z odrzuceniem wniosku. Wszystko zależy od przedstawionych możliwości finansowych.

Jak wziąć pożyczkę w Bocian Pożyczki?

 1. Wypełnienie wniosku na bocianpozyczki.pl. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza za pośrednictwem internetu lub telefoniczna rozmowa z konsultantem. Pamiętajmy, że nawet jeśli wypełnimy wniosek online, całość realizacji odbędzie się terenowo, tzn w naszym domu.
 2. Kontakt konsultanta z Bocian pożyczki. Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem firmy powinna dać nam pełny obraz warunków. To właśnie na tym etapie ustalana jest kwota, okres spłaty oraz wszelkie należności związane z pożyczką. Jeśli wszystkie parametry są korzystne, przekazujemy dane osobowe i czekamy około 24 godzin na podjęcie decyzji pożyczkowej.
 3. Przyznanie pożyczki. Po przyznaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej Doradca Klienta, przypisany indywidualnie dla konkretnej osoby oddzwoni oraz umówi się na spotkanie w celu podpisania umowy.
 4. Wizyta w domu klienta. W ciągu maksymalnie 24h doradca klienta pojawi się w Twoim domu, sprawdzi Twój dowód osobisty oraz poinformuje Cię o wszystkich opłatach. Zapoznaj się wtedy z umową pożyczki. Po realizacji formalności, pożyczone pieniądze dostajemy w gotówce lub w formie karty przedpłaconej.

Koszta pożyczki u Bociana

Żaden kalkulator pożyczkowy nie jest dostępny na stronie klienta, więc w łatwy sposób nie dowiemy się z jakimi kosztami będzie wiązać się pożyczenie pieniędzy. Firma informuje, że koszty zaciągnięcia pożyczki mogą się od siebie różnić w zależności od kwoty oraz zabezpieczenia klienta. Na stronie znajdziemy jednak informację, że RRSO wynosi średnio 137%. Jeśli chcemy sprawdzić czy jest to najkorzystniejsza oferta na rynku to powinniśmy porównać oferty w rankingu pożyczek na raty i sprawdzić która najlepiej pasuje do naszych potrzeb.

Bocian pożyczki, a pożyczka dla rolników

Bocian Pożyczki udostępnia swoje produkty również dla Rolników. W takiej sytuacji każdy rolnik, który jest zainteresowany Pożyczką dla Rolników, powinien:

 • posiadać potwierdzenie z gminy o dochodach
 • akt własności ziemi ( do wglądu)
 • 3 ostatnie odcinki KRUS-u
 • dowód osobisty/ prawo jazdy

Bocian Pożyczki – Opinie

Poniżej znajdą Państwo opinie naszych klientów na temat tej firmy pożyczkowej. Przed zaciągnięciem pożyczki w Bocianie, warto je przejrzeć, aby dowiedzieć się jakie doświadczenia z tą firmą mieli jej dotychczasowi klienci.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

7 komentarzy

Git

nie polecam firma Bocian najgorsze lichwą w Polsce polecam bardziej pożyczkę mnie pracownicy nie miły i łamią prawo dan osobowych osobiście tym ja się zajelem

Odpowiedz
Anna

Gorąco polecam Bocian pożyczki ,fantastyczna obsługa w Łodzi ,małe odsetki ,

Odpowiedz
Milena

Oszuści naciągacze nic więcej

Odpowiedz
Mirosław

nie polecam nikomu. 1500 zł do oddania 2800 na pół roku. Pożyczka spłacona po 3 tygodniach do spłaty całość a zwrotu 470 zł po 2 tygodniach. Najwięksi w Polsce złodzieje

Odpowiedz
Oberix

Spłacasz za woły! A pan prezes pławi się w luksusach, w swojej rezydencji w Wielkopolsce o wielkości połowy dużej wsi! Czy ktoś w Polsce w ogóle sprawdza skąd ci wszyscy biznesmeni biorą środki na tak błyskawiczny rozwój swoich interesów?

Odpowiedz
Ja

oszuści

Odpowiedz
Piotr

Nie polecam Bocian pożyczki szczególnie oddział w Koninie!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0