ING Bank Śląski – numery na infolinię

infolinia ING

ING Bank Śląski - dane kontaktowe

Dla klientów indywidualnych i firm

godziny pracy:

Infolinia czynna 24/7

English daily 8:00-22:00

Русскоязычная рабочие дни 9:00-17:00

Zastrzeżenie karty

godziny pracy:
Dostępne przez całą dobę

ING to jedna z najbardziej charakterystycznych marek na polskim rynku bankowym. Kto z nas nie kojarzy pomarańczowej szaty graficznej, lwa w logo i sloganu „liczą się ludzie”? To właśnie ten slogan sprawia, że oczekujemy od ING Banku Śląskiego kompleksowej obsługi na wysokim poziomie. Do tego służy między innymi infolinia, gdzie pomocni pracownicy chętnie odpowiadają na pytania związane z bankowością ING.

Infolinia ING Banku Śląskiego – kiedy okaże się pomocna?

Każdy z nas chciałby cieszyć się bezawaryjną funkcjonalnością swojego rachunku bankowego. Czasami jednak pojawiają się sytuacje, gdzie bez pomocy specjalisty nie będziemy w stanie przeprowadzić pewnych czynności. Dotyczy to między innymi odblokowania serwisu transakcyjnego, który zostanie przez nas zablokowany zbyt wieloma nieudanymi próbami wprowadzenia hasła. Podobnie też stanie się, gdy nie będziemy mogli skorzystać z aplikacji mobilnej ING. Zamiast denerwować się i szukać porad w Internecie, możemy zadzwonić na infolinię ING Banku Śląskiego.

Konsultanci pracujący na infolinii ING pomogą także w wielu innych sytuacjach, gdzie liczy się błyskawiczne działanie. Mowa tu między innymi o kradzieży portfela, włamaniu na konto bankowe czy zagubieniu dokumentu tożsamości. Taka sytuacja wyzwala w wielu z nas stres, który skutecznie blokuje trzeźwy osąd sytuacji i racjonalne myślenie. Nie należy się długo namyślać – tutaj potrzebna jest natychmiastowa interwencja pracowników ING i ich uprawnienia. Dzięki nim możliwe będzie zablokowanie dostępu do naszego konta zanim niepowołane osoby zechcą dysponować naszymi środkami.

Numer na infolinię w ING

Nie zawsze mamy możliwość, by osobiście udać się do placówki, by zadać pytanie czy zlecić dyspozycję. Wyjazdy zagraniczne, godziny nocne, weekendy i dni wolne od pracy to tylko przykłady takich sytuacji. Wówczas pomocny okaże się telefon na infolinię ING Banku Śląskiego. Ten kanał komunikacji doskonale sprawdził się podczas krajowego lockdownu i zamknięcia placówek podczas pandemii koronawirusa. Również i teraz możemy korzystać z dostępu do pracowników ING w formie telefonicznej pod poniższym numerem.

+48 32 357 00 69

Co warto wiedzieć o infolinii ING Bank Śląski?

Infolinia ING Banku Śląskiego dostępna jest zarówno dla osób posiadających rachunek w tym banku, jak i potencjalnych klientów. Właściciele konta mogą dowiedzieć się, jakie promocje przypisane są do ich konta, jak obsługiwać bankowość internetową oraz gdzie można dostarczyć dokumenty do kredytu samochodowego. Nowe osoby mogą zasięgnąć informacji na temat ogólnych warunków prowadzenia konta oraz tego, jak można otworzyć rachunek przez Internet.

Pamiętajmy jednak, że infolinia ING to nie jest miejsce do prowadzenia rozmów towarzyskich czy wylewania frustracji. Bardzo często bowiem pracownicy infolinii zamiast udzielać kompleksowej pomocy muszą słuchać inwektyw i wyzwisk. Po drugiej stronie także pracują ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z nieprawidłowo obsługującym nas pracownikiem banku. Pamiętajmy też, że w kolejce na połączenie mogą czekać osoby, które pilnie potrzebują odblokować aplikację mobilną lub zastrzec kartę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły