Cyfrowy Polsat – ile zapłacimy za telewizję cyfrową w 2023 roku. Sprawdź.

cyfrowy polsat

Cyfrowy Polsat jest obecnie jednym z największych dostawców telewizji cyfrowej. Wielość ofert, oraz dopasowanie do potrzeb klientów to klucz do sukcesu. Cyfrowa platforma, daje obecnie możliwość nie tylko dostępu do niezliczonej ilości kanałów, ale również dysponuje internetem oraz telefonią komórkową, która zachęca korzystnymi cenami i pakietami szytymi na miarę klientów. Jakie pakiety są najkorzystniejsze i co zawiera się w każdym z nich? Sprawdź koniecznie i wybierz ten najlepszy dla siebie.

Cyfrowy Polsat cennik pakietów.

W ofercie tej platformy cyfrowej ceny zaczynają się już od 20 zł przy najniższym pakiecie do 60 zł przy pakiecie najbardziej rozbudowanym. Pakiety różnią się od siebie pod wieloma względami, dlatego też zanim zdecydujemy się na konkrety warto zapoznać się co zawarte jest w poszczególnych pakietach.

Cyfrowy Polsat oferuje 3 zasadnicze pakiety. Pakiet S zawiera 50 kanałów i kosztuje 20 zł, z kolei pakiet M jest wersją pośrednią i zawiera 72 kanały, za który zapłacić należy 30 zł miesięcznie. Najbardziej rozbudowany jest pakiet L, w którym znajduje się 124 kanały, a jego koszt to 60 zł.

Pakiety Podstawowe

Pakiet Mini HD25 zł
Pakiety Rodzinny HD35 zł
Pakiet Familijny50 zł
Pakiet Familijny MAX60 zł
Pakiet S30 zł
Pakiet M40 zł
Pakiet L60 zł

Pakiety dodatkowe

Pakiet FilmBox20 zł
Pakiet Cinemax20 zł
Pakiet HBO + HBO GO30 zł
Pakiet Rozrywka20 zł
Pakiet Eleven Sports20 zł
Pakiet Polsat Sport Premium30 zł
Pakiet Ekstraklasa20 zł
Pakiet VOD20 zł
Pakiet Dzieci20 zł

Pełny cennik i wykaz usług Cyfrowego Polsatu znajduje się tutaj.

Co wchodzi w skład pakietów ?

Pakiet S Cyfrowy Polsat kosztuje 20 zł, zaś w skali roku zapłacimy za telewizję cyfrową 240 zł. W ramach pakietu klient otrzymuje 50 kanałów, w tym kanały podstawowe oraz  kanały tematyczne telewizji Polsat.

Pakiet M Cyfrowy Polsat, to koszt 30 zł miesięcznie, natomiast przez cały rok zapłacimy za niego 360 zł. Pakiet ten jest nieco bardziej rozbudowany i zawarte w nim zostały  kanały podstawowe tematyczne telewizji Polsat oraz kanały tematyczne TVN i Discovery, kanały Eurosport, kanały  TVP Seriale i TVP HD oraz kanały  TVP Republika i wPolsce.pl.

Największy pakiet nosi nazwę L i jest to najbardziej rozbudowany z pakietów. Koszt pakietu to 60 zł miesięcznie natomiast w ciągu roku zapłacimy za niego 720 zł. W pakiecie tym znajdują się, jakie oferuje telewizja cyfrowa Polsat. Oprócz wszystkich kanałów dostępnych w wszystkie kanały jakie dostępne są w pakiecie M oraz pozostałe jakie dostępne są na platformie cyfrowej kanały edukacyjne, filmowe oraz dla najmłodszych z bajkami i kreskówkami.

Świetnym rozwiązaniem jest możliwość dokupienia dodatków do każdego z pakietów, dzięki czemu mamy możliwość decydowania, kiedy i na jak długo rozszerzyć możemy listę dostępnych kanałów.

Lista dodatków dostępna dla użytkowników Cyfrowego Polsatu:

Pakiet S -kanały z pakietu L dostępne przez 1 miesiąc, pierwszy miesiąc za darmo

Pakiet M – kanały z pakietu L dostępne przez 3 miesiące za darmo, kanały Nickelodeon i Cinemax w promocji na 24 miesiące, możliwość oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych.

W ramach pakietu L, klient otrzymuje  Pakiety Premium przez 3 miesiące za darmo, trzy miesiące bez opłat, kanały Cinemax w promocji przez 24 miesiące, możliwość oglądania telewizji również na urządzeniach mobilnych.

