Credit Agricole – kody SWIFT, IBAN

credit agricole kod swift bic iban

Jakie skojarzenia budzi Credit Agricole? Poza muzycznymi odniesieniami do Dawida Podsiadło, który jest twarzą kampanii marketingowej, Credit Agricole kojarzy się z ekologią. Po części jest to kwestia jasnozielonego i błękitnego logo, a po części nowej akcji #mniejplastiku. Bank ten zapoczątkował erę ekologicznych kart debetowych z biodegradowalnego plastiku. Tym sposobem klienci ceniący sobie działania na rzecz czystości planety i ochrony środowiska chętnie korzystają z Credit Agricole. Karta to oczywiście nie wszystko – ważne jest także to, w jaki sposób można korzystać z przypisanego do niej konta. Rachunki bankowe od Credit Agricole niczym nie odbiegają od powszechnie przyjętych standardów – mają więc funkcjonalność rozliczeń międzynarodowych.

Credit Agricole – kod SWIFT/BIC

Wspomniany wcześniej numer IBAN można bardzo łatwo odnaleźć – problem pojawia się przy kodzie SWIFT/BIC. Tutaj musimy poszukać stosownej informacji na stronie internetowej, poszukać pomocy na infolinii lub w najbliższym oddziale banku. Czym jednak jest kod SWIFT/BIC? To ośmioznakowy identyfikator nadawany indywidualnie każdemu bankowi. Wraz z tą informacją powinniśmy także wiedzieć, jaki jest adres siedziby Credit Agricole w Polsce. Dla Twojej wygody znaleźliśmy te informacje za Ciebie! Dla Credit Agricole kod SWIFT/BIC to AGRIPLPR, a adres to: Credit Agricole Bank Polska S.A., Plac Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław.

Kod SWIFT/BIC Credit Agricole Bank Polska S.A.: AGRIPLPR
AGRI
Kod banku
PL
Kod kraju
PR
Kod lokalizacji
Kod oddziału

Credit Agricole – numer IBAN

Aby skorzystać z możliwości odbioru i wysyłki przelewów zagranicznych, musimy znać nasz numer rachunku bankowego. Nie wystarczy jednak standardowe 26 cyfr, które podajemy przy rozliczeniach wewnątrz Rzeczypospolitej Polskiej. Konieczne jest wykorzystanie numeru IBAN, czyli specjalnego prefiksu z oznaczeniem naszego kraju. Nie musisz nerwowo szukać wzmianki o numerze IBAN w umowie z Credit Agricole lub w systemie transakcyjnym online. Wystarczy, że do wspomnianych standardowych 26 cyfr dodasz przedrostek „PL” – tym sposobem otrzymasz swój numer IBAN.

IBAN Credit Agricole Bank Polska S.A.: PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew
Dla przykładu jeśli chcesz wysłać przelew na rachunek 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
IBAN będzie wyglądać tak: PL 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
Adres do przelewu

Credit Agricole Bank Polska S.A. ul. Legnicka 48 bud. C-D 54-202 Wrocław

Adres Credit Agricole do przelewu:

Credit Agricole Bank Polska S.A.
ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Podobne artykuły