Habza Finanse

Nasza ocena: 3.9
habza finanse logo
Kwota pożyczki: 100 - 5000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Habza Finanse

Dane firmy

Dane firmy: HABZA Group Sp. z o.o..

ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa

Kapitał zakładowy: 50000 zł
KRS: 0000421956
NIP: 5252532265
REGON: 146137326

Numer w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego: RPK000616

Dane kontaktowe

E-mail: kredyty@habza.com.pl

Strona: https://habzafinanse.com.pl

Zaciąganie zobowiązań finansowych w teorii jest niezwykle proste – udajesz się do banku, składasz wniosek i czekasz. W praktyce jednak okazuje się, że wszelkie procedury kredytowe są żmudne i nietrudno się w nich pogubić. Wsparcie doświadczonego profesjonalisty nierzadko okazuje się bezcenna – nie tylko pomoże on nam skompletować dokumenty, ale też wynegocjuje lepsze warunki cenowe. Tym właśnie zajmuje się Habza finanse – warszawskie biuro pośrednictwa kredytowego i pożyczkowego.

Habza finanse – co wiemy o firmie?

Habza finanse to marka renomowanego pośrednictwa kredytowego prowadzona przez warszawską spółkę Habza Group sp. z o.o. Firma istnieje już od blisko 10 lat na rynku, a jej siedziba znajduje się przy ulicy Grójeckiej 1/3 w Warszawie. Już na samym początku w oczy rzuca się numer wpisu w rejestrze Krajowego Nadzoru Finansowego. To bardzo dobry znak – oznacza on bowiem, że nad spółką sprawowana jest kontrola państwowego organu KNF. Nie tylko wpływa to korzystnie na wiarygodność spółki, ale gwarantuje rzetelne i legalne wsparcie pośredników. Skąd takie przekonanie? Przede wszystkim stąd, że każda osoba zatrudniona w takim przedsiębiorstwie musi posiadać niezbędne kompetencje zdobyte samodzielnie lub poprzez szkolenia pracownicze.

Oferta Habza finanse to nic innego, jak klasyczne pośrednictwo w pozyskiwaniu kredytu lub pożyczki. Sama firma nie prowadzi usług kredytowych lub pożyczkowych, toteż nie zaciągniemy w niej zobowiązania – nawet prostej chwilówki online. Otrzymamy za to kompleksową pomoc w uzyskiwaniu dodatkowych środków oraz wsparcie specjalistów. Po naszej stronie będzie leżało wyłącznie przedstawienie potrzeb oraz dostarczenie dokumentów. Doradca z kolei zajmie się złożeniem zapytań do poszczególnych instytucji, negocjowaniem ceny i ustalaniem warunków kredytowych. Innymi słowy: pośrednik wykonuje „brudną robotę”, podczas gdy my sami nie musimy prowadzić żmudnych poszukiwań i rozmów.

Recenzja usług Habza finanse

Skorzystanie z usług Habza finanse jest niezwykle proste – wystarczy umówić się na rozmowę telefoniczną z doradcą lub samodzielnie wypełnić wniosek online. Nim jednak do tego przystąpimy, warto zapoznać się z regulaminem korzystania z usług pośrednictwa kredytowego. Tam bowiem zapisana jest cała procedura teoretyczna umożliwiająca skorzystanie z kredytu lub pożyczki przez Habza finanse. Poza standardowymi formułami, jak na przykład określenie pojęcia „Klient” czy „Doradca”, widnieje kilka naprawdę istotnych informacji.

Pierwszym ważnym zbiorem informacji jest proces wnioskowania o kredyt lub pożyczkę. Rozpoczyna się on podpisaniem umowy pośrednictwa kredytowego – tym sposobem gwarantujemy, że Habza otrzyma od nas swoje wynagrodzenie. Wynosi ono 20% kwoty brutto od faktycznie pozyskanej kwoty finansowania. Co to oznacza? Jeśli przykładowo ubiegamy się o kredyt samochodowy na kwotę 29.500 złotych, a otrzymamy zgodę na 25.000 złotych, wówczas prowizja Habza liczona będzie od 25.000 złotych. Po szybkiej kalkulacji okazuje się, że pośrednik wystawi fakturę na kwotę 5000 złotych. Jest to relatywnie wysoki koszt pośrednictwa, jednak sama ścieżka wnioskowania jest prosta i przejrzysta.

Po podpisaniu umowy pośrednictwa zobowiązujemy się do współpracy z doradcą w zakresie niezbędnym do uzyskania finansowania. Jeśli więc zostaniemy poproszeni o dodatkowe dokumenty, będziemy musieli je niezwłocznie dostarczyć. Na wszelkie pytania doradcy (a ograniczają się one wyłącznie do minimum formalnego) także będziemy musieli odpowiedzieć. Po znalezieniu dopasowanych ofert kredytu gotówkowego, pożyczki ratalnej lub innego produktu wybieramy, z którego banku lub przedsiębiorstwa pożyczkowego chcemy skorzystać. Końcowym etapem jest podpisanie umowy z bankiem lub firmą pożyczkową oraz rozliczenie się z Habza finanse.

Jak wziąć pożyczkę lub kredyt z Habza finanse?

Przed omówieniem procedury korzystania z pożyczek i kredytów we współpracy z Habza finanse, warto zwrócić uwagę na pewien szczegół. Oferta pośrednictwa kierowana jest nie tylko do osób fizycznych, ale także przedsiębiorców. To bardzo ważna kwestia, bowiem zdecydowana większość pośredników zajmuje się tylko jednym, wybranym przez siebie typem klienta. Przechodząc do meritum: wspomnieliśmy we wcześniejszym akapicie, że istnieją dwie możliwości skorzystania z usług Habza finanse. Pierwsza z nich to kontakt telefoniczny z doradcami, którzy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Drugą opcją jest wypełnienie wniosku online w wersji skróconej oraz pełnej, które nieco się od siebie różnią.

Skrócony wniosek online to tak naprawdę zostawienie swojego imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Jest to wstęp do rozpoczęcia współpracy, którą inicjuje wybrany ekspert poprzez kontakt telefoniczny z wnioskodawcą. Podczas takiej rozmowy szczegółowo przedstawiane są oczekiwania potencjalnego pożyczko- lub kredytobiorcy oraz pozyskiwane są przydatne informacje. Znacznie wygodniejszą formą jest przesłanie uzupełnionego wniosku w wersji pełnej. Tam podaje się znacznie więcej informacji – od tego, jaki kredyt nas interesuje przez źródło dochodów aż po posiadane zobowiązania. Taki wniosek od razu jest poddawany analizie, bez konieczności kontaktu ze strony pracownika Habza finanse.

Kto może skorzystać z usług Habza finanse?

Tak naprawdę nie ma ściśle ustalonej listy osób, które powinny lub nie powinny korzystać z usług pośrednictwa kredytowego. Wiadomo jednak, iż nie każda osoba będzie mogła taką pożyczkę wziąć, chociażby osoby niepełnoletnie czy ubezwłasnowolnione. Jeśli wiemy, że istnieje prawna możliwość skorzystania z pożyczki, wówczas śmiało możemy udać się do Habza finanse. Aby przybliżyć sylwetkę przykładowego pożyczkobiorcy, przedstawiamy poniżej kilka podstawowych wymagań:

  • Wiek pożyczkobiorcy od 18 do 80 lat;
  • Stały adres zamieszkania na terenie Polski;
  • Legitymowanie się ważnym i niezniszczonym dokumentem tożsamości;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • Posiadanie aktywnego numeru telefonu u polskiego operatora i adresu e-mail;

Do tego warto jeszcze dodać dwie dodatkowe przesłanki, które pomogą w szybszym dopasowaniu ofert kredytowych i pożyczkowych:

  • Posiadanie stałego, legalnego i udokumentowanego źródła dochodów;
  • Posiadanie rachunku bankowego założonego na dane wnioskodawcy;

Przedłożenie dokumentu potwierdzającego źródło dochodów pomoże w ocenie zdolności kredytowej. Może się bowiem okazać, że w jednym banku zaproponowana zostanie znacznie niższa kwota niż ta, którą faktycznie można dostać. Rachunek bankowy z kolei będzie istotny, gdy nie chcemy zaciągać pożyczki na czek GIRO lub z wypłatą „do ręki”. Co więcej – przy kredytach już niemal każdy bank wymaga posiadania konta, na który dokonany zostanie transfer gotówki.

Opinie o firmie Habza finanse

Habza finanse cieszy się bardzo dobrą renomą i wysoką średnią ocen, a zdecydowana większość komentarzy poleca usługi pośrednictwa. Średnia ocen na Mapach Google to 4,8 gwiazdki na 5 możliwych przy ponad 400 głosach. To rewelacyjny wynik przy tak wrażliwej i trudnej branży, jaką jest nisza finansowa i kredytowa. Każdy, nawet krytyczny głos docenia profesjonalizm oraz fachową obsługę przy pierwszym kontakcie. Dalsze komentarze chwalą kompleksową opiekę, dyspozycyjność doradców oraz chęć zagwarantowania najkorzystniejszych warunków.

Wiele komentarzy kierowanych jest personalnie, z imienia i nazwiska do konkretnych pracowników. To pozwala sądzić, że opinie te są nie tylko autentyczne, ale i płyną ze szczerej chęci rekomendacji. Ewentualne niezadowolenie wyrażone zostało przez nieliczne grono osób, które spodziewało się „czegoś lepszego po dobrym pierwszym wrażeniu”. O co tak naprawdę im chodziło – pozostaje jedynie sferą domysłów. Fakt jest taki, że Habza finanse wzbudza zaufanie i otrzymuje bardzo wysokie oceny i pochlebne referencje.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

6 komentarzy

Dariusz

Zwykli złodzieje i naciągacze. Telefonicznie naganiają, oferują całkowicie coś innego niż potem podrzucają do podpisania. Złodzieje chcecie mieć większe problemy niż teraz to oni specializują się w naciąganiu

Odpowiedz
Mariusz

Ganiali mnie po bankach zakładałem konta w bankach to mit Hazba finase oni nic nie załatwili popadlem w jeszcze większy zadłużenie nie polecam

Odpowiedz
Zbigniew

Nie potrafili przez 3 miesiące załatwić kredytu gdzie przy tym kazali mi splacac kredyty w całości zeby załatwić mi kredyt i zostałem przez nich na lodzie nie polecam

Odpowiedz
Lidia

Pomogli i to bardzo nie jestem ich pracownikiem, tylko osobą ,której pomogli w realny sposób, mogę w końcu odetchnąć i mieć wszystko uporządkowane

Odpowiedz
Anna

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczególne podziękowania dla Pana Aleksandra W., który w profesjonalny sposób podszedł do moich spraw i zaproponował rozwiązanie. Bardzo dobry kontakt, zarówno telefoniczny, jak i mailowy umożliwił sprawne przekazywanie wiadomości. W ciągu paru dni udało się wszystko zakończyć. Polecam firmę HABZA .
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odpowiedz
Katarzyna

Dzień dobry. czy pomagają państwo również osobą na zasiłkach,nie posiadających źródła dochodu?

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0