Ile kosztuje HBO MAX w 2024? Sprawdź cennik miesięczny i roczny

HBO GO

HBO MAX to jeden z najpopularniejszych serwisów filmowych, który daje możliwość odtwarzania filmów na życzenie. Aby korzystać z tej popularnej platformy wystarczy dostęp do internetu  na tablecie lub laptopie oraz wykupiony abonament. Sprawdź kształtują się ceny za HBO MAX w 2024 roku.

Ile zapłacimy za abonament HBO MAX. Sprawdzamy.

Platforma HBO MAX daje możliwość oglądania ulubionych seriali zarówno na komputerze za pośrednictwem przeglądarki internetowej, albo dzięki specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji HBO MAX. Seriale odtwarzać można również na telewizorze, wyposażonym w system Smart TV. Dzięki aplikacji można oglądać seriale wszędzie tam, gdzie posiadamy dostęp do internetu. Warunek jest jeden. Należy wykupić miesięczny abonament, który pozwoli nam oglądać ulubione seriale.

HBO MAX – Cennik 2024

miesięczny abonament: 29,99 zł

roczny abonament: 234,99 zł/rok (Oszczędzasz 34% – W przypadku zapłaty za 12 miesięcy z góry odpowiada to cenie jedynie 19,58 zł/mies.)

Tak więc widać, że dużo bardziej opłacalny jest zakup pakietu na cały rok jeśli wiemy, że będziemy chcieli korzystać przez tak dlugi okres z tego streamingu.

W jaki sposób opłacić abonament HBO MAX.

Płatności dokonać można na kilka sposobów, dzięki czemu każdy z użytkowników może wybrać najwygodniejszą dla niego formę zapłaty za abonament HBO MAX. Jedną z najczęściej wybieranych form płatności, jest podanie numeru karty płatniczej z której obierana jest płatność pierwszego dnia po wyrażeniu chęci skorzystania z usługi. Kolejne płatności pobierane są automatycznie w każdym kolejnym miesiącu, chyba że zostanie wyłączona subskrypcja przed rozpoczęciem kolejnego okresu naliczania środków, wówczas pieniądze nie zostaną obrane z konta.

Kolejną metodą płatności za abonament HBO MAX jest możliwość płacenia za pomocą Pay Pal, która również jest chętnie wybierana przez użytkowników.

Rezygnacja z abonamentu  HBO MAX

Jeżeli platforma HBO MAX nie przypadnie nam do gustu możemy z niej zrezygnować w dowolnym momencie, jednak należy pamiętać o tym, że opłata abonamentowa zostanie pobrana za każdy kolejny rozpoczęty miesiąc. Umowę można rozwiązać poprzez dostęp do indywidualnego konta użytkownika, gdzie znajduje się zakładka zarządzaj abonamentem i wybrać opcję zrezygnuj z abonamentu. Jeżeli nie wybierzemy tej opcji, opłata będzie pobierać się automatycznie w kolejnych miesiącach. Rezygnacji dokonać można za pośrednictwem aplikacji mobilnej albo strony internetowej.

Na ilu urządzeniach możemy korzystać z HBO MAX?

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie w ramach jednego abonamentu z HBO MAX korzystać można na 2 urządzeniach jednocześnie, natomiast w ramach jednego abonamentu może być ona aktywna na 5 urządzeniach.

Podsumowanie

Platforma HBO MAX polecana jest wszystkim miłośnikom kina, którzy cenią sobie niezależność co do wyboru czasu i miejsca oglądania filmów i seriali. Miesięczny koszt usługi nie jest wysoki bo wynosi 24,99 zł , a dzięki odrębnej aplikacji mamy do niej dostęp niemal cały czas. Wygodny system uruchamiania aplikacji, niemal natychmiast przenosi nas do ulubionych filmów i seriali. Dodatkowo nowi użytkownicy skorzystać mogą z darmowych 7 dni, które pozwolą im się zapoznać z oferta HBO MAX.

Sam wykupienie pakietu HBO MAX nie jest wiążące, bowiem zrezygnować można w każdej chwili, należy jedynie pamiętać o anulowaniu subskrypcji na kolejny miesiąc. Wygodny system płatności za pośrednictwem Pay Pal lub przy użyciu karty płatniczej oraz 7 dni zupełnie za darmo sprawia, że platforma HBO MAX jest jedną z częściej wybieranych serwisów oferujących dostęp do filmów i seriali z kraju i zagranicy. Polecamy również skorzystać z usług Netflixa, platformy oferującej również, wiele filmów i seriali.

Darmowy okres próbny:TAK
Koszt pierwszego tygodnia:0 zł
Koszt miesięczny usługi:29,99 zł
Formy płatności:karta, PayPal
Tomasz Marczewski
Tomasz Marczewski
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain. Zobacz pozostałe artykuły autora

4 komentarze

jan bozykowski

i kteraz wszystko ladnie a pokotkim czasie ci wylacza rozne kanaly

Odpowiedz
leslaw treska

ciekawa oferta

Odpowiedz
ewa gajda

okres próbny

Odpowiedz
    leslaw treska

    chetnie sprobuje

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły