Prestito

Nasza ocena: 3.9
prestito
Kwota pożyczki: 1000 - 3000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Prestito

Dane firmy

Nazwa firmy: Aiqlabs Sp. z o. o
adres: ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6, 81-455 Gdynia
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

Kapitał zakładowy: 300 000 PLN

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: 801600100; 587829300

E-mail: kontakt@prestito.pl

Numer kontaktowy: 22 230 63 92

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 9 do 17

Adres korespondencyjny:: ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa

Strona: www.prestito.pl

Prestito to nowa firma pożyczkowa oferująca szybkie i bezpiecznie darmowe pożyczki. Możemy pożyczyć za darmo od 1000 zł do 4000 zł na okres 40 dni. Samo słowo „prestito” oznacza po włosku pożyczka. Pożyczkodawcą jest firma Aiqlabs Sp. z o. o. stojąca między innymi za brandem SuperGrosz udzielającym pożyczek na raty.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w firmie Prestito musisz mieć ukończone 21 lat, być obywatelem Rzeczpospolitej Polski i wypełnić wniosek na stronie prestito.pl. Musisz także posiadać konto w banku, telefon komórkowy oraz dowód osobisty. Co ważne, firma nie potrzebuje potwierdzenia dochodów od Twojego pracodawcy, aby udzielić Ci pożyczki. Warunki są bardzo proste, tak więc każdy zainteresowany ma szanse otrzymać darmową pożyczkę! Dodatkowo wypełniając wniosek, swoją tożsamości możesz potwierdzić za pomocą zdjęcia dowodu osobistego i skanu twarzy lub systemu Kontomatik.

Szczegóły oferty Prestito

Firma udziela szybki darmowych pożyczek na okres 40 dni, na kwotę od 1000 zł do 3000 zł. Nie jest jednak obligatoryjne spłacenie pożyczki w ciągu 40 dni. Jeśli nie mamy możliwości oddać darmowej pożyczki, to firma zaproponuje nam odrazu możliwość rozłożenia spłaty na raty. Jeśli nie spłacisz pożyczki w okresie promocyjnym, automatycznie zostanie ona zamieniona w pożyczkę ratalną dostosowaną do Twoich możliwości spłaty.

W jaki sposób Prestito weryfikuje Twoje dane przed udzieleniem pożyczki?

Prestito sprawdzi Twoje dane w bazach BIK i BIG. Złe wpisy sio baz nie przekreślają Twoich szans na otrzymanie pożyczki. Służy to jedynie to sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej i oceny ryzyka czy będziesz w stanie spłacić pożyczkę. Możesz sprawdzić swój BIK za darmo i nie martwić się o to czy otrzymasz pożyczkę. Dodatkowo musisz zweryfikować swoje dane osobowe ze pomocą dwóch dostępnych metod:

 1. Zrobić zdjęcie dowodu osobistego, a następnie zdjęcie swojej twarzy (tzw. selfie) i podać numer swojego konta bankowego na które zostaną wypłacone Ci pieniądze. Jest to bardzo bezpieczna metoda i informacje o Twoim dowodzie osobistym i Twoje zdjęcie będą wykorzystane tylko do potwierdzenia tożsamości i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.
 2. Za pomocą systemu Kontomatik – swoją tożsamość potwierdzisz poprzez zalogowanie się do swojego banku. Jest to bezpieczna metoda wykorzystując zaawansowane szyfrowanie danych.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego muszę podać numer telefonu? – na twój numer wyślemy informacje o statusie Twojego wniosku oraz link do kontynuowania procesu pożyczkowego
 2. Czy muszę podpisywać umowę? – NIe. Dla ułatwienia procesu pożyczkowego wprowadzono możliwość udzielenia pełnomocnictwa pożyczkodawcy Aiqlabs który podpisze ją w Twoim imieniu. Nie musisz w taki wypadku podpisywać umowy i odsyłać jej do pożyczkodawcy.
 3. Czy mogę ubiegać się o pożyczkę bez posiadania konta bankowego? – Posiadanie konta jest niezbędne do wypłaty pożyczki.
 4. Czy mogę użyć konta osobistego innej osoby? – Nie. Musi to być Twoje prywatne konto założone na Twoje imię i nazwisko które podajesz we wniosku pożyczkowym
 5. Mój wniosek został odrzucony, czy mogę ponownie aplikować o pożyczkę? – Tak, po upływie 30 dniu możesz znowu spróbować wziąć pożyczkę.
 6. Co zrobić jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie? – Skontaktuj się z infolinią pod numerem 22 230 63 92 w godzinach pracy w dni robocze 9 – 17. Konsultanci firmy prestito pomogą znaleźć Ci optymalne rozwiązanie.
 7. Na jakie konto spłacić pożyczkę? – Pożyczkę spłacisz logując się do systemu na stronie prestito.pl i wybranie przycisku „Spłać” w zakładce „Twoje pożyczki”

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie to pełną listę znajdziesz na stronie: https://prestito.pl/process/prestito/faq

Pakiety medyczne do pożyczki prestito

Biorąc pożyczkę w firmie prestito, możesz dodatkowo skorzystać z pakietów medycznych dostosowanych do Twoich potrzeb. Podczas wnioskowania o pożyczkę dostaniesz ofertę różnych Pakietów Medycznych. Będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie, a jego koszt doliczony zostanie do Twojej pożyczki.

Pakiety Medyczne oferują:

 • konsultacje online lub przez telefon z lekarzem
 • Dostęp do 20 lekarzy specjalistów w tym internista, ginekologa, ortopedy, gastrologa, alergologa, dermatolog, endokrynologa i innych
 • Otrzymanie e-recepty, e-zwolnienia czy e-skierowania po konsultacji z lekarzem
 • Możliwość zrobienia badań medycznych i skonsultowania wyników
 • Dostęp do platformy ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naszej historii leczenia

Pakiety medyczną są aktywne odrazu po udzieleniu pożyczki. Musimy jedynie skontaktować się z dostawcą Pakiety Medycznego który prześle nam informacje o logowaniu do naszego konta.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0