Kasa Stefczyka – kontakt i infolinia

kasa stefczyka

W niniejszym wpisie zobaczysz, jak skontaktować się z Kasą Stefczyka. Poza numerem telefonu Kasa Stefczyka posiada także e-mail i stronę internetową. Sprawdziliśmy te informacje, a także godziny otwarcia infolinii. W poniższym artykule zobaczysz wszystkie najlepsze sposoby kontaktu do Kasy Stefczyka.

Mimo różnych możliwości, najwięcej klientów wybiera jednak najszybszą formę kontaktu, jaką jest infolinia Kasy Stefczyka.

Infolinia Kasa Stefczyka

Dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z przedstawicielem Kasy Stefczyka, instytucja udostępnia dwie infolinie:

  • ogólna infolinia
  • infolinia dotycząca spraw związanych z kartami (między innymi blokada karty Kasy Stefczyka, np. w przypadku kradzieży lub zgubienia)

Kasa Stefczyka infolinia – numer telefonu

Ogólna infolinia Kasy Stefczyka

tel. 587829300

tel. 801600100

Tematy dotyczące kart (np. zastrzeżenie karty w Kasa Stefczyka)

tel. 585112050

tel. 801800805

Godziny otwarcia infolinii Kasy Stefczyka

Infolinia Kasy Stefczyka pracuje w dogodnych godzinach, choć jest zamknięta w niedzielę.

  • poniedziałek – piątek: godziny otwarcia 8:00-22:00
  • soboty: godziny otwarcia 8:00-20:00
  • niedziele – infolinia jest nieczynna

Czas oczekiwania na połączenie – infolinia Kasy Stefczyka

Podczas próby kontaktu z infolinią różnych instytucji, czasami wymagane jest dość długotrwałe oczekiwanie. Sprawdziliśmy to, próbując kilkukrotnie skontaktować się z Kasą Stefczyka. Za każdym razem czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta był krótki. Wynosił od kilkunastu sekund do pół minuty.

W celu przyspieszenia obsługi klientów Kasy Stefczyka, podczas kontaktu należy wybrać temat rozmowy. Są trzy główne kategorie:

1 – Złożenie wniosku o pożyczkę

2 – Dane osobowe – wgląd i aktualizacja danych osobowych klienta Kasy Stefczyka

3 – Informacje ogólne na temat windykacji i restrukturyzacji

Inny temat – należy poczekać na zgłoszenie się konsultanta. W celu wybrania jednego z trzeba tematów zaproponowanych przez infolinię Kasy Stefczyka wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk  (1, 2 lub 3) na klawiaturze telefonu. Jeżeli w trakcie próby połączenia dzwoniący rozłączy się, pracownicy Kasy Stefczyka oddzwonią tak szybko, jak to możliwe.

Co zrobić, aby to pracownik Kasy Stefczyka zadzwonił do nas?

Infolinia Kasy Stefczyka posiada ciekawą opcję – możliwość zamówienia połączenia.  W tym celu wystarczy przejść na stronę: https://www.kasastefczyka.pl/kontakt/formularz-kontaktowy i podać swoje dane:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • telefon kontaktowy

Wtedy wystarczy zaakceptować regulamin i wysłać prośbę o kontakt.

Adres Kasy Stefczyka – kontakt pocztowy z Kasą Stefczyka

W niektórych sprawach warto skontaktować się drogą korespondencji tradycyjnej. Dzięki temu możemy między innymi posiadać odpowiednie potwierdzenie odbioru – gdy wyślemy dokument lub pismo za pośrednictwem listu poleconego z potwierdzeniem odbioru. Niezależnie od tego list pocztowy wysyłamy na adres:

SKOK im. F. Stefczyka

ul. Legionów 126-128

81-472, Gdynia

E-mail Kasy Stefczyka – kontakt drogą elektroniczną

Często najwygodniejszą formą kontaktu z instytucją finansową okazuje się droga e-mailowa. Poczta elektroniczna pozwala na tak szybki kontakt, jak w przypadku telefonu do Kasy Stefczyka. Jednocześnie pozwala dołączyć niezbędne załączniki, jak ma to w przypadku listu pocztowego. Co ważne, zawsze posiadamy całą historię korespondencji. W wielu sytuacjach, nie tylko podczas sporu z Kasą Stefczyka, może się to okazać bardzo przydatne. Historia korespondencji przydaje się na przykład przy wysyłaniu wniosku o odstąpienie od umowy pożyczki.

Adresy e-mail Kasy Stefczyka

kasa@kasastefczyka.pl – reklamacje, sprawy ogólne

iod@kasastefczyka.pl – kontakt do Inspektora Danych Osobowych

Aby przyspieszyć kontakt drogą mailową zawsze warto wskazać dokładnie, jakiego konta użytkownika, a także jakiej usługi dotyczy zapytanie. Warto podać numer pożyczki, swój adres e-mail (lub napisać, że to ten, z którego wysyłamy wiadomość) i podpisać się. Dzięki temu szybciej otrzymamy pomoc lub odpowiedź w naszej sprawie.

Sprawdź również informacje dotyczące kredytu konsolidacyjnego w Kasa Stefczyka

Tomasz Marczewski
Tomasz Marczewski
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain. Zobacz pozostałe artykuły autora

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły