Kaczmarski Inkasso – recenzja, opinie

Kaczmarski Inkasso - recenzja, opinie

Masz problem z odzyskaniem należności? A może posiadasz długi i kontaktują się z Tobą przedstawiciele tej firmy? W obu przypadkach możliwe jest spotkanie się z pracownika Kaczmarski Inkasso. Dziś przedstawimy ofertę firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu długów. Kiedy warto pomyśleć  o skorzystaniu z jej usług? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją Kaczmarski Inkasso, w której wyszukamy też opinii dotychczasowych klientów firmy.

Najważniejsze informacje o Kaczmarski Inkasso

Kojarzysz nazwę marki Kaczmarski Inkasso? Nic dziwnego, firma ma już ponad trzydzieści lat stażu na rynku. Firma specjalizuje się w branży zarządzania wierzytelnościami – długami. Podejście Kaczmarski Inkasso do tej kwestii jest całkiem kompleksowe – od windykacji należności, przez negocjację spłaty długu, po prowadzenie spraw sądowych. Co ciekawe, do zarządzania wierzytelnościami służy również aplikacja mobilna WinGo.pl. To całkiem nowoczesne podejście do zagadnienia spłaty długów, a jednocześnie spory plus firmy.

Klientami firmy windykacyjnej są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy, również z branży finansowej. Bez dwóch zdań Kaczmarski Inkasso cieszy się na polskim rynku sporą renomą. Najlepszym dowodem na rzetelność firmy może być fakt, że to jedyny autoryzowany partner KRD (Krajowy Rejestr Długów).

Data założenia Kaczmarski Inkasso to rok 1992. Założycielem jest Maciej Kaczmarski, odpowiedzialny również za założenie KRD, czy Biura Informacji Gospodarczej. Wśród finansowych marek dobrze znanych w całej Polsce, a zakładanych przez pana Kaczmarskiego, jest też Rzetelna Firma.

Recenzja Kaczmarski Inkasso

Dziś wielu Polaków boryka się z mniejszymi lub większymi długami. W związku z tym i rynek firm windykacyjnych, czy zarządzających wierzytelnościami jest mocno rozwinięty. Nie wszystkie działają jednak w sposób, jakiego spodziewaliby się i dłużnicy, i sami klienci. Nierzadko dochodzi do działań nieetycznych. Na szczęście, w przypadku Kaczmarski Inkasso cały proces wygląda całkiem przejrzyście, firma stosuje też wiele metod windykacji należności. Można więc powiedzieć, że firma jest całkiem przyjaznym graczem w swojej branży.

Czym jest windykacja terenowa?

W sieci nie brakuje komentarzy dłużników, którzy narzekają na liczne próby kontaktu ze strony doradców Kaczmarski Inkasso. Cóż, ciężko w tej sytuacji stawać po stronie osoby, która nie spłaca swoich zobowiązań. Klientami Kaczmarski Inkasso są jednak przede wszystkim firmy, które mają problem z odzyskaniem należności. Wydaje się, że są one zadowolone z działań firmy. Może się ona pochwalić niezłą skutecznością w odzyskiwaniu należności. Co ważne, doradcy Kaczmarski Inkasso pomagają na różnych etapach windykacji i egzekucji długów. Od wysyłania ponagleń do zapłaty i pilnowania, czy dłużnik spłacił dług, aż po prowadzenie spraw sądowych i udział w egzekucji. Rozwiązanie jest więc w szczególności korzystne dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na czynności związane ze ściąganiem należności.

Poziom zaufania do Kaczmarski Inkasso może podnieść spora liczba informacji na stronie internetowej. Znajdziemy tam nie tylko szczegóły dotyczące działania firmy, ale również obszerną bazę wiedzy. Dowiemy się z niej wielu niuansów związanych z wierzytelnościami, okresem przedawnienia długów, czy przeróżne aspekty prawne.

Oferta Kaczmarski Inkasso

Portfolio usług i produktów oferowanych przez Kaczmarski Inkasso jest kompletne. Każda firma chcąca uzyskać pomoc w odzyskaniu należności może się skontaktować z doradcą i znaleźć rozwiązanie swoich problemów.

W ofercie Kaczmarski Inkasso znajdziemy m.in.:

 • zarządzanie wierzytelnościami
 • windykacja należności
 • negocjacje polubowne w sprawie spłaty długu
 • przygotowanie dokumentów (np. przedsądowego wezwania do zapłaty, innych pism)
 • prowadzenie sprawy sądowej
 • pomoc w egzekucji należności

Sporo dostępnych możliwości, a także produkty kierowane do firm różnej wielkości i z każdej branży sprawiają, że Kaczmarski Inkasso ma całkiem wielu klientów.

Wśród propozycji Kaczmarski Inkasso nie znajdziemy natomiast produktów i usług kierowanych dla dłużników. Im pozostaje jedynie możliwość skorzystania z wiedzy i porad zawartych w artykułach na stronie firmy. Znajdziemy tam m.in. informacje na temat skutecznej spłaty zadłużenia, czy inne przydatne informacje.

Produkty Kaczmarski Inkasso kierowane do firm

Oczywiście, odbiorcami usług Kaczmarski Inkasso w zdecydowanej większości są przedsiębiorstwa. Od małych firm, przez średnie, aż po duże instytucje finansowe – Kaczmarski Inkasso ma dla każdej wielkości firmy przydatne produkty.

