AASA

Nasza ocena: 4.0
aasa
Kwota pożyczki: 1000 - 15000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy AASA

Dane firmy

Nazwa firmy: Aasa Polska S.A.
Adres: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa.

NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Dane kontaktowe

AASA jest firmą, której korzenie sięgają Skandynawii, natomiast na polskim gruncie działa od 2012 roku. Jak podaje na oficjalnej stronie internetowej aasapolska.pl swoje doświadczenie zbierała w międzynarodowej grupie spółek poprzez rozwój i ofertę produktów pozabankowych w takich państwach jak Finlandia, Szwecja czy Czechy. Na polskim rynku finansowym biznes charakteryzują długoterminowe pożyczki ratalne. Skupia się na łatwym dostępie i braku formalności w procesie pożyczkowym poprzez ciągle rozwijający się sektor usług finansowych. Łączy cechy bankowości z instytucjami pożyczkowymi, co przekłada się na bezpieczeństwo i profesjonalizm firmy. To, co rzadko spotykane to produkty, które mogą być przyznane nie tylko osobie fizycznej, ale także prowadzącym działalność gospodarczą.

Oferta pożyczkowa:

Firma AASA oferuje dla swoich klientów pożyczki ratalne, długoterminowe. Okres spłaty wynosi 36 miesięcy, natomiast kwota, o którą można się ubiegać to minimalnie 1000 zł, maksymalnie 15.000 zł. Bez względu na to czy pożyczamy pierwszy lub kolejny raz, wszystkie parametry są dostępne od razu. Powyższy model pożyczki jest nazwany Pakietem Standard. Jeśli zdecydujemy się na ten rodzaj, będziemy mieć do dyspozycji jednorazowe wakacje kredytowe, pierwsza rata nie będzie zawierać kapitału, środki zaś mogą być wypłacone 10 dnia od momentu podpisania umowy.

Dostępny jest również Aasa Standard z Pakietem Korzyści. W tym przypadku maksymalną kwotą jest 10.000 zł , zaś czas spłaty pozostaje niezmienny i wynosi 3 lata. Dodatkowe korzyści przy wyborze Pakietu Korzyści to:

 • szybki przelew środków za 0 zł, lub możliwość ich odebrania poprzez czek GIRO (13 zł)
 • dwukrotną możliwość zawnioskowania o odroczenie terminu spłaty danej raty (wakacje kredytowe)
 • ubezpieczenie, podczas którego trwania będzie chronione życie i zdrowie klienta. W przypadku choroby lub śmierci pożyczkobiorcy, firma zobowiązuje się do natychmiastowej wypłaty świadczeń i gwarancję ochrony
 • przez okres pierwszych 6 rat = 6 miesięcy , klient jest zwolniony z obowiązku spłaty kwoty udzielonego kapitału

Każde zobowiązanie, bez względu na wybrany typ, zawiera opłatę przygotowawczą, prowizję oraz odsetki.

 • Prowizja jest opłatą, którą ponosi klient bez względu na okres pożyczki, natomiast jest wprost proporcjonalna do liczby rat.
 • Jeśli chcemy zmienić termin spłaty rat wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, który przygotuje dogodny harmonogram dla obu stron.
 • Firma daje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. W takiej sytuacji, koszty związane z prowizją i odsetkami ulegają obniżeniu o okres, o który skrócono czas obowiązywania umowy.

Wymagania dotyczące pożyczkobiorców:

 • wiek: 20-76 lat
 • obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • numer telefonu komórkowego, adres e-mail
 • stały dochód
 • aktywny rachunek bankowy
 • zdolność do spłaty zaciągniętych pożyczek
 • niefigurowanie w żadnym rejestrze dłużników
 • uzyskana ocena zdolności kredytowej jest pozytywna

Weryfikacja klienta w AASA

Weryfikacja klienta pod względem zdolności kredytowej to nieodłączny element prawie w każdej firmie pożyczkowej. Tak samo i tutaj, firma Aasa sprawdza w jaki sposób do tej pory regulowaliśmy nasze zaległości. Instytucja jasno zaznacza, że wnioski osób, które znajdują się na listach dłużników jakiegokolwiek rejestru informacji gospodarczej, będą natychmiastowo odrzucane. Całościowa analiza wiarygodności i zdolności pożyczkowej jest ustalana indywidualnie, dlatego może się zdarzyć, że podczas wniosku wybraliśmy 10.000 zł , a Aasa zaproponuje nam kwotę niższą. Warto przed złożeniem wniosku przygotować swoję bazy i wyczyścić bazy BIK.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w AASA?

 1. Na stronie internetowej ustalamy kwotę, na jaką chcielibyśmy wziąć pożyczkę. Od razu system pokazuje nam wszystkie parametry, dotyczące prowizji, rrso, odsetek oraz rat. Jeśli podane wartości nam odpowiadają, klikamy ,,Weź pożyczkę’’, a następnie jesteśmy przekierowywani do formularza informacyjnego. Wcześniej wspomniane parametry, jeszcze na tym etapie można edytować. Po ich zatwierdzeniu i zaakceptowaniu zgód, poniżej w pola wpisujemy swoje imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz e-mail.
 2. Dodatkowo system wymaga od nas podania własności mieszkania/ rodzaj nieruchomości jaki zamieszkujemy, cel pożyczki, wykształcenie oraz stan cywilny. Jeśli chodzi o dane dotyczące pracy, jesteśmy proszeni o podanie rodzaju i wysokości zarobków, a także statusie zatrudnienia.
 3. Po weryfikacji danych osobowych oraz zdolności kredytowej, klient jest informowany o decyzji poprzez sms.
 4. W przypadku decyzji pozytywnej, wraz z wiadomością sms, przyjdzie ona na e-mail wraz z umową. Po zalogowaniu na profil klienta, podpisujemy umowę. Dopiero po tym kroku możemy się spodziewać pieniędzy.
 5. Wypłata będzie dostępna w formie jaką wybraliśmy wcześniej; zwykły przelew, szybki przelew Blue Cash lub czek GIRO

Wnioski można składać 24h, 7 dni w tygodniu, co więcej firma zapewnia, że każdy z nich jest szczegółowo i indywidualnie analizowany.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0