Pakiet Premium – Co to takiego?

Użytkownicy platformy cyfrowy Polsat mogą również skorzystać z Pakietu Premium, w którym zawarte zostało wiele atrakcyjnych opcji, które doskonale sprawdzą się w czasie świąt czy urlopu. W Pakiecie Premium obecnie znajduje się do 10 kanałów dodatkowych. Cena pakiety Premium uzależniona jest od ilości kanałów i waha się ona od 10  do 20 zł miesięcznie.

Obecnie w Pakiecie Premium dostępne są następujące kanały:

 •  Polsat Sport Premium (2 kanały) – 20 zł/miesiąc,
 •  Eleven Sports (3 kanały) – 10 zł/miesiąc,
 •  HBO i HBO GO (3 kanały) – 20 zł/miesiąc,
 •  Cinemax (2 kanały) – 10 zł/miesiąc,
 • FilmBox (5 kanałów) – 10 zł/miesiąc,
 •  Dla dorosłych (6 kanałów) – 10 zł/miesiąc,
 •  Dla dzieci (10 kanałów) – 10 zł/miesiąc,
 •  Ekstraklasa (2 kanały) – 10 zł/miesiąc.

Dodatkowo, niezależnie od wybranego pakietu mamy możliwość dokupić za 10 złotych pakiet VOD, dzięki któremu będziemy mieć dostęp do popularnych filmów i seriali.

Cyfrowy Polsat to nie tylko telewizja- sprawdź ofertę.

Obecnie Cyfrowy Polsat rozszerzył swoje usługi, a klienci mogą skorzystać również z internetu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy dlatego też warto sprawdzić ofertę cyfrowego Polsatu, zwłaszcza że w wielu pakietach klient może wybrać nowoczesne urządzenie co podnosi atrakcyjność oferty. Cyfrowy Polsat dysonuje następującymi pakietami:

1. telewizja + Evobox HD + Internet 90 GB + tablet

W tym pakiecie klient otrzymuje telewizję w pakiecie M, oraz dodatkowy dostęp do platformy HBO GO, jak również  dodatkowy pakiet Eleven Sports. W ramach tej opcji, pakiet Internetowy wynosi 90 GB, zaś urządzeniem jakie otrzymuje klient jest nowoczesny tablet Lenovo. Koszt takiego pakietu to 127,97 zł/miesięcznie. W przypadku tego pakietu pobierana jest również opłata jednorazowa wysokości 2 złotych.

2.  telewizja + Evobox Lite + Internet 120 GB + telewizor 55” oraz zestaw Internet Domowy 300

Pakiet ten w swojej ofercie daje dostęp do pakietu telewizyjnego M, wraz z dostępem do platformy HBO GO oraz  pakiet specjalny Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. W przypadku tego pakietu, klient otrzymuje Pakiet Internetowy o wynosi 120 GB.  Oferta ta daje możliwość otrzymania telewizora 55” marki Samsung oraz Zestawu Internet Domowy 300 w skład którego wchodzi zewnętrzny modem oraz domowy router Wi-Fi. Cena tego pakietu to 199,85 zł/miesięcznie zaś opłata jednorazowa wynosi 201 złotych.

3.telewizja + Evobox PVR + pakiet internetowy + telewizor 55” oraz router

Pakiet ten jest najbogatszą ofertą z pośród dostępnych. Telewizja w tym pakiecie obejmuje najszerszy Pakiet L oraz dostęp do HBO GO, pakiet Eleven Sports, Polsat Sport Premium oraz pakiet Rozrywka (dla dorosłych). Dodatkowo użytkownik otrzymuje Evobox PVR oraz pakiet 10 GB Internetu w prezencie. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi telewizor 55” marki Samsung oraz router. Cena tego pakietu to 192,85 zł/miesięcznie zaś opłata jednorazowa wynosi 201 złotych.

Przy wyborze konkretnego pakietu warto kierować się własnymi preferencjami i potrzebami, dzięki czemu zyskać można nie tylko korzystną ofertę cenową ale również nowoczesne urządzenie i pakiet internetu.