 • doradztwo – firmy mogą liczyć na pomoc w szerokim zakresie, w tym konsultacje mające na celu poprawę sytuacji finansowej, czy uzyskanie lepszej płynności
 • windykacja należności
 • windykacja na koszt dłużnika
 • – przygotowanie do procesu, przedstawicielstwo w czasie spraw sądowych i egzekucyjnych, usługi realizowane są przez Kancelarię Prawną VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.. Klienci Kaczmarski Inkasso mogą korzystać m.in. z dobrych relacji firmy z komornikami na terenie całego kraju. To nierzadko mocno ułatwia sprawne i skuteczne odzyskanie należności
 • windykacja polubowna – próba negocjacji spłaty wierzytelności z dłużnikiem
 • specjalistyczne usługi dla korporacji – to między innymi windykacja masowa, czy pakiet usług, z których korzysta duża instytucja

Największe zalety Kaczmarski Inkasso

Trudno się dziwić, że Kaczmarski Inkasso znajduje aż tylu klientów wśród firm każdej wielkości. Jednym z wyróżników firmy jest nowoczesne podejście do kwestii zarządzania wierzytelnościami. Zobaczymy je już na etapie zgłaszania spraw, co możemy zrobić online – z poziomu intuicyjnej aplikacji.

Firma ma spore doświadczenia na rynku, jest też partnerem Krajowego Rejestru Długów, BIG, czy Rzetelnej Firmy. Dzięki temu bez dwóch zdań łatwo obdarzyć ją sporym zaufaniem. Sporym plusem jest możliwość windykacji należności na koszt dłużnika.

Oferta firmy jest szeroka i rozbudowana. Każda firma znajdzie w niej produkty szyte na miarę potrzeb – w zależności od rodzaju długu, czy innej sprawy, z którą zgłasza się do Kaczmarski Inkasso.

Opinie o Kaczmarski Inkasso

Kaczmarski Inkasso to spora firma, która od ponad 30 lat działa na rynku wierzytelności i długów. Nic więc dziwnego, że w kilka chwil możemy wyszukać o niej naprawdę wiele opinii. Nie powinien dziwić fakt, że zdania osób mających kiedyś styczność z Kaczmarski Inkasso są jednak mocno podzielone.

Dłużnicy, co zrozumiałe, nierzadko narzekają na działania windykacyjne firmy. Z drugiej jednak strony klienci (osoby i firmy zlecające firmie windykację należności) bardzo chwalą Kaczmarski Inkasso. Plusem jest dostęp do naprawdę szerokiej oferty, w jej skład wchodzą niemal wszystkie działania mające na celu odzyskanie wierzytelności. Klienci chwalą wiele nowoczesnych narzędzi, które ułatwiają zarządzanie wierzytelnościami i pozostanie na bieżąco ze statusem spłaty. Każdy klient może również liczyć na raporty obrazujące postępy działań Kaczmarski Inkasso.

Na podstawie informacji znalezionych w sieci i pochodzących od klientów z pewnością możemy wyczytać, że są zadowoleni ze współpracy. Ciężko wręcz znaleźć jakiekolwiek głosy krytyki.

Podsumowanie artykułu

Podsumowując, Kaczmarski Inkasso to jedna z najbardziej uznanych firm tego typu na polskim rynku. Od 1992 roku zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami i robi to naprawdę dobrze. Jedyne głosy niezadowolenia, jakie znajdziemy w sieci, pochodzą od samych dłużników (co akurat nie powinno dziwić w podobnych sprawach). Firma posiada rozbudowane portfolio usług kierowanych do firm każdej wielkości – od negocjacji spłaty długu, przez windykację należności, aż po pomoc w wypadku skierowania sprawy długu na drogę sądową.

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Kaczmarski Inkasso?

To firma zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami – windykacją, negocjacją spłaty, a nawet pomocą w egzekucji komorniczej.

Jakie produkty ma Kaczmarski Inkasso?

Kaczmarski Inkasso posiada sporą ofertę usług związanych z windykacją, zarządzaniem wierzytelnościami oraz konsultacjami. Odbiorcami są zwykle małe i średnie firmy, a także duże instytucje finansowe.

Czy Kaczmarski Inkasso to rzetelna firma?

Firma działa na rynku zarządzania wierzytelnościami już od 1992 roku. Wśród klientów (firm mających problem z odzyskaniem długów) ma bardzo dobre opinie. Jest też na liście partnerów Krajowego Rejestru Długów, czy BIG.

Źródło:

 1. https://www.money.pl/gielda/kaczmarski-inkasso-liczba-spraw-zleconych-do-windykacji-wzrosla-o-12-wobec-ii-6522048447542913a.html
 2. https://kaczmarski.pl/o-nas/o-firmie
 3. https://krd.pl/oferta-partnerow
Jaku Bielecki
Jakub Bielecki
Zafascynowany ekonomią, gospodarką i polityką. Interesuje się najnowszymi trendami, a także zmianami w prawie wpływającymi na sektor finansów. Stale poszerza wiedzę, która pozwala mu na profesjonalne doradztwo. Na co dzień korzysta z najlepszych rozwiązań i możliwości dostępnych w zakresie finansów osobistych i inwestycji. Poza ekonomią interesuje się nowymi technologiami, muzyką i podróżami. Zobacz pozostałe artykuły autora

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły