Bezcenne Chwile – cashback Mastercard

bezcenne chwile

Banki i firmy finansowe często próbują przyciągnąć do siebie klientów oferując im dodatkowe korzyści. Nie inaczej jest też w przypadku Mastercard – organizacji płatniczej. Jednym z plusów dla użytkowników karty płatniczej Mastercard jest program cashback “Bezcenne Chwile”. Jak działa i czy warto z tego względu postawić właśnie na kartę z tym logo? Na jakie zniżki i benefity mogą liczyć uczestnicy programu cashback w Mastercard? Postaramy się przybliżyć nieco te zagadnienia w dzisiejszym artykule.

Mastercard Bezcenne Chwile

Polacy kochają różnego rodzaju programy lojalnościowe i możliwości zbierania punktów. Nic dziwnego – dokonując standardowych zakupów możemy liczyć wtedy na dodatkowe zniżki, czy udział w konkursach. Takie możliwości daje również program cashback dla posiadaczy kart Mastercard. Bezcenne Chwile to szansa na otrzymanie cennej nagrody w zamian za płatność kartą Mastercard. W przeszłości program ten nazywał się Priceless Specials.

Czym jest program Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile jest programem lojalnościowym. Uczestniczą w nim oczywiście posiadacze i użytkownicy kart płatniczych lub kredytowych Mastercard Możemy wybrać jedną z atrakcyjnych nagród – każda wymaga zdobycia odpowiedniej liczby punktów. Gdy, poprzez dokonywanie zakupów i zbieranie punktów, osiągniemy taką ilość- otrzymamy nagrodę.

Co ważne, na takim programie cashback korzysta każda strona. Mastercard zachęca klientów do wyboru ich kart. Klienci mogą otrzymać nagrody. W tym celu zbierają punkty podczas zakupów u partnerów Mastercard, a dla nich to forma promocji.

Mastercard Bezcenne Chwile – jak działa program?

Aby zbierać punkty, musimy dołączyć do programu Bezcenne Chwile. Zrobimy to na stronie programu cashback. Najpierw sprawdzamy, czy posiadana przez nas karta może wziąć udział w promocji. Na stronie programu wpisujemy pierwsze siedem cyfr numeru karty. Na szczęście, taka możliwość istnieje m.in. dla kart wydanych przez Alior Bank, Citi Handlowy, Edenred,, mBank, Pekao, PKO BP i wiele innych instytucji.

Gdy już wiemy, że to możliwe, przechodzimy na stronę “Zarejestruj kartę”. Podajemy garść niezbędnych danych i dołączamy do programu. Jednocześnie otrzymujemy wtedy dostęp do profilu na stronie www. Dla wygody możemy skorzystać z wszelkich opcji na stronie www oraz w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety:

Uczestnicy programu Priceless Specials (poprzedni program lojalnościowy w Mastercard) mogą liczyć na samoczynne przeniesienie punktów do Bezcennych Chwil.

Logowanie do programu i funkcjonalności

Naszym centrum zarządzania programem lojalnościowym Mastercard jest strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Podczas rejestracji podajemy tam swój adres e-mail oraz ustawiamy hasło. Służą nam później do logowania. Gdy już przejdziemy do swojego profilu, zobaczymy tam dane swojej karty. Mamy też do wybrania cel – produkt, na który zbieramy punkty lojalnościowe. Oczywiście, zobaczymy też posiadaną właśnie liczbę punktów. Aplikacja podpowie nam też, ilu punktów brakuje jeszcze do wypełnienia celu.

W serwisie online oraz przez aplikację mobilną zobaczymy także listę partnerów Mastercard. Warto ich znać – za zakupy u tych sprzedawców otrzymamy punkty lojalnościowe. Dla uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile są też przeznaczone specjalne oferty promocyjne. Zobaczymy je również po zalogowaniu do swojego konta.

Zbieraj punkty lojalnościowe i odbierz wybraną nagrodę

Przejdźmy zatem do tego, jak zbierać punkty Bezcenne Chwile. Program przeznaczony jest dla posiadaczy kart płatniczych (debetowych i kredytowych) Mastercard. Niezbędne jest aktywacja karty – dołączenie do programu. Następnie wchodzimy do panelu klienta i wybieramy nagrodę. To na nią będziemy zbierać punkty – to nasz cel!  Następnie po prostu płacimy naszą kartą Mastercard. Punkty lojalnościowe zbieramy podczas transakcji każdego typu – przy płatnościach zbliżeniowych, w tradycyjnych sklepach (przez terminal) oraz dokonując zakupów online. Punkty są naliczane za wszystkie zakupy, niezależnie od sprzedawcy.

Aby znacznie przyspieszyć proces kompletowania punktów, warto skorzystać z promocji i ofert partnerów programu. Zakupy u partnerów programu Bezcenne Chwile oznaczaj naliczanie większej liczby punktów. W momencie uzbierania odpowiedniej liczby punktów, nagroda od razu do Ciebie trafi. Wciąż możesz jednak korzystać z programu Bezcenne Chwile – zbierając punkty na kolejną nagrodę. Ich wybór jest bardzo duży, zróżnicowana jest również liczba wymaganych punktów do uzbierania.

Nagrody w programie

Jakie nagrody możemy otrzymać po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów? Program Mastercard Bezcenne Chwile ma mnóstwo partnerów, stąd i wybór nagród jest ogromny! Są wśród nich:

 • nagrody rzeczowe, gadżety, elektronika
 • doładowanie telefonu
 • bony do restauracji
 • vouchery do sklepów partnerów
 • bony na noclegi
 • darmowy wynajem samochodu
 • bilety lotnicze
 • voucher na paliwo
 • bilety, wejściówki do różnych miejsc i atrakcji
 • spotkania ze znanymi osobami

Na co jeszcze mogą liczyć aktywni użytkownicy Mastercard? Strefa Premium

Najbardziej zaangażowani posiadacze kart Mastercard mogą liczyć na dodatkowe benefity. Są dostępne dla uczestników tzw. Strefy Premium programu Bezcenne Chwile. Dostęp do niej mają osoby, które przez co najmniej trzy kolejne miesiące dokonają transakcji kartą Mastercard na minimum 3.000 złotych miesięcznie. Dodatkowe benefity, na które możemy wtedy liczyć to:

 • kolejka Fast Track na lotnisku (zwrot za wykupienie tej opcji)
 • większa pula atrakcyjnych nagród w programie lojalnościowym
 • ubezpieczenie biletów lotniczych (np. jeśli nie skorzystasz z lotu)

Bezcenne Chwile -lista partnerów

Na liście partnerów Mastercard Bezcenne Chwile jest sporo sprzedawców. To między innymi takie znane marki, jak:

 • Allegro
 • Multikino
 • Carrefour
 • HBO
 • Decathlon
 • Telepizza
 • Lux Med
 • Świat Zabawek
 • iSpot
 • BlaBlaCar
 • i wiele innych

Aktualną listę partnerów znajdziesz na stronie akcji cashback, na przykład po zalogowaniu do swojego profilu klienta.

Jak działa program na Allegro?

Program cashback Mastercard działa także na Allegro. Zebrane punkty lojalnościowe możesz zamienić na usługę Allegro Smart lub na Allegro Monety (zniżkę na kolejne zakupy).

Co jeszcze warto wiedzieć o programie?

Mastercard Bezcenne Chwile to ciekawy program cashback. Należy jednak pamiętać, że wykonywanie transakcji u sprzedawców innych, niż sklepy partnerów programu, to dość niski przypływ punktów. Punkty lojalnościowe tracą też ważność po upływie trzech lat. Bardziej atrakcyjne nagrody są natomiast warte naprawdę wiele punktów – ich uzbieranie może być nieco czasochłonne. Wszystko to oznacza, że Bezcenne Chwile to program kierowany raczej dla bardziej aktywnych użytkowników kart płatniczych Mastercard. Przejdźmy jednak do plusów.

Możliwość otrzymania darmowych nagród, voucherów i bonów przy normalnym korzystaniu z karty Mastercard to ogromny plus. Jeśli często robisz zakupy u partnerów programu, możesz szybko uzbierać wymaganą liczbę punktów.  Nagrody są zróżnicowane – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Dodatkowo uczestnicy programu mogą liczyć na ciekawe zniżki i promocje. Choć najłatwiej uzbierać punkty w sklepach partnerów, każde zakupy wiążą się z dopływem kolejnych punktów cashback. Oceniamy więc ten program bardzo dobrze!

Mastercard czy VISA – jaką kartę wybrać?

Wielu czytelników super-pożyczki zastanawia się, która karta jest najlepsza. W Polsce mamy obecnie dwie organizacje płatnicze – VISA i Mastercard. Przejęły niemal cały nasz rynek. Wiele banków daje nam wybór, jeśli chodzi o kartę płatniczą – możemy zdecydować się na VISĘ lub Mastercard. Co je różni? Właściwie, ciężko wskazać na jednoznaczne różnice, czy zalety jednej z organizacji płatniczych. Osoby często płacące za granicą mogą odczuć pewne różnice w kursach wymiany walut, czy kosztach przewalutowania. Wiele jednak zależy od kraju, w którym korzystasz ze swojej karty, a także od posiadanej oferty w banku. Zarówno VISA, jak i Mastercard są też obecnie obsługiwane praktycznie na całym świecie.

Zachętą do wyboru jednej z kart mogą być więc programy cashback. Jeśli lista partnerów Mastercard Bezcenne Chwile obejmuje miejsca, w których często coś kupujesz – to dobra opcja. Sprawdź jednak także, co oferuje analogiczny program dla użytkowników karty VISA. Niezależnie od tego, jaką masz kartę płatniczą, zdecydowanie warto skorzystać z programu cashback.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Mastercard Bezcenne Chwile?

To program cashback. Zbierasz punkty przy każdej płatności kartą Mastercard. Możesz następnie zamienić punkty na atrakcyjne nagrody.

Jakich partnerów ma program cashback Mastercard?

Bezcenne Chwile to program cashback dla użytkowników kart Mastercard. Dostajesz punkty lojalnościowe za każdą transakcję kartą. Więcej punktów uzyskasz natomiast podczas zakupów u partnerów akcji. To między innymi takie firmy, jak Carrefour, Decathlon, HBO, Multikino, iSpot, czy Circle K. Program działa też w serwisie aukcyjnym Allegro.

Czy jest program cashback dla posiadaczy karty Mastercard?

Posiadacze kart Mastercard mogą skorzystać z programu lojalnościowego Bezcenne Chwile.

Czy Mastercard Bezcenne Chwile działa na Allegro?

Tak, program lojalnościowy działa też w serwisie Allegro.

Źródło:

 1. https://bezcennechwile.mastercard.pl/?gclid=Cj0KCQjwwISlBhD6ARIsAESAmp4mvqKm2BkBlUhN_OC6dlIteIBoqPp37kjUdI_cgy9ePGxWGUsKfgYaAqMGEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
 2. https://bezcennechwile.mastercard.pl/partnerzy
 3. https://bezcennechwile.mastercard.pl/
 4. https://www.pocztowy.pl/bezcenne-chwile
 5. https://allegro.pl/kampania/bezcennechwile
Jaku Bielecki
Jakub Bielecki
Zafascynowany ekonomią, gospodarką i polityką. Interesuje się najnowszymi trendami, a także zmianami w prawie wpływającymi na sektor finansów. Stale poszerza wiedzę, która pozwala mu na profesjonalne doradztwo. Na co dzień korzysta z najlepszych rozwiązań i możliwości dostępnych w zakresie finansów osobistych i inwestycji. Poza ekonomią interesuje się nowymi technologiami, muzyką i podróżami. Zobacz pozostałe artykuły autora

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły