LoanMe

Nasza ocena: 3.4
loanme
Kwota pożyczki: 500 - 1000zł
Wymagania
Konto w banku
Status osoby fizycznej
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie

Zalety i wady firmy LoanMe

Dane firmy

Nazwa firmy: LOANME SP. Z O. O.
adres: Al. Jerozolimskie 142 B 02-305 Warszawa, Polska
KRS: 0000544100
NIP: 5272729611
REGON: 360839407

Dane kontaktowe

Nr. Telefonu: (+48) 22 377 78 00

Godziny pracy: Sob-Ndz: 10:00 – 18:00

E-mail: kontakt@loanme.pl
Strona: loanme.pl

Instytucja pożyczkowa Loanme, należy do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością o tej samej nazwie. Jest to polska firma, która funkcjonuje w naszym kraju nieprzerwanie od 2015 roku. Loanme możemy kojarzyć z telewizyjnych reklam, których tematyka często jest dostosowywana do aktualnych pór roku, na przykład świąteczne spoty reklamowe, które w 2018 roku biły rekordy popularności. Sprytny marketing firmy sprawia, że oferta pożyczkowa dociera do coraz szerszej grupy odbiorców. Jednak to czym szczyci się Loanme to przede wszystkim uczciwość, przejrzystość i szacunek do klienta. To dzięki tym cechom, można zbudować silną więź między pożyczkodawcą, a klientem.

Oferta pożyczkowa w LoanMe

W przeszłości Loanme oferowała głównie pożyczki ratalne i właśnie ten produkt był charakterystyczny dla firmy. Jeszcze jakiś czas temu, przed okresem pandemii, parabank oferował pożyczki do 6000 zł. Obecnie jednak bieżąca sytuacja sprawiła, że produktem, który możemy znaleźć w ofercie firmy Loanme to pożyczka do 1000 zł na okres 5 tygodni. To co bardzo ważne i znaczące dla każdego pożyczającego to dwie możliwości spłaty. Jednorazowa, gdzie klient ma za zadanie uiścić całość w piątym tygodniu okresu spłaty lub ratalnie, gdzie spłata następuje w tygodniowych cyklach rozliczeniowych.

Nie każda rata jednak ma taką samą wartość. W przypadku pożyczki ratalnej o kwocie 1000 zł, wysokość pierwszych czterech rat wynosi 52,97, zaś ostatnia, czyli piąta opiewa na kwotę 952, 18. Od klienta zależy jaką formę spłaty woli.

Firma zaznacza, że warto na bieżąco sprawdzać stronę internetową loanme.pl, ponieważ w zależności od okresu są aktualizowane nowe propozycje pożyczek. Aktualnie obowiązującą promocją jest dodatkowa karta, na której limit dostępnych środków również wynosi do 1000 zł, dostępny na okres 1 roku. Warunkiem dodatkowej umowy kartowej jest równoległe podpisanie umowy pożyczkowej.

Harmonogram spłaty pożyczki

Po przyznaniu pożyczki dostajemy harmonogram rat, jeśli zdecydujemy się na pożyczkę ratalną. Terminy spłaty pozostają niezmienne, natomiast mamy opcję refinansowania pożyczki, w której jest możliwość ubiegania się o inne warunki niż pierwotne. Co idzie za tym, że terminy spłat również mogą się różnić. Jest to opcja nie tylko dla tych, którym nie pasują wcześniejsze ustalenia lecz także dla osób, które nie są w stanie spłacić zobowiązania na czas. W takiej sytuacji każdy klient jest proszony o natychmiastowy kontakt z pożyczkodawcą. O wszystkich zmianach jesteśmy informowani drogą smsową, mailową lub/i telefoniczną.

Warunki spłaty

Firma daje również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki lub nadpłaty którejkolwiek z rat bez żadnych dodatkowych kosztów. Wypowiedzieć lub odstąpić od umowy ma prawo każdy klient, w terminie 14 dni, licząc od daty podpisania umowy. Proces nie wymaga podania przyczyny.

Pożyczka w LoanMe nie tylko dla osób fizyczny – także dla przedsiebiorców

Instytucja finansowa podkreśla, że klientem może zostać nie tylko osoba fizyczna, ale również prowadząca działalność gospodarczą. Propozycja pożyczki ratalnej lub z jednorazową spłata jest dla każdego kto w szybkim czasie, za pośrednictwem internetu lub telefonu chce pokryć nieprzewidziane wydatki lub wzmocnić budżet domowy niewielką kwotą.

Wymagania względem pożyczkobiorców w firmie LoanMe

Każdy zainteresowany wzięciem pożyczki w Loanme, aby dowiedzieć się o warunkach dotyczących potencjalnego klienta, musi wejść w zakładkę Jak pożyczyć? W sekcji Najczęściej zadawane pytania, znajdziemy odpowiedź. Większość z wymagań stawianych klientom, nie różni się niczym od innych instytucji finansowych. W Loanme należy:

 • mieć ukończone 18 lat
 • posiadać polskie obywatelstwo wraz ze stałym adresem zamieszkania na terenie Polski
 • adres e-mail, a także aktywny numer telefonu komórkowego
 • ważny dowód osobisty
 • rachunek osobisty w banku
 • uzyskać w procesie weryfikacyjnym pozytywną ocenę zdolności kredytowej

W niektórych przypadkach firma wymaga potwierdzenia dochodów dlatego jest to pożyczka online bez weryfikacji. Nie jest to jednak częsta praktyka. Zazwyczaj jedynym dokumentem uprawniającym nas do zaciągnięcia pożyczki jest dowód osobisty.

Weryfikacja w bazach BIK/BIG/KRD

Jeśli chodzi o weryfikację klienta w bazach danych, jak wcześniej zostało wspomniane, aby dostać pożyczkę należy uzyskać pozytywną ocenę wiarygodności kredytowej. W tym celu parabank sprawdza wszelkie możliwe rejestry, takie jak:

 • ERIF
 • KRD
 • BIG InfoMonitor

To, co nie zostało uwzględnione na stronie internetowej to weryfikacja klienta w BIK. Dlatego wielu z nam mogłoby pomyśleć, że pożyczka w Loanme jest pożyczką bez BIK. Nie jest to do końca prawda. Jak podaje portal czerwona-skarbonka.pl dopiero w rozmowie z konsultantem dowiadujemy się, że klient jest również weryfikowany w bazie Biura Informacji Kredytowej. Każdy negatywny wpis dotyczący przyszłego pożyczkobiorcy niestety, automatycznie przekreśla jego szansę na podpisanie umowy z firmą.

Proces pożyczkowy w LoanMe

Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosty i intuicyjny, oparty na zasadach najnowszych technologii, co jednak nie różni się od reszty parabanków. W kilku prostych krokach możemy zgłosić swój wniosek o pomoc finansową.

 1. Rejestracja – wypełnienie formularza osobowego lub podanie numeru kontaktowego, aby zamówić konsultację telefoniczną. Niezbędne jest zarejestrowanie konta, na którym w przyszłości znajdziemy wszelkie szczegóły dotyczące pożyczki.
 2. Weryfikacja- ocena zdolności kredytowej oraz prawdziwości danych osobowych
 3. Wypłata środków w przypadku przyznania pożyczki. Firma zastrzega sobie prawo do wypłaty maksymalnie do 24 godzin. Jest to spowodowane różnymi sesjami wychodzącymi/ przychodzącymi banków.

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Te opinie również powinny Cię zainteresować...

Serwis super-pozyczka.pl należący do MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą na ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 1/132 02-796 w Warszawie, NIP 9512386562, REGON 360394081 oświadcza, że nie udziela pożyczek oraz nie świadczy innych usług finansowych. Serwis super-pozyczka.pl pośredniczy w wyborze oferty firm udzielających pożyczek przez Internet, a przedstawione dane mają wyłącznie charakter informacyjny i w nieznaczny sposób mogą różnić się od warunków prezentowanych w serwisach pozabankowych firm pożyczkowych. superpozyczka.pl współpracuje z sieciami afiliacyjnymi w celu promocji ofert takich jak pozabankowe pożyczki ratalne oraz krótkoterminowe pożyczki chwilówki.

Twoja lista ofert

Porównaj
WYCZYŚĆ
PORÓWNAJ
0