Expander – opinie i recenzja doradztwa finansowego 

Nasza ocena: 3.4
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Expander – opinie i recenzja doradztwa finansowego 

Dane firmy

Dane firmy: Expander
Advisors Sp. z o.o.
Gdański Business Center
ul. Inflancka 4B, bud. C, 6p.
00-189 Warszawa

Kapitał zakładowy: 200000,00 PLN
KRS: 0000287188
NIP: 5213451255
REGON: 141062210

Dane kontaktowe

Numer telefonu: 801 67 00 00
22 295 44 44

godziny pracy: pon. – pt.: 8:00 – 20:00
sob. – niedz.: 10:00 – 16:00

Email: kontakt@expander.pl
Strona: www.expander.pl

Spora część konsumentów ma opory przed dokonywaniem ważnych decyzji, toteż cały czas zauważalny jest popyt na doradców finansowych. Firmą, która specjalizuje się w takiej działalności, jest Expander. Jest to pośrednictwo finansowe, które może poszczycić się doświadczeniem wynoszącym więcej, niż dwie dekady. W jaki sposób Expander pomaga swoim klientom? Odpowiedź na to pytanie, a także pozostałe szczegóły, znajdziecie w dalszej części tekstu. 

Zakres pomocy doradztwa finansowego

Zakres pomocy firmy Expander jest dosyć szeroki, dzięki czemu zainteresowani niemal zawsze uzyskają odpowiedzi na trapiące ich pytania. Głównym aspektem, w którym doradztwo finansowe może być szczególnie przydatne, są bankowe produkty finansowe. Warto bowiem wiedzieć, że Expander współpracuje z 12 popularnymi podmiotami bankowymi, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że rekomendowane im usługi są godne zaufania i sprawdzone. Wśród współpracujących banków są m.in. mBank, Alior Bank, Santander Bank, a także BNP Paribas. 

W jakich kwestiach może pomóc doradztwo finansowe Expander?

 • kredyty:
  • dla przedsiębiorców
  • dla klientów indywidualnych
  • kredyty hipoteczne
 • ubezpieczenia
  • OC i AC
  • ubezpieczenia wypadkowe
  • ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenia majątkowe
 • nieruchomości 
  • porównanie ofert
  • oferty rynku pierwotnego i wtórnego
  • oferty dla deweloperów i pośredników
 • lokaty i produkty oszczędnościowe
 • produkty dla przedsiębiorców

Expander – funkcjonalność serwisu

Poza tym, że Expander posiada w polsce ponad 80 placówek, to firma oferuje także serwis internetowy. W ramach strony można skorzystać z wielu przydatnych opcji, takich jak kalkulator zdolności kredytowej, narzędzie do obliczania rat kredytu, czy też porównywarka kredytów i wyszukiwarka nieruchomości. W tym miejscu należy pochwalić spółkę za fakt, iż do skorzystania z wyżej wspomnianych narzędzi nie trzeba zakładać żadnego konta, ani podawać przesadnej ilości danych osobowych. Wszystko jest szybkie, przejrzyste i dostępne dla każdego. 

Jak skorzystać z pośrednictwa finansowego?

Z usług Expander można skorzystać zarówno w stacjonarnej placówce, jak i przez internet. Użytkownicy mogą umówić się na bezpłatne spotkanie z konsultantem w sposób, który będzie dla nich najwygodniejszy. Aby zarezerwować takie spotkanie, należy wypełnić formularz dostępny na głównej stronie serwisu, a następnie czekać na odpowiedź ze strony firmy. 

Dostępność konsultacji zależy w dużej mierze od tego, w jakich godzinach działa dana placówka. Jeżeli chcecie poznać lokalizację i czas funkcjonowania poszczególnych oddziałów, to możecie skorzystać z narzędzia przygotowanego przez Expander: Mapa oddziałów

Z jakimi podmiotami współpracuje Expander?

Wspomnieliśmy wyżej, że doradztwo finansowe Expander współpracuje z podmiotami bankowymi. Współpraca tej firmy nie ogranicza się jednak do banków, ponieważ Expander może poszczycić się także partnerstwem z przedstawicielami innych kategorii działalności. 

Z kim współpracuje Expander?

 • Podmioty bankowe, takie jak mBank i Alior Bank
 • Deweloperzy i biura nieruchomości, np. NEOCITY Polska i SAGARIS
 • Partnerzy ubezpieczeniowi, w tym Allianz i PZU
 • Partnerzy biznesowi, tacy jak IdeaMoney i Pekao Leasing

Co taki zakres partnerstwa oznacza dla użytkownika? Przede wszystkim będzie to pewność, że doradcy finansowi Expander będą w stanie pomóc danej osobie w szerokim zakresie spraw. Liczni partnerzy mogą być także wyznacznikiem wiarygodności danego podmiotu, na co wiele osób zwraca uwagę. 

Pełną listę partnerów doradztwa finansowego Expander znajdziecie tutaj.

Ile kosztuje skorzystanie z doradztwa w Expander?

Wbrew pozorom, doradztwo finansowe nie musi wiązać się z wydatkami. Usługi pośrednictwa finansowego świadczone przez firmę Expander są bezpłatne, i dotyczy to zarówno działań w stacjonarnych placówkach, jak i poprzez stronę internetową. Źródłem dochodu tej platformy są liczne współprace, dzięki którym liczne banki i inne podmioty mają możliwość trafienia do kolejnych klientów. 

Nie należy jednak obawiać się o to, że całość będzie jedynie reklamą poszczególnych produktów finansowych. Eksperci pracujący w Expander oferują swoją wiedzę także w innych kwestiach, pozwalając na łatwe obliczenie swojej zdolności kredytowej i rat kredytów. Co więcej, na stronie Expander znajdziemy sekcję rozbudowanych i dogłębnych poradników finansowych dostępnych za darmo, toteż całość jest warta polecenia. 

Jak Expander pomoże wybrać kredyt?

Szukanie kredytu na własną rękę jest czasochłonne, niewygodne i nie daje gwarancji, że dana usługa będzie atrakcyjna i warta uwagi. Z tego powodu klienci korzystają z gotowych rozwiązań, takich jak ranking kredytów gotówkowych i doradztwa finansowe. Expander pomaga osobom zainteresowanym poprzez udzielenie niezbędnych informacji dotyczących danej usługi, a także pomoc w formalnościach takich jak wypełnianie wniosków i podpisywanie umowy. 

Skorzystanie z doradztwa finansowego może okazać się najrozsądniejszym wyjściem w przypadku braku pewności w kwestii wyboru kredytu. Oczekiwania i potrzeby klientów są zróżnicowane, a doradca może pomóc w dostosowaniu najlepszej oferty. Wiedza doradców w Expander dotyczy także kredytów hipotecznych, toteż zainteresowani uzyskają niezbędne informacje także w kwestiach hipoteki. 

Alternatywy doradztwa finansowego

Nie każdy użytkownik chce kontaktować się z doradcami i konsultantami, aby uzyskać niezbędne informacje o interesującej go usłudze. W obecnych czasach równie popularne są gotowe zestawienia produktów finansowych, takie jak ranking pożyczek pozabankowych. W ten sposób klient z łatwością znajdzie produkt finansowy, rekomendowany zarówno przez specjalistów branżowych, jak i innych internautów. 

Innym dostępnym rozwiązaniem jest sprawdzenie ocen i recenzji innych użytkowników, aby na tej podstawie podjąć decyzję. Warto mieć na uwadze fakt, że często opinie pisane są pod wpływem emocji, toteż nie zawsze niosą za sobą wartość merytoryczną. 

Doradztwo finansowe dla przedsiębiorców

Nie tylko klienci indywidualni mogą liczyć na wsparcie od doradztwa finansowego Expander. Po pomoc mogą sięgnąć także przedsiębiorcy, a wówczas wsparcie zostanie udzielone także w kwestiach istotnych dla klientów firmowych. 

Wybór kredytu firmowego, kwestie związane z rozliczaniem się z innymi podmiotami, czy też zagadnienia takie jak leasing i inwestycje mogą być dla przedsiębiorców problematyczne. W takich przypadkach pośrednictwo finansowe może być rozsądnym wyjściem. Bezpośredni kontakt z doradcą może pomóc rozwiać wątpliwości i zgłębić swoją wiedzę na temat aspektów finansowych.

Expander.pl

Expander – co użytkownicy myślą o usłudze?

Przeglądając opinie użytkowników na temat doradztwa finansowego Expander, nietrudno dojść do wniosku, że klienci są w większości zadowoleni z świadczonych usług. Wśród największych zalet wymieniany jest fakt, iż szeroki zakres pośrednictwa finansowego dostępny jest bez dodatkowych opłat. Klienci szukający oszczędności chwalą produkty finansowe, jakie zostały im wskazane przez pośredników.

Zadowolenie użytkowników z udzielonego doradztwa nie jest regułą. Dużo zależy od samego doradcy finansowego, jaki zostanie przydzielony osobie zainteresowanej. Zdarzają się osoby obeznane i kompetentne, a może zdarzyć się, że udzielone wsparcie nie spełni potrzeb danej osoby. Większość znalezionych w sieci opinii ma jednak pozytywny wydźwięk, co pozwala twierdzić, że zazwyczaj doradztwo finansowe stoi na wysokim poziomie. 

Expander – nasza opinia 

Expander to doradztwo finansowe, które jest godne polecenia. Dużą rolę w tym werdykcia gra zakres świadczonego wsparcia i przejrzystość w informowaniu użytkowników o partnerstwie z innymi podmiotami. Pośrednictwo finansowe dostępne jest bez dodatkowych opłat. Każdy może skorzystać z platformy i podjąć samemu finalną decyzję o danym produkcie finansowym. Na pochwałę zasługuje spora ilość pomocnych treści na stronie tego doradcy, stosunkowo duża ilość placówek oraz liczne metody skontaktowania się z firmą.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0