Kasa Stefczyka – numery na infolinię

infolinia kasa stefczyka

Kasa Stefczyka - dane kontaktowe

Dla klientów indywidualnych i firm

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00

w soboty w godzinach 8:00-20:00.

Zastrzeżenie karty

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00

w soboty w godzinach 8:00-20:00.

Zapewne większość z nas słyszała o podmiotach, które skrótowo nazywa się SKOK-ami, czyli o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych. Nie są to banki, jednak umożliwiają one bardzo podobne produkty, jak chociażby rachunki rozliczeniowe czy kredyty samochodowe. Dla klientów Kasa Stefczyka przewidziane jest także wsparcie w postaci infolinii, pod którą dyżurujący pracownicy udzielą niezbędnych informacji.

Infolinia Kasy Stefczyka – kiedy okaże się pomocna?

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe to podmioty, które ostatnimi czasy przeżywają drugą młodość. Coraz więcej osób decyduje się wykupić udziały w spółdzielni, by korzystać ze zgromadzonych tam pieniędzy. Zasady przystąpienia do takiego podmiotu są znacznie inne – nie wystarczy wejść do placówki, wyciągnąć dowód i poprosić o otwarcie konta. SKOKi charakteryzują się odrębnymi regułami, a otwarcie rachunku przypomina bardziej proces dołączenia do zamkniętego klubu.

Najbardziej znanym, a zarazem największym SKOKiem w Polsce jest Kasa Stefczyka. Ze względu na swoje rozmiary, podmiot ten posiada rozbudowaną infrastrukturę na wzór klasycznych banków. Jednym z jej elementów jest infolinia, która udziela informacji przede wszystkim członkom Kasy Stefczyka. Potencjalni interesanci dowiedzą się, jak wygląda proces przystąpienia do spółdzielni, jednak nie uzyskają informacji na temat produktów kredytowych. Wszystko bowiem zależy od tego, ile udziałów w kasie nabędziemy podczas dołączania do spółdzielni.

Numer na infolinię w Kasie Stefczyka

W przeciwieństwie do typowych banków, infolinia Kasy Stefczyka nie działa w systemie całodobowym. Nie dodzwonimy się do konsultantów w godzinach nocnych, wczesnoporannych, w niedziele i w święta, co może być problematyczne. Infolinia Kas Stefczyka dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty od 8:00 do 20:00. Koszt połączenia zależny jest od taryfy operatora, więc w przypadku braku środków na koncie mogą pojawić się problemy z połączeniem.

801 600 100 lub

Co warto wiedzieć o infolinii Kasa Stefczyka?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, infolinia podaje szczątkowe informacje osobom, które nie są członkami danej spółdzielni. Nie jest to jednak spowodowane hermetyczną strukturą czy niechęcią wobec obcych osób. Mówiąc najprościej – cała oferta zależy od tego, ile udziałów w kasie wykupimy. Im więcej udziałów posiadamy i im dłużej jesteśmy członkami spółdzielni, tym lepsze warunki otrzymujemy. Różnice te najlepiej widać podczas wnioskowania o pożyczki online – znacznie niższą marżę i korzystniejsze oprocentowanie otrzymają wieloletni członkowie z dużą ilością wykupionych udziałów. Infolinia Kasy Stefczyka nastawiona jest przede wszystkim na pomoc członkom spółdzielni i to oni są grupą docelową konsultantów. Pracownicy infolinii błyskawicznie odblokują zablokowany serwis transakcyjny, pomogą uruchomić aplikację mobilną oraz wesprą w procesie zaciągania zobowiązania online. Dzięki bardzo dobrej znajomości oferty otrzymamy również informację o warunkach do założenia rachunku, obecnym oprocentowaniu lokaty oszczędnościowej czy promocjach związanych z pożyczkami

1 komentarz

Mirosław

interesuje mnie pożyczka na kwotę 25000zł

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły