GetIn Bank sesje przychodzące i wychodzące

getin bank sesje

Na rynku bankowym panuje konkurencja – każda z marek chce przyciągnąć do siebie kolejnych klientów. Aby było to możliwe, oferowane są rozmaite promocje podczas zakładania konta. Jednak na najczęściej wykonywaną czynność, jaką jest realizacja przelewów, wpływ ma nie aktualna oferta, ale sesje przychodzące i wychodzące.

Sesje przychodzące i wychodzące GetIn Bank

Podczas intensywnej ekspansji GetIn Banku, w reklamach mogliśmy usłyszeć hasło „Finanse na prostych zasadach”. Celem takiej kampanii marketingowej było ukazanie łatwości obsługi konta i przejrzystości warunków kredytu. Czasami jednak zdarzały się sytuacje, że użytkownicy nie wiedzieli, w której godzinie spodziewać się otrzymania przelewu. Inne obawy – również dotyczące przelewu – pojawiały się, gdy z GetIn Bank chcieliśmy zlecić przelew i nie wiedzieliśmy, kiedy zostanie on zrealizowany.

Odpowiedź na obie zagadki jest bardzo prosta – wszystkie informacje na ten temat znajdują się pod hasłem „sesje wychodzące” i „sesje przychodzące” w GetIn Bank. Wiedząc, o której godzinie zleciliśmy przelew, mogliśmy dopasować nasze zlecenie do najbliższej sesji wychodzącej. Jeśli zaś wiemy, o której nasz nadawca złożył dyspozycję wykonania przelewu, wówczas mogliśmy oszacować przybliżony czas otrzymania środków. Wszystkie te informacje znaleźć można w poniższej tabeli informacyjnej.

Godziny sesji przychodzących i wychodzących w GetIn Bank

Sesje wychodzące

08:15
I Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 08:15

12:15
II Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 12:15

14:30
III Sesja wychodząca Elixir

Przelew musi zostać wykonany do godz.: 14:30

Sesje przychodzące

10:00
I Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 10:00

14:00
II Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 14:00

17:00
III Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 17:00

Sesje przychodzące i wychodzące w GetIn Bank – to warto wiedzieć!

Jak dokładnie działają sesje przychodzące i wychodzące w GetIn Bank? Całość jest prosta – jeśli to my zlecamy przelew, sprawdzamy godzinę utworzenia zlecenia. Następnie dopasowujemy do najbliższej godziny sesji wychodzącej, która następuje po utworzeniu zlecenia. Jeśli więc trzecia sesja wychodząca zaplanowana jest na 14:30, to zlecenie przelewu o 14:25 zakwalifikuje się do tegoż koszyka. Jeżeli jednak zlecimy przelew o 14:35, to ominiemy ostatnie okno sesji i przelew zostanie rozliczony dopiero następnego dnia roboczego w pierwszej sesji. Jak natomiast wygląda odbiór środków? Tutaj aby określić precyzyjną datę wpływu, musimy znać godzinę wysłania środków ze strony nadawcy przelewu. Jeśli nadawca zrealizował przelew z rana, wówczas otrzymamy przelew tego samego dnia roboczego około godziny 14:00. Jeżeli zlecenie pochodzi z godzin przedpołudniowych, wówczas środki trafią na nasze konto około 17:00. Nadanie przelewu w godzinach wieczornych sprawi, że klient GetIn Bank otrzyma przelew następnego dnia roboczego około 10:00.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły