Profimo

Nasza ocena: 3.9
profimo
Kwota pożyczki: 1500 - 4000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy Profimo

Dane firmy

Nazwa firmy: Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
adres: 25-502 Kielce, ul. Paderewskiego 48
KRS: 0000229344
NIP: 9222770826
REGON: 060009833

Kapitał zakładowy: 200000.00 zł

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: 801000606

E-mail: profimo@prometeusz.org.pl

Obsługa klientów: od 8:00 do 19:00
Sobota, Niedziela
od 10:00 do 15:00
(z wyjątkiem świąt państwowych).

Strona: www.profimo.pl

Pożyczka ratalna jest to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych, po którą sięgają Polacy. Jej niekwestionowaną korzyścią jest rozbicie zadłużenia na miesięczne raty, co daje możliwość wcześniejszego zaplanowania nie tylko celu pożyczki, ale również dostępnych środków. Instytucja pożyczkowa Profimo (Prometeusz Finansowe sp. z o.o.) jest jedną z licznych firm oferujących pożyczki ratalne, głównie przez internet. Istnieje również możliwość udania się do placówki stacjonarnej, która znajduje się w Kielcach. Początki działalności firmy to 2005 rok, jest więc doświadczonym partnerem na polskim rynku. Jak podaje ich oficjalny serwis profimo.pl, współpraca z tym pożyczkodawcą daje gwarancję profesjonalizmu oraz rzetelności podczas obsługi klienta. Brak skomplikowanych procedur oraz jasne zasady to cechy, charakteryzujące właśnie tą platformę pożyczkową, opartą na nowoczesnych technologiach. Jest to z pewnością jedna z lepszych pożyczek długoterminowych dla zadłużonych.

Oferta pożyczkowa:

Profimo dla swoich klientów oferuje dwa typy pożyczek ratalnych. Jedna z nich jest podstawowa, na dowolny cel. Granice kwoty mieszczą się od 1500 zł do 4000 zł. Okres spłaty 15-18 rat. Drugim rodzajem jest pożyczka samochodowa dostępna od 3000 zł do nawet 20.000 zł! W tym przypadku okres spłaty jest stały i wynosi 36 miesięcy.

Informacje dotyczące oferty Profimo:

  • W tym samym czasie można mieć aktywną jedną pożyczkę ratalną
  • Zaraz po spłacie poprzedniego zobowiązania, klient może zawnioskować o następne
  • Firma daje możliwość wcześniejszej spłaty, w takiej sytuacji kwota odsetek jest zmniejszona w zależności od okresu spłaty – Przez cały okres obowiązywania umowy, termin spłat rat pozostaje niezmienny.
  • Profimo nie udziela również usługi wydłużenia okresu spłaty. W przypadku trudności z uregulowaniem długu, klient proszony jest o kontakt z Działem Windykacji.

Wymagania względem pożyczkobiorców w firmie Profimo:

  • posiadanie polskiego obywatelstwa
  • wiek – ukończenie 18 roku życia
  • stałe zameldowanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  • rachunek osobisty w polskim banku
  • aktualny, własny numer telefonu komórkowego oraz adresu e-mail
  • udokumentowany dochód

Jeśli chodzi o weryfikację klienta w bazach danych, na stronie internetowej ciężko znaleźć odpowiedź na to pytanie. Rozwiązanie wyświetla się nam dopiero podczas czytania zakładki ,,Dlaczego otrzymałem decyzję negatywną?’’ i to właśnie tam znajduje się informacja, że jednym z powodów odrzucenia wniosku jest figurowanie jako dłużnik w bazie danych BIK-u lub KRD. Innym powodem jest zbyt wysokie ryzyko niespłacenia pożyczki. Jak możemy się domyślać, analiza dochodów jest brana pod uwagę, ale również i przeszłe zobowiązania finansowe, zaciągnięte w bankach lub instytucjach finansowych. Firma zastrzega sobie prawo nie tylko do odmowy udzielenia pożyczki, ale również zmniejszenia jej kwoty bez podania przyczyny jako konsekwencja indywidualnego rozpatrywania sytuacji finansowej klienta.

Jak zawnioskować o pożyczkę w Profimo?

Cały proces aplikacji wniosku jest bardzo zbliżony do innych parabanków. Za pomocą suwaków określamy typ pożyczki ( ratalna lub ratalna-samochodowa), kwotę oraz czas spłaty. Zostajemy przekierowani do formularza wstępnego, gdzie w odpowiednie pola wpisujemy dane osobowe i adresowe: imię, nazwisko, numer telefonu, adres email, numer rachunku bankowego. Po wysłaniu wniosku za pomocą systemu Kontomatik, firma weryfikuje prawidłowość danych. Wystarczy, aby klient zalogował się do bankowości internetowej swojego banku. W ten właśnie sposób potwierdza, że to właśnie on jest właścicielem konta, więc przyznane pieniądze nie trafią do nieodpowiedniej osoby. Ostatnim krokiem jest zapoznanie się z całością umowy wraz z zgodami oraz zatwierdzeniem ich. Następuje moment decyzji pożyczkowej. Zazwyczaj trwa to około 15 minut. Analiza wniosku jest indywidualna, ale i w pełni zmechanizowana, co zapewnia szybkość. Po potwierdzeniu otrzymania pozytywnej decyzji, wystarczy już tylko czekać na zaksięgowanie środków pieniężnych na koncie. Jeśli natomiast otrzymaliśmy negatywną decyzję, mamy możliwość ponownego wysłania wniosku po upłynięciu 90 dni, licząc od daty otrzymania odmowy.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

1 komentarz

Życzliwy

NIE POLECAM!!!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0