Znajdź dostępne oferty Internetu i Telewizji pod Twoim adresem
Tomasz Marczewski
Tomasz Marczewski
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain. Zobacz pozostałe artykuły autora

13 komentarzy

Roba

Dzisiaj dostałem komunikat że mam dopłacić 30zł do pakietu multiroom z dwoma dekoderami pakiet mam za 70zł . I nie kumam za co ta dopłata! Może łaskawy Polsat informował by za co doplata a nie komunikat PŁAĆ bez informacji za co ?!! ŻAŁOSNE .

Odpowiedz
Ula

Witam. 19.02.2021 r podpisalam z CP aneks do umowy na okres 24 miesiecy rozliczeniowych , z rozpoczeciem swiadczenia uslug zawartych w aneksie od dnia 8.03.21. Moje pytanie dlaczego w czasie obowiazujacej jeszcze umowy dokonano zmian mojego pakietu. Uwazam, ze mimo, ze nie wypowiedzialam dodychczasowej umowy z miesiecznym wyprzedzeniem , to nie powinno sie nic zmienic , bowiem wyzej wymieniony aneks z przydzielonym pakietem kanalow nadal obowiazuje ,,,,,

Odpowiedz
Barbara

mam pakit polsat box, internt i zastaw komorki -duet dlaczego place 70zł /mies za tel. nie widze od 1.01.22 takiej stawki. kiedy umowy na moje pakiety koncza sie telewizja,tel.duet i internet

Odpowiedz
Ewa

Witam; mam pytanie;
Dlaczego nagle oglądanie programu ,,Romanse TV” po wielu miesiącach zostało wyłączone z mojego pakietu? Co miesiąc płacę kwotę 49.90 za POLSAT . Przyznam,że zgubiłam się w Waszych pakietowych stawkach oraz w zakresie programów doń przypisanych. Nie wydaje mi się jednak ,aby ,,Romanse TV” nagle stały się programem reglamentowanym ,którego nie ma w moim tzw pakiecie!
Oczekuję odpowiedzi a nie lakonicznych informacji internetowych i odsyłania z miejsca w miejsce. Każdy tzw pakiet ma , powinien mieć WYSZCZEGÓLNIONE PROGRAMY. Przestańcie klientów traktować jak zło konieczne. Zasada jest ,,fifty-fifty” płacę= oczekuję !
Nie zostawię swojego pytania jedynie w postaci rzuconej na forum.
Domagam się odpowiedzi i jak będzie trzeba, będę jej dociekać na innej drodze.

Odpowiedz
Żaneta

Czy podlanczacie państwo na ulicy radzymińskiej 47 w warszawie telewizję

Odpowiedz
  Misiek

  Podłączacie* naucz się pisać kobieto.

  Odpowiedz
   Anna

   Dziś byłam w CP ponieważ kończy mi się umowa…. Zaproponowano mi pakiet droższy o 10 zł i 3 miesiące za darmo a dla nowych klientów 70zl i 6 miesięcy za darmo….. Kiedyś miałam internet telefon i telewizję w Polsacie teraz jestem zmuszona do zrezygnowania z ostatniej usługi…. Brawo WY żenada to mało powiedziane.

   Odpowiedz
    Jania

    ja pod koniec umowy ja wypowiadam i nową umowę zawiera mąż jako nowy klient i na lepszych warunkach. Jak jego umowa się kończy to on wypowiada, a ja jako nowy klient podpisuje nowa umowę na lepszych warunkach. Tak już od 10 lat ciągniemy 😉

    Odpowiedz
     Janusz

     Ja robię tak samo. Brawo My

   Eugenia

   Dzień dobry jestem abonentem waszej telewizji to co się dzieje w waszej platformie robicie ci chcecie programy które były aktywne przez parę lat nagle są zablokowane niby nie ma i w abonamencie porażka rezygnuje z waszych usług robicie ci chcecie nie informując abonentów .

   Odpowiedz
Natalia

Ostatnio zapłaciłam 180zł ,jeszcze przyszła windykacja do zapłaty 60 zł ,zapłaciłam dwa miesiące do przodu, czy jesteście nie normalni skąd takie rachunki ,a jeszcze jedno mój pakiet to 35 zł czy ja wyrażałam zgodę na zmianę.

Odpowiedz
  Redakcja super-pozyczka.pl

  Dzień dobry, zalecamy skontaktować się z Polsat Box pod numerem: 801 08 08 08 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 00 2222 lub 222 127 222 (z telefonu komórkowego) i wyjaśnienie tej sytuacji

  Odpowiedz
   Joanna

   Też tyle samo płacę 49,90i i też przez dwa miesiące nie miałam Romance TV.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły