Ile kosztuje HBO GO w 2023? Sprawdź cennik miesięczny i roczny

HBO GO

HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów filmowych, który daje możliwość odtwarzania filmów na życzenie. Aby korzystać z tej popularnej platformy wystarczy dostęp do internetu  na tablecie lub laptopie oraz wykupiony abonament. Sprawdź kształtują się ceny za HBO GO w 2023 roku.

Ile zapłacimy za abonament HBO GO. Sprawdzamy.

Platforma HBO GO daje możliwość oglądania ulubionych seriali zarówno na komputerze za pośrednictwem przeglądarki internetowej, albo dzięki specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji HBO GO. Seriale odtwarzać można również na telewizorze, wyposażonym w system Smart TV. Dzięki aplikacji można oglądać seriale wszędzie tam, gdzie posiadamy dostęp do internetu. Warunek jest jeden. Należy wykupić miesięczny abonament, który pozwoli nam oglądać ulubione seriale.

HBO GO – Cennik 2023

Ceny za HBO GO wzrosła w tym roku i wynosi:

miesięczny abonament: 29,99 zł

dodatkowo, pierwsze 7 dni za darmo

Cena abonamentu HBO GO za jeden miesiąc wynosi 29,99, z czego pierwsze 7 dni użytkownik otrzymuje za darmo, dzięki czemu zorientować się może, jakie seriale dostępne są do na platformie i wówczas podjąć decyzję o kolejnych płatnościach.

W jaki sposób opłacić abonament HBO GO.

Płatności dokonać można na kilka sposobów, dzięki czemu każdy z użytkowników może wybrać najwygodniejszą dla niego formę zapłaty za abonament HBO GO. Jedną z najczęściej wybieranych form płatności, jest podanie numeru karty płatniczej z której obierana jest płatność pierwszego dnia po wyrażeniu chęci skorzystania z usługi. Kolejne płatności pobierane są automatycznie w każdym kolejnym miesiącu, chyba że zostanie wyłączona subskrypcja przed rozpoczęciem kolejnego okresu naliczania środków, wówczas pieniądze nie zostaną obrane z konta.

Kolejną metodą płatności za abonament HBO GO jest możliwość płacenia za pomocą Pay Pal, która również jest chętnie wybierana przez użytkowników.

HBO GO – tydzień za darmo

Obecnie HBO GO wprowadziło możliwość przetestowania platformy, dzięki czemu nowi użytkownicy mogą przez 7 dni próbnych korzystać z pełnego dostępu do usługi. Jeżeli w ciągu tych 7 dni uznamy, że nie chcemy korzystać z tej platformy bowiem nie mamy na to czasu bardzo ważne jest aby anulować subskrypcję i usunąć swoją kartę z systemu inaczej w kolejnym miesięcy zostanie pobrana opłata abonamentowa. Darmowy okres próbny przysługuje tylko nowym użytkownikom i jest on niezmienny i wynosi 7 dni.

HBO GO – za adarmo

7 dni okresu próbnego

Rezygnacja z abonamentu  HBO GO

Jeżeli platforma HBO GO nie przypadnie nam do gustu możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie, jednak należy pamiętać o tym, że opłata abonamentowa zostanie pobrana za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc. Umowę można rozwiązać poprzez dostęp do indywidualnego konta użytkownika, gdzie znajduje się zakładka zarządzaj abonamentem i wybrać opcję zrezygnuj z abonamentu. Jeżeli nie wybierzemy tej opcji, opłata będzie pobierać się automatycznie w kolejnych miesiącach. Rezygnacji dokonać można za pośrednictwem aplikacji mobilnej albo strony internetowej.

Na ilu urządzeniach możemy korzystać z HBO GO?

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie w ramach jednego abonamentu z HBO GO korzystać można na 2 urządzeniach jednocześnie, natomiast w ramach jednego abonamentu może być ona aktywna na 5 urządzeniach.

Podsumowanie

Platforma HBO GO polecana jest wszystkim miłośnikom kina, którzy cenią sobie niezależność co do wyboru czasu i miejsca oglądania filmów i seriali. Miesięczny koszt usługi nie jest wysoki bo wynosi 24,99 zł , a dzięki odrębnej aplikacji mamy do niej dostęp niemal cały czas. Wygodny system uruchamiania aplikacji, niemal natychmiast przenosi nas do ulubionych filmów i seriali. Dodatkowo nowi użytkownicy skorzystać mogą z darmowych 7 dni, które pozwolą im się zapoznać z oferta HBO GO.

Sam wykupienie pakietu HBO GO nie jest wiążące, bowiem zrezygnować można w każdej chwili, należy jedynie pamiętać o anulowaniu subskrypcji na kolejny miesiąc. Wygodny system płatności za pośrednictwem Pay Pal lub przy użyciu karty płatniczej oraz 7 dni zupełnie za darmo sprawia, że platforma HBO GO jest jedną z częściej wybieranych serwisów oferujących dostęp do filmów i seriali z kraju i zagranicy. Polecamy również skorzystać z usług Netflixa, platformy oferującej również, wiele filmów i seriali.

Darmowy okres próbny:TAK
Koszt pierwszego tygodnia:0 zł
Koszt miesięczny usługi:29,99 zł
Formy płatności:karta, PayPal
Tomasz Marczewski
Tomasz Marczewski
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain. Zobacz pozostałe artykuły autora

3 komentarze

leslaw treska

ciekawa oferta

Odpowiedz
ewa gajda

okres próbny

Odpowiedz
    leslaw treska

    chetnie sprobuje

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły