Pożyczka Plus

Nasza ocena: 4.4
pożyczka plus
Kwota pożyczki: 200 - 15000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Pożyczka Plus

Dane firmy

Nazwa firmy: Aventus Group Sp. z o.o.
adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p.III, 15 – 888 Białystok
Kapitał Zakładowy: 1.500.000,00 zł.
KRS: 0000355948
NIP: 9662029390
REGON: 200358089
godziny pracy: 
Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00
Sob.: 8:00 – 18:00
Ndz.: 9:00-17:00
Weekend: nieczynne

Dane kontaktowe

E-mail: info@pozyczkaplus.pl
Tel.: 85 871 00 52
Strona: www.pozyczkaplus.pl

Szukając idealnej pożyczki przez Internet możemy natknąć się na wiele firm pożyczkowych, oferujących swoje usługi. Pozornie wszystkie wymagania czy propozycje są do siebie zbliżone, jednak warto przeanalizować warunki pożyczek poszczególnych firm, ponieważ nie każda z nich może odpowiadać naszym potrzebom czy oczekiwaniom. Niewątpliwym kryterium jakim kierujemy się przy wyborze są opinie innych klientów oraz wiarygodność firmy. Pożyczka Plus jest jedną z takich właśnie firm. W Polsce działa nieprzerwanie od 9 lat, prężnie rozwijając swoją działalność. Podobnie jak Smart Pożyczka należy do grupy Aventus, która oferuje usługi nie tylko w naszym kraju, lecz także w wielu innych państwach europejskich i azjatyckich. Otrzymała wiele certyfikatów potwierdzających jej rzetelność, a w roku 2016 została wyróżniona tytułem ,,Instytucja Pożyczkowa 2016 roku’’.

Oferta pożyczkowa w Pożyczka Plus

Dla nowych klientów Pożyczka Plus oferuje zakres od 200 do 5000 zł na 30 dni. W zależności od preferencji okres spłaty wynosi 10 lub 45 dni. W przypadku kolejnych pożyczek klient ma prawo wnioskować o kwotę nawet do 15000 zł. Pożyczka Plus posiada również darmową pożyczkę. Do 3000 zł na 30 dni. Podobieństwo do Smart Pożyczki polega na tym, iż klient który już współpracował z firmą ma do wyboru coraz większe kwoty. Jak łatwo się więc domyślić, najwyższa kwota 15000 zł zostanie przyznana klientowi stałemu, który terminowo i bez przeszkód uregulował poprzednie zobowiązania. Dla niego są przygotowane różne rabaty i promocje, widoczne w zakładce konta na stronie internetowej. Pamiętajmy, że warunki promocyjne wygasają w momencie nieterminowej spłaty.

Warunki spłaty pożyczki

W tym samym czasie może być przyznana tylko jedna aktywna pożyczka, którą można spłacić również przed terminem. W razie potrzeby, pożyczkobiorca zgodnie z prawem, ma 14 dni od daty podpisania umowy, możliwość rezygnacji z niej. Aby to zrobić należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta dostępnym pod numerem 858710052. Pod ten sam numer należy dzwonić, jeśli wiemy, że nie jesteśmy w stanie terminowo spłacić pożyczki. Doradca postara się o udostępnienie rozwiązań umożliwiających zwrot. Niestety, w tym momencie Pożyczka Plus nie posiada możliwości przedłużenia okresu spłaty. Jest jednak jedno wyjście, mianowicie refinansowanie. Wystarczy poinformować o tym firmę, jeszcze przed ostatecznym terminem. Partner współpracujący składa klientowi ofertę spłaty obecnie zaciągniętej pożyczki, przy czym należy mieć na względzie, że wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Jest to jedyny sposób, aby zyskać dodatkowy czas. Możliwość refinansowania jest ustalana indywidualnie, chociaż firma podkreśla, że klient przy każdej kolejnej umowie ma prawo do wnioskowania o refinansowanie.

Warunki otrzymania pożyczki w Pożyczka Plus:

Warunki każdej firmy pożyczkowej są bardzo zbliżone do siebie, tak naprawdę różnią się jedynie szczegółami na przykład dotyczącymi wieku. W Pożyczka Plus klientem może zostać każdy kto ma od 18 do 73 lat, posiada stałe, udokumentowane źródło dochodu, nie widnieje jako dłużnik w żadnym rejestrze, otrzymał wynik pozytywny w ocenie zdolności kredytowej, posiada obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej oraz zameldowanie lub stały adres na jej terenie, ważny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, e-mail oraz konto bankowe.

Zadając sobie pytanie, czy jeśli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach finansowych mamy szansę na przyznanie pożyczki, warto liczyć się z tym, że Pożyczka Plus będzie weryfikowała klienta indywidualnie. Kwota obecnych należności nie musi skreślać osoby zainteresowanej pożyczką, chociaż może być przeszkodą w określeniu pozytywnej oceny wiarygodności kredytowej. Jest to pożyczka bez BIK, ponieważ bazy BIK nie są sprawdzane w przypadku tej pożyczki. Na pewno nie zostanie przyznana pożyczka osobie, która posiada negatywne wpisy i widnieje jako dłużnik w bazach takich jak :

  • BIG (Biuro Informacji Gospodarczej)
  • KRD (Krajowy Rejestr Długów)
  • ERIF (Baza Dłużników)
  • PWIP (Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej)
  • CRIF (Dostawca Informacji Kredytowej w Europie)

Proces wnioskowania o pożyczkę plus

Pożyczka Plus określa 4 główne punkty, jakie należy spełnić przy wnioskowaniu o pożyczkę.

  1. Określenie potrzeb – Klient musi być w pełni świadomy oczekiwań, które warunki pożyczki muszą zaspokoić. W zależności czy chcemy tylko podreperować domowy budżet, zapłacić zaległe rachunki czy dokończyć remont w domu, ważne jest określenie potrzeb, na które spożytkujemy pożyczone pieniądze. Kwotę należy oszacować w taki sposób, aby móc bez przeszkód ją spłacić, mając na uwadze wartość RRSO każdej z pożyczek.
  2. Cel pożyczki – łączy się z punktem pierwszym czyli określeniem potrzeb. Pożyczkodawca nie wymaga, aby podawać w formularzu cel pożyczki, jednak każdy zainteresowany indywidualnie musi oszacować czy po przyznaniu pożyczki, będzie w stanie ją spłacić i nie przysporzy mu ona przyszłych trudności finansowych. Warto pamiętać, że RRSO w przypadku kolejnej pożyczki wynosi nawet 393%
  3. Po wybraniu firmy jaką jest Pożyczka Plus, za pomocą suwaków określamy kwotę pożyczki, system przekierowuje nas do formularza informacyjnego, gdzie podajemy dane osobowe i adresowe. Zazwyczaj weryfikacja polega na przelewie 1 grosza na podany adres bankowy lub może być ona dokonana również za pomocą systemu Kontomatik. Są to działania mające na celu, przede wszystkich bezpieczeństwo przyszłych transakcji.
  4. Uzupełniając na następnej stronie dane pożyczki, która nas interesuje, potwierdzamy zgody i wysyłamy wniosek, który będzie rozpatrywany indywidualnie. Przed ostatecznym zatwierdzeniem, warto sprawdzić jeszcze raz wszystkie koszty dotyczące wzięcia pożyczki, jej wcześniejszej spłaty czy też opłat w sytuacji trudności z jej uregulowaniem. Po przyznaniu pożyczki, pieniądze trafią na konto, podane w poprzednim formularzu. Wszelkie decyzje pożyczkowe czy zaksięgowania transakcji na koncie, są potwierdzane za pomocą SMS-a.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

3 komentarze

Elżbieta

uciekajcie jak najdalej od tych chwilowej, tak was omamią że żyć się wam odechce, prowizje z kosmosu, złodzieje i lichwiarze

Odpowiedz
Dominika

czy refinansowanie to jest poprostu przedłużenie pożyczki? ponieważ na stronie wyskoczyło mi że 11 tysięcy biedzie do spłaty jeżeli zechce refiansowac? a jest tylko przecież 2800 do spłaty

Odpowiedz
marysia

pierwsza pożyczka jest z oprocentowaniem, a reklamują że bezpłatna. nie polecam!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0